Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. kutilka70

  kutilka70 Dozorce fóra

  Y_n_O
  Buď úplně v klidu. Na farmu jsem nehrábla něco přes 2 roky a teď aktivně hraju cca 1,5 roku. Snažím se dohnat co se dá ;)
  Člověk nikdy neví, jak to všechno bude :music: A abych nebyla mimo téma, sázím, sklízím, krmím a pořád dokola o_O
  Musím využít, že máme otevřeno xD
   
 2. Ciri13

  Ciri13 Hrabě fóra

  Já nedávno (asi někdy na jaře?) otevřela konečně komplet druhou plochu pro děsivku. Teď jsem dodělala do finále několik úkolů Houbový les. Takže co jsem měla nasysleno padlo tam. U děsivky mám problém ten, že kolikrát na ni zapomenu a nezaseju nebo tam nechám jinou plodinu až do další děsivky. Taky záleží, na jaký den připadne.
  Každopádně děkuji Kaolínovi za tipy jak na to. Mám uloženo a až bude trochu času, tak se mrknu do stodoly a třeba pustím syslící akci. :p Ani nevím, jak jsem na tom s bednama.
  Každopádně jsem jak Sisyfos. :p
   
  Madulka_cz a -Jara05- tohle ocenili.
 3. Tylda123

  Tylda123 Zelenáč fóra

  Ahoj, může mi někdo poradit, jak získám hrůzný rajče.

  Moc díky
   
 4. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Tylda123 - ahoj, výběh hrůzného Rajčeho se čas od času objeví v odměnách v nějaké akci, také byl k mání ve stájbole. Nejjednodušší asi bude pozeptat se, až bude probíhat akce Obchodování a darování, zda nemá někdo Rajčeho navíc ;)
   
  moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
 5. masinaka

  masinaka Vycházející hvězda fóra

  Měsíční děsivka mě rozhodně těší, konečně trochu šance na solidní napěstování kytek, dneska jsem konečně dopěstoval na poslední dvě rozšíření plochy, takže chybí už jenom 150 kočičích víl a 80 slizkých potvor a konečně bude kompletně otevřený pole (takže tak za rok, protože zvířata dám tak maximálně 3 za den) :sleepy:.

  Takže se konečně můžu pustit do plnění děsivých úkolů, mám jich v družstvu ještě 27 nesplněných, tak alespoň tak 3 dodělat a pár dalších trochu rozdělat do konce akce, to by bylo fajn. ;)
   
  -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
 6. blumenman

  blumenman Pisálek fóra

  + mrkvovojablečná směs....Mě trvalo asi 6let,než jsem na to přišel...
   
 7. milda41

  milda41 Pisálek fóra

  Moc děkuji RT za prodloužení "děsivky" a všechny moc zdravím !!!!!!
   
 8. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  pro smoulinek123
  Boostery úplňkové sklizně lze získat z beden s čarodějnickým zbožím(M,S,L).
  Ty lze získat z dekorace Chatrč čarodějky ( zde záleží jak moc je upgradovaná), dekorace Tajemná umnění a Děsivá řada na magickém stonku (nákup za kč).
  Bohužel v současné době nijak získat nejde. Už několikrát jsem tu psal,že by se pro nováčky slušelo semtam zvopáknout nějakou starší akci,kde by bylo možný tyto výhody získat!
   
  Naposledy upraveno: 3/11/21
 9. GordonSargent

  GordonSargent Imperátor fóra

  No jo, ale ta laťka byla kdysi nastavena hodně nízko. Chtěli jen pár stovek kytek a při tom jsme mohli získat stromy, ze kterých do dnes žijeme. To už se nedá napravit, jen drobné úpravy. Kaštanový řádek jsem taky neměla, později jeden dokoupila a druhý získala v akci.Nepovažuji za nespravedlnost, že máme stromy, ale že místo dříve stovek musí i ostatní nyní sázet tisíce. Dokud tady budeme my dinosauři, pro které není problém vyhodit třeba 2 tisíce SH které si během pár dní doplníme, tak nějaké drobné úpravy pro nováčky nic nezmění.:)
   
