Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Montovnu černého světla jsem v Jackově obchodu nenašla.Asi jsem slepá
    Už jo,mrkla jsem na zprávu nademnou.
    LV 181
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Konakli2010

    Konakli2010 Zelenáč fóra

    mám dotaz! jak se dostanu k - žárovce černého světla? nikde to nemůžu najít diky
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Konakli2010 - koukni tady
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Konakli2010

    Konakli2010 Zelenáč fóra

    jo jo díky už ji mám paráda
     
    Skali tohle ocenil(a).
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    díky za info, zrovna jsem se chtěla zeptat kde najdu tu "žárovku" ;)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    jsem ráda, že nejsem jediný slepýš. Musela jsem obchod asi 3x projet tam a zpět, než jsem si "všimla" nového stromu a výrobny. No žárovky už se vyrábějí, dala jsem jí SK, takže za hoďku se mohu radovat s prvních 2 žároviček :inlove:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    bingo, štěstí se unavilo a padlo mě na KŠ 100% na 24 hod ze všeho při sklizni, a jelikož jsou akční všude tak určitě pěkně poskočím
     
    jitikw tohle ocenil(a).
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ne,a, ji, radeji jsem vse znova zasadil... ale pisu si poznamku : 1-3-3 a 3-1-2, to jsou souradnice tech dvou novinek :)
    Celkem mam surovin dost, takze hlavni je nova kytka a pak postupne ty zarovky a jehnedy...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skali musel som sa nad tou tvojou odpoveďou zasmiať,že žiarovky máš v šuplíku:D:D.Aj ja ich mám tam,tak že nemusím ich nikde hľadať.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -kuteno-: i já jsem se zasmála. My je máme v polici ve špajzu. /skladuji tam kompoty, zeleninu, vejce a sklep/

    Jinak mě fascinuje, jak někteří čtou. Dostala jsem dotaz, kde najdu výrobnu žárovek. Otočila jsem se na 9tiletého syna /hodinu čučel do farmy/... a zeptám se ho. Bleskově odpověděl, v jackově obchodě, vedle světlušek! Fórum nečetl, vyskákaly mu novinky a dohledal si vše sám a bez fóra!
     
  11. evina70

    evina70 Zelenáč fóra

    V úkolu je žárovka černého světla,kde ji mam vzít? Děkuji
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    evina70 v Jackovom obchode vedľa svetlušiek tam je tá výrobňa na žiarovky.
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. _rybář_

    _rybář_ Pisálek fóra

    Kdo by mi poradil, kde vezmu nebo vyrobím žárovku černého světla??
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    _rybář_
    Zvedni svůj zrak a podívej se na příspěvek přímo nad tebou ;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Špatná nápověda, zvednutý zrak občas nepomůže, někdy se musí použít myš a pravá posunovací lišta a nebo rolovat... :D:inlove: Moc věcí naráz...

    EDIT: tebe by měli, podobně jako ostatní moderátory, z RT svatořečit...
     
    Naposledy upraveno: 23/1/19
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak si rozsviťte, uvidíte a najdete ji líp ,-)))))

    Edit: y_n_O : tak ať si dá do temné komory červenou ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 23/1/19
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47, ale když tu žárovku, co nesvítí, potřebuješ do temné komory jako Jonsdorf, co pak? :oops:

    EDIT: Pitrýsku, věřím na sto procent tomu, že to Jondy s tou červenou dávno úspěšně pořešil, ale ty prodavačky to netušily...
     
    Naposledy upraveno: 23/1/19
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    My máme doma ledky, umístěné v rohu asi metr pod ůrovní stropu, které míří směrem nahoru a do místnosti se rozptylují pomocí nakloněného zrcadla. Je překvapivé, kolik světla dokáže takovým způsobem vyprodukovat 8W led žárovka. V kuchyni máme svítící stropní panel, který osvítí skoro celou kuchyň.

    Jak člověk chvilku pátrá na těch internetech a nechá si poradit od lidí kteří tomu rozumí, tak má najednou doma 20x víc světla než dříve když používal 10 - 15 klasických žárovek.

    Jo a v koupelně máme takzvané "intimní" světlo, které podle vlastního nastavení mění barvy a intenzitu svícení. Na relax a uklidnění je to super věc.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Servus Gazda, ako je to možné ,-)))) podívej se znovu do J.obchodu a druhá světluška (ikona) je ta výrobna.
     
    -Kuteno- a Honzulka05 tohle ocenili.