Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Samozřejmě jsem děsivku zasklila a potřebuji krmení pro chrliče na poslední úkol v družstvu. Nemám duchy. Tak hurá na ně, boostr mi trošku pomůže:p;)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Y-n-O a daso, jaký boostr?
    Aktivovala jsem na větvích vše děsivého, co šlo...


    EDIT:
    Kaolíne, díkes! Na ten jsem úplně zapomněla :D
     
    Naposledy upraveno: 17/4/22
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tenhle https://1iq.cz/img/fJMn8/EYJr7.jpg
    Působí na všechno děsivé: rostliny,stromy,zvěř a výrobny.;)
    Největší výhodou je,že nezabírá žádný slot a bonusy se sčítají.Se svými bonusy bych se mohl dostat na +62 na vše děsivé.:)
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ještě, že jste o děsivce tady pohovořili, úplně mi to uniklo. Díky. :)
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som tiez desivku objavila az s 3h. meskanim :mad:xDxDxD No neva, v druzstve mam vymalovane,namlete po 100ks krmenia a tak hlavne pestujem,lebo moje zasoby su iba okolo 10000 :oops:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, no nevím ale lákat na hřbitov sněhuláčkem? Nebylo by lepší, kdo se nedostaví děste se?
    [​IMG] ale velikonoční motiv tam máš, ten králíček:)
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - králíček by byl. A bafnout na něj ještě z druhé strany, tak možná vyprdne i vajíčko :p

    A abych nebyla OT - děsím jak o život, jen na tu sklizeň by do mě měl vždycky někdo šťouchnout, ať to tam zbytečně nepřezrává :eek:
    upload_2022-4-17_22-12-51.png
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, měla jsem obavu, že když přidají bednu do stonku, tak to dopadne jako vždy a to tak, že bonusy z obyčejných dekorací přestanou padat a jen jednou za čas možná ze stonku[​IMG] . Zatím to tak nevypadá. Jen doplním, i ostatní chovné, rostlinné, stromové, výrobní bonusy a další na které si vzpomeneme na hřbitově se dají kombinovat s farmou.:)Akorát jen ti citróni a poho se tam nedají prohánět...
     
    Naposledy upraveno: 17/4/22
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Len pozor! Neaktivovat naraz a pekne postupne jeden po druhom.
    Ze jo? ;)
     
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Dopr... :cry: už zase. prošvihla jsem 10 minutama konec děsivky. Chjo.
    Tak na mě na bubu-polích čeká Korálová houba (základní čas růstu 30 minut).
    Opět mě "doběhla" situace v reálu... šla jsem projednávat a...
    No nic, snad příště nebude chtít nějaká akce padátka z Děsivky... to mi nic nenapadá. 8)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - nejsi sama, taky jsem ten konec zazdila ;)
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jsem na tom nemlich stejně, akorát mně tam trčí kostní keř (doba růstu 2 hod.).:p
     
    -Jara05- a k.vitek tohle ocenili.
  13. rara42

    rara42 Pisálek fóra

    potřebuji doplnit stodolu, paráda
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Hezký víkend všem. Mám jeden malý dotaz, či spíše prosbu pro modíky: šlo by požádat RT o zaktivnění tlačítka v levé liště v případě otevření louky na děsivce? Konkrétně tlačítko pro možnost volby zvolení spotřebního zboží. Je to opruz, když su na děsivce, a chcu použít např. "strašidelnou kytici" apod., a musím z děsivky "překlikat" na louku na farmě, tam navolit co třeba, a znovu se vracet na louku děsivky :cry:.
    edit: kaolín11, díky, to mě vůbec nenapadlo. Stodolu vůbec nejsu zvyklý tímhle stylem používat a bonusovou lištu už vůbec ne, zkrátka sklerotik xD. Asi už jsem si moc zvykl rozkliknout boční lištu, do vyhledávacího pole napsat počáteční písmena toho co chcu použít, a mám hned vybrán produkt. Se stodolou to takhle rychle neumím a v bonusové liště taky ne...
     
    Naposledy upraveno: 28/5/22
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    radyn.m
    A není lepší fláknout to tam přes bonusovou lištu?!? Případně pak ve stodole v zásobárně prodloužit pinkie a klidně přidat další strašidelný kytice.;)
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Honem honem, děsivka končí, nasadit to nejdelší :)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  17. Batory

    Batory Pilný autor

    mrzí mě,že bonusy na Děsivce na růst rostlin nemohu použít,když má použítý bonus na růst rostlin na normální louce.Mělo by to být na každou louku zvlášt-tahle se my to jen zbytečně hromadí v liště,bez možnosti použití.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To jsem se vyděsil, že je Děsivka, ale dobře, měl jsem tam rajčata :D.
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Co ta Děsivka? o_O jsem na ní přišla... a je 2 hod. do konce -.-



    EDIT ve 22:03:
    :cry: jsem klimla u notebooku... a prošvihla jsem sklizeň bubu-rajčat. No, bohužel. Snad příště nebudou chtít vypadávátka z bubu ploch.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/22
  20. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky potřebuji něco dopěstovat do stodoly
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.