Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  2. bubujaja

    bubujaja Pisálek fóra

    přeji hezký den, kde seženu tu žárovku do úkolu
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bubujaja - ahoj, žárovka černého světla je produkt nové výrobny Montovna černého světla (dostupnost Jackův obchod)

    montovna01.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    akcie super, už mám na ploche od včera aj zostavu čierneho svetla, od dnes aj strom súmračnú brezu :) už plním do haly, peknú hru
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  5. bohusmila

    bohusmila Zelenáč fóra

    Prosím o radu!!!Kde mám sehnat ty žárovky???
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bohusmila: nejlépe v obchodě, ale tady musíš taky zajít do obchodu Jackova a koupit montovnu (viz příspěvky nad tebou).

    Edit burds:
    Nemáš v příspěvku překlep? Montovna žárovky vyrábí, potřebuješ asi něco jiného. Jenom aby to nemátlo již zmatené hráče ,-)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/19
    Honzulka05, Prepperka a švestinka tohle ocenili.
  7. burds

    burds Titán fóra

    Tak ještě 2 žárovky a dneska tu výrobnu postavím
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Výrobny mám dvě a jednu vrbu nebo co to je,druhou koupím až uzraje flekatá hrůza:p;)
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. burds

    burds Titán fóra

    Jé pitrýsku pochopitelně překlep.Myslela jsem teen nový strom.Tam je potřeba 10 žárovek.To víš skleroza a nebo myslím dopředu.Jedno z toho to bude.Díky za upozornění
     
    Honzulka05, Pitrýsek47 a švestinka tohle ocenili.
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Použil jsem bonus +2 ks z děsivých předmětů na 24 hodin (doporučuji!) a mám momentálně k dispozici již 3 montovny s produkcí 3x3 černých světel na jednu sklizeň a 3 soumračné břízy s produkcí (3x10 jehněd - používám ZH).
    Úkoly (míra splnění)
    Venčení ďábelského psa (55%): 1-0-0 / 1-1-1 / 1-0-0
    Ultrafialový rock zkázy (66%): 1-1-1 / 1-1-1 / 0-0-0
    Chybí dodat
    Jehnědy 375 ks
    Černá světla 190 ks
     
    Naposledy upraveno: 24/1/19
    Štika, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Žárovka černého světla je produkt nové výrobny Montovna černého světla (dostupnost Jackův obchod)

    [​IMG]
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak výrobnu světel mám jednu, než pojedu pro syna bude i jedna bříza a zatím to tak nechám, pojedu na jedné ploše houbový les, ať se zbavím a na druhé zkusím napěstovat na ten slizový mlýn... tuším, ale že chce dost /tušení je správné 50 ks) mrtvoovcí :( No snad se povede.
     
    Štika, Janina0971 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Prosím pěkně, kde seženu žárovky temného světla ???????:mad:Děkuji za odpověď :D:D:D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    hnojivo - popojeď si nahoru o dva příspěvky, tam se to dočteš :)
     
    Jonsdorf a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    hnojivo žárovka temného světla se dá získat z výrobny montovna černého světla v Jackově obchodě
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Díky moc, už jsem to vypátral :p:p:p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím jestli mě to ještě takhle baví?!? [​IMG] :music:[​IMG] :cry:
    Skoro jsem ani nezaznamenal úbytek plodin.
    [​IMG] o_O
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne - jsi rychlejší, mám hotový zatím jeden a na druhý chybí ještě žárovky, taky mám zásob ještě dostatek, dopěstovávám je co ubylo a do konce děsivky toho zase přibude na příští úkoly :p
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No tak u děsivky jsou hodně znát roky, kdo jak dlouho hraje. Dodělala jsem houbový les, mám montovnu a jednu tu břízu. A dodělávám další úkoly. Pokud se podaří, budu mít i ten mlýn, nakročeno mám pěkně. Bubuovce chybí už jen 22 ks. Jen těch kytek chybí víc. Medúzové ovoce mám, plísňovou houbu za chvíli sklidím a bude také, pak už jen flekatou hrůzu (mám 732/ potřebuji 3000) a keřík plný očí (mám 716/ potřebuji 5000). No, ještě mám na to dost času, že.
     
    -Kuteno-, jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Už vedia všetci,kde sú čierne žiarovky???

    Ste rýchly,ja sa možno dnes doplazím pre tú výrobňu čiernych žiaroviek,ktorá je niekde schovaná!;)