Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Bububu. Můžeme mi někdo z vyděšených farmářů poradit? Zoufale hledám strom, který teď na podzim shodí uhlíkový list. Ale zatím to vypadá, že listí shrabu na zahradě a hodím na uhlí do kotelny. Jinak tedy nevím... Prosím radu:music:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myslím, že uhlíkový strom se dal získat z nějaké akce nebo při OaD.
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    coneznam a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Děsivka pomalu končí ,docela mě štvou jak hýbají časem ukončení, něco z družstva konečně zmizelo ale ještě toho zbývá moc, ale myslím ,že družstvo to unese a do příště se nezbortí :),teď jen nezapomenout připravit děsivku na příště ,což se mě několikrát stalo,že tam tlela měsíc buburajčátka :(.
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  5. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já bych chtěla,aby trvala ještě tejden :D:D:D
     
    coneznam a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    A několik desítek bůstrů k tomu. To by bylo žůžo. :music:

    Já se na úkoly v družstvu nechodím ani dívat, jen by mě zbytečně znervózňovaly. Takhle dělám že o nich nevím, a dobře se mi žije. :D
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak děsivku jsem ukončila ve 13:58 .... zbavila se jednoho úkolu v družstvu, další 2 posunula blíž ke splnění....I tak bych potřevovala asi milion rostlin, zvířat a plodů aby měla moje dušička pokoj :)
     
    coneznam, Honzulka05 a ašada01 tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ze by si nikdo nevsimnul ze uz od 10 hodiny bezi desivka?
     
    evainfo, k.vitek a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem si toho všimla a už se děsím od 10 hodin.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Tass.: dík za nakopnutí, ještě, žes to připomněl
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já fakt ne, díky za upozornění :p
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak to je super, ofi bylo od 14:00 ... no stejně jsem musela odjet, ale aspoň bych otočila ty krátký, co tam byly :(
    Díky za upozornění...
     
    evainfo, Peto121 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - nééé, od počátku je hlášená od dnešních 10:00 hod do zítřejších 22:00 :)
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jelikož děsivka je jediná dobrá na sbírání dekorací kromě akcí dnes jsem si koupil druhou dekorku mocný portrét což znamená,že budu mít na ploše strašidelný dům více bodů
     
    jindrasofr, zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: že bych blbě četla? Asi už jsem na to večer neviděla... noo, i když, dělat několik věcí najednou, taky není terno....

    Nevadí, dopěstovávám kytky do úkolu z houbolesa /přednostně jsem dělala ty na otevření ploch, pak ten zbytek... Snad tu poslední část konečně dotáhnu do konce.
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jejda zjistil jsem to až dnes v jednu takový prostoj to jsem mohl otočit nejmín náhrobní kameny :D:D:D
     
    jindrasofr, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 tak já si toho všimla až večer při hlavní sklizni farmičky a nasadila samorostlíka, který tam už zůstal do rána xD ... to budou teda zásoby. Ráno si vzpomněla, že je i nějaký booster na děsivé podsvětí a nasadila ho až teď o_O ale jen proto, že jsem prohlížela Jackův obchodík a zjistila, že nemám ani jednoho skákajícího pavoučka. No už se na tom pracuje a chtěla bych aspoň dva i když mi při jeho skákání naskakuje husí kůže ... ale je fujky rozkošnej xD


    MatysekKamilek skáče na pavoučí hrazdě a hodně vysoko :D

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/12/18
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    evainfo: Skákající pavouček??

    Jinak kytky nerostou, vůbec to nepřibývá, a to jsem pak po objevení děsivky skoro neměla prostoje... Houbový les asi zůstane i do příště nedodělán:oops: Dneska tolik času mít nebudu....:sleepy:
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja mam pohodu, konecne se naplno vyuziji ty dekorky co davaji +1 na desivy veci a taky +1 od kadidla, to je hned zvirat ve chlivku...
    myslim ze mam vsechny desivu ukoly, urcite ty co jsou v kategorii a nejspis i ty co je chteji ale nejsou, skoda ze se neda hledat pres obsah ukolu ale jen pres nazvy ukolu...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já mám tentokrát Děsivku akorát pro zlost (a to se na ni vždycky těším), pokaždé si vzpomenu až teprve po mrknutí do diskuzí -.-