 10. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Gordonko, já jsem také dinosaurus, ale občas bych nějaké opáčko s výhodami uvítala, ty skoro čtyři roky, co jsem nehrála furtovně, jsou pořád poznat. Navíc v době, kdy se daly získat stromy, jsem byla farmatele a posílala jsem je vlakem zpátky, však by zabraly moc místa... :oops:
   
 11. GordonSargent

  GordonSargent Imperátor fóra

  Jo? Dobře si pamatuji. Tenkrát jsem neměla ještě dostatek protihodnoty a tak tam zahučeli všechny xl a většina stromů na ponožky xD

  ale to nic nemění na tom, že tato výhoda se už nedá smazat.
   
  Pitrýsek47 a DANKA722 tohle ocenili.
 12. smoulinek123

  smoulinek123 Hrabě fóra

  kaolín11 děkuji moc,tak jsem nahranej s teho nic nemám.
   
 13. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Tato děsivka skvělá, už nebudu do konce mít ani co dělat :p, půjdou na plac stromy a zvířata, abych nějaké doplnila. Krmivo semleto, tak jdem na to. Od každé rostliny jsem napěstovala nejméně 50 tis. ks už i od nové, splnila oba úkoly v družstvu a syslím plody nového stromu na vylepšení, potřebovala bych jich 8, ale to bude za delší dobu, xxl chce moc plodů tohoto stromu. Na vedlejší jsem otevřela celý houbový les, to se to budou příští akce plnit. Tak, vše hotovoooooo
  Potřebovala bych ale, aby na děsivce fungovala automatická sklizeň stromů z prémia

  Edit: tak jsem si na vedlejší farmě otevřela i šlechtění netopýrů a vran a vyzvedla jedny netopýry. Splnila plno úkolů v družstvu a na tom teď pokračuji, fakt paráda
  xD8)
   
  Naposledy upraveno: 6/11/21
 14. masinaka

  masinaka Vycházející hvězda fóra

  Tahle dlouhá děsivka je dost dobrá, konečně jsem odemknul poslední plochu v houbovém lese :inlove:, tak snad teď půjde pěstování líp a do konce akce našetřím na slizký mlýn, ať můžu vyrábět hromadu slizu :wuerg::p

  Edit: Slizký mlýn doma a domeček pro chrliče taky, takže už chybí jenom dva stromy (jírovec bude, až našetřím sliz a houpičkový strom za pár hodin, až doroste 40. trolifant) a všechny produkční předměty budu mít alespoň v jednom exempláři. :inlove::inlove:
   
  Naposledy upraveno: 7/11/21
 15. alpenit

  alpenit Pisálek fóra

  Chybí mi u desivky
  Výprodej děsivých receptů
   
 16. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  alpenit - ahoj, nevím, po jakém receptu tvé farmářské srdíčko touží, ale osobně používám jen strašidelnou kytici a na tu je recept dostupný v Jackově obchodě. Všechny ostatní děsivé řemes. produkty padají třeba z beden, z KŠ apod a válí se mi v liště bez užitku.
  Upíří sérum nahrazuje třeba MJS, která navíc působí všude, na urychlení produkce v chlévech si také případně vystačím s valentýnským květináčem apod....Na výrobny svatodušní kytice apod...A to samé bézetkové bonusy...
  Dříve jsem ještě používala kadidlo se stříbrným plamenem na temné světlušky, ale z beden mi jich padá dostatek a do úkolů už je nepotřebuju
  upload_2021-11-7_19-31-4.png ;)
   
 17. danielka0000

  danielka0000 Stará škola

  Moc se mi líbí tak dlouhá děsivka.Odemkla jsem poslední plochu v houbovém lese a vrhla se na starší úkoly.Vše nové už mám taky.
   
  romanafa, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
 18. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

 19. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  kaolín11 - no, ještě ti tam některé komodity trochu pokulhávají. Musíte se více snažit, pane správče :p
  A teď vážně - slušně naditá stodola ;)
   
 20. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra