Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    jana.zape
    Bohužel, koupit nejde :(
    Jedna z cest jak ho získat je splnit úkol v družstvu Strašidelný thriller.
    Další možnost při OaD.
    Pátrala jsem a zjistila, že párkrát ho šlo získat i ve Strombole
     
    Naposledy upraveno: 21/2/21
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát na děsivku nemám čas,a tak jsem nechal zastromováno.
    Co se týče zásob,ty sem nashromáždil díky boosterům ,které RT zavedl do hry.Momentálně 15 ks v liště.Kdybych postupnou aktivací všechny použil je to +30 ks z pole 1x1 .S MJS 34 ks z pole. Ono to pak asi ve stodole přibejvá krapet více!o_O
    RT by se mněl trochu nad sebou zamyslet a novějším hráčům umožnit získat starší řady na stonku,či dekorace,které tyhlety bedýnky s boostery poskytují.:eek:
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    jana.zape: Jak píše kutilka70, je v tom úkolu a při OaD. A z bubu TS "Sliz", možná i z jiných. Zkus prohledat bubu úkoly v Družstvu, tam nějaké TS za odměnu jsou taky.
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana.zape, také se dá uhlíkový list získat z beden. Projdi jestli v liště nemáš bedny s čarodějnickým zbožím, hrůzostrašnými předměty II a III.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Mrtvoly_v_Hrobě tohle ocenil(a).
  5. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ahojky, mám otázečku. Když před koncem děsivky něco zasadím na pole, budu to moct při příští děsivce sklidit nebo budu mít všude plevel? Děkuji
    @Dave Lister děkuji za odpověď :)
     
    Naposledy upraveno: 21/2/21
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj činčilka12, vše tam na tebe počká. Takže vesele sázej ;)


    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 21/2/21
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Chjo, Děsivky jsem si všimla až když bylo 9 hodin do konce... a pak, protože se mladší syn nechtěl usalašit v posteli a zavřít oči... no, prostě jsem se k Děsivce dostala až ve 22:10
    Takže doufám, že příští Děsivka nebude akční, protože mám všude vyseto Vampíří rajčata -.-
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Zase zkrácená děsivka??? No bohužel, o víkendu nečtu ofiko, neboť se obvykle nic nového neděje, také mám výrazně méně času. No to mám prostě smolíka:oops:. Trčí tam do příště náhrobní kámen
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zazdil - nezazdil,skrátená ... Ja som si uvedomil,že je desivka včera 19:30h !o_O Dal som niečo krátke na večer a .... zase zabudol !8) Takže túto desivku mám jeden zber a zasadené 30 minútové rastliny na mesiac!-.- Bol niekto lepší? Nejako strašne ma to netrápi,ale rastliny tam mohli byť dlhšie.Čo už.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    To je nějaký divný krmivo -1kus :wuerg:
    [​IMG]
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Objevila se mi v seznamu děsivých předmětů bludička. Nemohu přijít na to, kde jsem je sehnala. Poradí mi někdo??? Díky za odpověď.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj INČUČUNA1959, zřejmě pozůstatek po akci. V této byla jako akční padátko Bludička - ZDE. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Mrtvoly_v_Hrobě tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejnižší množství 37 tisíc rostlin, u krátkých dokonce skoro 44 tis.:p a už mne to pěstování nebaví, dokonce jsem si říkala, že na děsivku už dnes nepůjdu a zase jsem to nevydržela a přesadila. Mám toho tolik, že nevím, co s tím budu dělat. Kdyby to šlo tak rychle i na farmě, to bych měla všechny úkoly už hotové, ale expertní plodiny jsou moc dlouhé a trvá to neskutečně dlouho, i když každý den nakupuji potřebné po 3 stovkách, tak to vůbec nepřibývá. Už by zase na děsivku mohl být nějaký nový úkol případně i víc úkolů, ať se něčeho zase zbavím
     
    Naposledy upraveno: 23/3/21
    -Jara05- a Mrtvoly_v_Hrobě tohle ocenili.
  14. Amorfati

    Amorfati Zelenáč fóra

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda pokud zasadím ještě v průběhu akce a rostliny mi dorostou až po skončení, jestli budu mít možnost si je ještě sklidit, nebo už ne? Děkuji za odpověď
     
    Mrtvoly_v_Hrobě tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Amorfati Sklidíš je, ale až příští děsivku, proto se poslední rostlina dává co nejdelší;), aby byla první sklizeň případné další akce dobrá
     
    -Jara05- a Mrtvoly_v_Hrobě tohle ocenili.
  16. Amorfati

    Amorfati Zelenáč fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    evoku57

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Dobře, moc děkuji :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/21
    Mrtvoly_v_Hrobě tohle ocenil(a).
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Od každé rostliny se blížím k 55 tisícům,ale už mně to nebaví ještě,že už bude konec.Příště budu sklízet jen stromy.
     
    -Jara05- a Mrtvoly_v_Hrobě tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nezapomeňte, že večer děsivka končí :p. Mě skončil kombajn, tak už jsem zasadila nejdelší, sklidila chlívky a stromy a končím
     
  19. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Málem jsem zase zapomněl a měl tam do příště tykve, ale naštěstí jsem si vzpomněl, doběhl k počítači a ve 21:59:40 zasel boltcovitku :D
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Prosím nikde jsme se nedočetla, nebo neumím hledat, ta nová kytka na Děsivce je do úkolu, který jsem nenašla nebo je to nová kytka?