Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jeannette.mrazova - ahoj, k času ukončení děsivky - je to předáno "vejš" a je to v řešení. Uvidíme ;)

    Edit: A už je to tady: došlo ke změně délky trvání akce. Děsivá noc skončí 21.2.2020 ve 22:00
    (viz oznámení zde)
     
    Naposledy upraveno: 20/2/21
    -Jara05- a jeannette.mrazova tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak už se dořešilo, konec je zítra dvacetdvanulnul. No, mi to zas tak neva, stejně víc jak půl dne nejsem na síti. Ale zadala jsem si tentokrát celkem jednoduchý cíl - napěstovat co nejvíc rostlinek na Mumifikované medvědy, protože když jsem prolézala stonek a hledala řádky, kam bylo potřeba vložit libovolnou dekorací 1x2, našla jsem jich kotel, kde jsem nacpala skluzavky a chatrče. Takže budu každou děsivku kupovat medvědy a měnit a měnit, ať mám dekorace na bedny na plochách, když už je kolo podarovalo ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/2/21
    kutilka70, ašada01 a smoulinek123 tohle ocenili.
  3. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    z toho teda natěšená úplně nejsem.. zbytečně jsem plácala kytice, aby to vydrželo do pondělí odpoledne. To by si to taky RT měl rozmyslet, než akce začne!
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tož kuňa co mě to dělaju,já potřebuji děsivku delejc,mám dost pěstování a oni su ju klidně zkracuju,taky potřebuji Mumifikované medvědy udělat nějaké ale plodiny chyběju, cák su robot abych vše udělal hnedle no,tak to vypadá na nočnu směnu a včil hopsa jde se na to.
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Smoulinku, jestli máš tohle,
    [​IMG]
    tak s tím to přibývá jedna radost;)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dinoalesi, pravda, pravda, hlavně přidávat postupně, jak radil jeden z matadorů, ne najednou. Přidala jsem dva a sklízím 8 rostlinek z pidipole, když mám klasicky v diamantu MJS :)
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Y_n_O
    Děkuji ti za tvůj příspěvek do diskuze k Děsivé noci - byl jsem jím aspoň upozorněn, že nějaké Děsivá noc je (jinak bych ji tentokrát zřejmě úplně zazdil)...
    jeden z "matadorů" ;)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já taky děsivku běžně zazdívám, když zaseju a sklidím jednou-dvakrát, je to v normálu. Teda když není akce i na bubuplochách. Ale teď už si to budu hlídat, zatím mám zkontrolovaných 30 řádků a potřebuji 73 medvědů. Nebudu zapomínat, i když si nebudu lepit lísteček na monitor. Ty bedny jsou zadarmo, tak budu dřít na polích, ať si dekorace vypustím do provozu 8)
    EDIT: No a matadorem jsem nazvala někoho z Vás pánů farmářů, páč nevím, kdo to byl, kdo to tady napsal... :oops: Asik už mám doma toho Němce... jak se sem dostal nechápu, když máme zavřené hranice a Farmerama určitě není nezbytná pracovní povinnost... :)
     
    Naposledy upraveno: 20/2/21
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Peto121 tohle ocenil(a).
  10. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Tato děsivka je opravdu děsivá ve vztahu k času. Nejprve to bylo dost neobvyklé zahájení v 18:00. Nezvyklý čas, tak jsem samozřejmě do měsíčního světa šla až po dvacáté hodině. A teď koukám, že je upravený i konec. RT se asi rozhodl, že nás také bude distančně vyučovat a tato lekce nám má prakticky ukázat, že jediná jistota je fakt, že jistého nic není. Velmi mi to připomíná jiná oznámení z poslední doby, která vůbec nesouvisí s touto hrou:):)
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem včera zazdila děsivku, byla jsem na chatě a na výletě:), bylo krásně, tak jsem si to užila a večer jsem nevzpomněla a ráno hned také ne, až kolem 7 hodiny, nu což nadělám, ještě že mám všeho dostatek a zas tak nutně to nepotřebuji
     
    kutilka70, kiki2305 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Sem tam vypadne z nějaké bedny a občas je součástí nějakého balíčku, ale posílat jako dárek nejde, tak jsem ti aspoň poslala bubukytku na zkrácení růstu. Ať se ti podaří napěstovat co nejvíc ;)
     
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    to se jim zase povedlo, co s těmi bonusy co lidi použili
     
    evainfo a kutilka70 tohle ocenili.
  14. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Taky jsem si o zkrácení přečetla až teď, když jsem ráno pustila další bonusy, že je využiji i v pondělí... Nevadí no :D
     
    evainfo a kutilka70 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pauza mezi děsivkama dlouhá tak vám to zkrátíme ouhaxDxDxDxD
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ne, ze bych obcas toho tveho spolubydliciho taky nemela, ale byl to Kaolin ;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  17. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Celkem chápu, že jsou tu hráči co mají od každé rostliny 40k a plné stodoly zvířat a plodů. Jim rozhodně nevadí, že děsivka je pár hodin, nebo není vůbec. Neustále to tu píší a předvádějí co mají, ano nemají to zadarmo. Buď hrají dlouho a pravidelně, nebo dávají peníze za lístky. Ale jsou tu i hráči kteří si neplatí vylepšovadla a nemají splněné úkoly, mají pár rostlin a třeba ani ne obě plochy. Myslím si, že pokud se bude na děsivku dávat do budoucna takhle krátký čas, bude asi lepší celou tuto minihru zrušit.
     
  18. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj,chtěla bych se zeptat,co dává uhlíkový list? Nikde to nemohu najít.Díky Jana
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    vůdce2: Nevím, jak dlouho hraješ, ale jen tak pro uklidnění ;) - já úplný začátečník nejsem, hřbitovní plochy mám otevřené komplet, děsivé úkoly v družstvu (až na výjimky) neplním a stejně jsou mé zásoby kolem 5 tis. od každé rostliny. O zvířatech ani nemluvím, tam jsou ty stavy ještě mnohem nižší.

    jana.zape: Je to plod uhlíkového dubu.
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  20. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    kiki2305 ... ještě hledám,ale asi koupit nejde,že?