Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj, dle německého fóra zítra nezačne děsivka. Není napsáno kdy by měla být.
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak bude nový stromek, už se těším na děsivku, to určitě budou i nové úkoly :p
     
    14087 a evainfo tohle ocenili.
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Žádná akce na děsivce????Chtělo by to nějaké nové super úkoly,pořád jenom sázení už nebaví.Rostlin a stromů zásoba.
     
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    babina51: Ahoj.... chce to prvně číst a potom psát ,-) Vše máš napsáno ZDE již více jak hodinu.
     
    14087, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. miluna63

    miluna63 Zelenáč fóra

    ale nějak zapoměli napsat že je tam nová rostlina na 8 hodin a nový strom 12hodin a nakonec je tam na to i úkol
     
  7. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit - Dave Lister
    Myslím, že je najdeš v obchodě.

    Přátelé, kamarádi:D Zdá se, že to konečně bude hřbitov na tejden bez stresu... He?:):music:;)



    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/21
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Miloslav11, reaguješ na skoro tři roky starý příspěvek, navíc hráčka hned na druhé straně dostala radu kde dekorace získat. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Zase nechutný nápor na hráče, 3 úkoly v družstvu, nový strom a rostlina a k tomu normální soutěže. Už je toho nějak moc a farmy blbnou. Kolikrát si 227 kole přečtu, co si mohu od 70 kola aktivovat na stromě a pod, věčně se točí kytka a musím se odhlásit a znovu přihlásit. Opravdu to začíná být otrava místo zábavy.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    anajavonuj, taky to tak mám. Ještě mi občas doporučí stoupnout na jednu nohu a zpívat. No, v pracprocesu by se asi divili xD Ale jako vždycky, zkusím, co půjde. Když to nepude, tak zas příště :)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, úkoly jsou trvalé, takže žádný stres ;)

    Jen chci upozornit, že konec děsivky je 5.7.2021 ve 22:00 hod (pro ty, co změnu nepostřehli v OFI) ;)
     
  12. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Mám dotaz jak je možné že na děsivce mám u jednoho 10 nových plodin a u druhého těch 10 nových plodin nemám, přitom v Jackově obchodě jsou nové stromy u obou v pořádku jak mám plnit úkoly,když nemůžu plodiny napěstovat?
     
    *žufánek* tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    žufánek - zdravím, nějak nerozumím - u jednoho a u druhého - to myslíš u dvou různých herních učtů ?
    Pokud je to tak, zkus se odhlásit a znovu přihlásit - s účtem, kde ti rostlina k zasetí chybí. Pokud se ani poté neobjeví, kontaktuj herní podporu, bo tady na fóru tvůj problém vyřešit nemůžeme.
    Hezký den
     
    maribeja a 14087 tohle ocenili.
  14. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Skali mnohokrát děkuji týkalo se to dvou herních účtů, na jednom jsem měla plodiny vlevo nahoře a u druhého jsem je našla vlevo dole, moc se omlouvám, že jsem tě zatěžovala s problémem, ale v mých 79 letech je vše možné, přeji krásný a pohodový den, ještě jednou díky
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    žufánek - za málo. Jsem ráda, že je to v pořádku ;) Asi máš na druhém účtu jinak srovnanou secí tabulku

    čas v.png
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  16. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Muze nekdo pripomenout kde se sezene hulka kocici vily? Nemohu si zaboha vzpomenout. Dik.:D
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    tesule: V butiku s hůlkami, je to výrobna koč.víl. Koupíš v děs.obchodě u Jacka.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG] chyba mi krvavy dub ,ale aj to bude este dnes hotove a mozem cakat na dalsie ulohy xD
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    ach jo -.- nestihla jsem o 10 minut sklidit a zaset tu novou kytku... ani nevím, co mi tam bude do příští Děsivky hnít 8) že já jsem nebohá hrála s 8letým synem fotbal...
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotové všechny úkoly na děsivku, můžou přidat další :p ať se nenudím, za 2-3 dny budu mít napěstováno od každé rostliny nejméně 40 tis. a nemám co dělat
     
    raddre, -Jara05- a Jonsdorf tohle ocenili.