Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mamča59

    mamča59 Rádoby autor

    a kde vezmu svíčky nemám je
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamča59 - vyrobíš si akční rostliny (purpurová, zelení a žlutá svíčka) na rozpěstování ve mlýně (viz FAQ k akci)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    60 tisíc skoro dovršeno,jedem na 70!8)
    [​IMG] :wuerg:
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin11- Já jsem na tom skoro stejně, zatím mě to stačí teď jedu na krmivo abych měla od každého 500.

    [​IMG]
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já mám od každé rostliny přes 30 tis. a už uvažuji o tom, že na děsivku chodit nebudu :), dopěstovala jsem to, co jsem vyplýtvala na dekorace 2x1 a to mi stačí na jak dlouho
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Ano, taky mám zásoby víc než dostačující, sice ne tak jako na obrázcích výše, ale mám. A popravdě, takto dlouhá děsivka ztrácí své kouzlo, je o ničem, nebaví, kolikrát nesklidím. [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, tak moje zásoby jsou v řádech stovek, někdy mám i tisíc, u kytek. Plody stromů taky nic moc, zvěř nemám téměř žádnou, nemám splněné tři bubuúkoly v družstvu a nemám postavené ani arboretum nebo zvěřinec. A že je děsivka dlouhá? No, tak asi proto, že je tak dlouhá i akce, na kterou jsou potřeba akční kytky z bubusvěta. A když by si je někdo nechal na konec, asi by akci těžko splnil, kdyby nebyl otevřený vstup na strašipole. Taky bych asi mohla mít zásoby, boosterů mám na polici v zásobárně několik, ale proč? Já si hraju, tak jsem si při každé děsivce pěstovala nebo chovala jen pro konkrétní úkol, když jsem teda zrovna nezapomněla, že děsivka je. Někdy jsem to stihla, někdy ne, ale žádnou zdravotní újmu jsem prozatím neutrpěla, žádný trest shůry taky nepřišel, takže si budu hrát dál :)
     
    Naposledy upraveno: 5/1/21
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Já dlouhou děsivku vítám. Otevřela jsem několik míst v Houbovém lese. Už mi chybí uvolnit jen dvě místa. Na ty si počkám neboť 350 kočičích víl, 150 slizkých příšer a několik stovek zářících koulí si jen tak nenapěstuji a nenachovám. Ale nevadí, je to lepší než dřív. Snad by mě v tuto chvíli ani případná děsivá akce nezaskočila. No, nerada bych bourala a přerušovala chov děsivých zvířátek a pěstování rostlin a plodů.
    Když to shrnu, tak by mohla být děsivá plocha otevřená aspoň ještě měsíc. :)
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Celkom dobrý pokrok na desivke. Vyrobil som si už 17 chlievov pre notiere :)
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak moje zásoby jsou poněkud menší zatím mám cca všude 1000ks od kytek někde i víc ale dělal jsem hodně úkoly v družstvu pak dost všeho spotřebuje krmivo a další ale snažím se teď jen pěstovat do zásoby :) Občas se mi stane že na tu děsivku i zapomenu :D
    Od stromů mám v řádech tisíců nebo stovkách jak kde. A zvířat taky v řádech stovek


    [​IMG]
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, vidím tady plno skvělých a šikovných bu bu farmářů :) no já mám zhruba jen 20 000 z každé hrůzostrašné rostlinky, protože je dopěstovávám jen na jedné ploše a na druhé krmím nenasytné krvežíznivé potvory do zásoby a ty sežerou víc než se mi líbí xD takže pěstuji - melu - krmím ... no konečně se už blíží zavření příšer a taky jsem toho názoru, že všeho moc škodí. Z hezkého podsvětí se stává opět klasická pěstovačka, jako by to teď bylo pravidlem :(
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    to bych mohl stihnout že jo


    [​IMG]

    jináč mé zásoby jsou skromější
    [​IMG]
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem na tom zhruba stejně jako evainfo- plodin něco málo přes 20k. a bohužel, už ,mě to opravdu, ale opravdu nebaví hlídat kdy tam mám jít sklízet. A úkoly jsou v bubu sekci všechny splněné.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/21
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám kytek 25.000, jdu na číslo 30.000... Zvěř trochu prořídla, koupila jsem u Jacka třetí XXL stromky (hladový dub a přízračnou vrbu), úkol v družstvu téměř dokončen, chybí 240 plodů. Přes nedostatek času dobrý výsledek.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No s ukoly jsem nepohnul o moc, ty stromy jsou pomaly a delat jich vic nema cenu, kdyz vidim ze z tech prvnich mam celou jednu plochu - to vyuzivam mezi desivkama... ale priste uz teda bude dost na posledni bednu piccolo, no a zatim se delaji zasoby kytek, kratke pres 30 000, pak postupne mene, ty delam jen kdyz nemam cas... zvirata jedu stabilne stejna, opet neprehanim, kdo to ma zivit :)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam v druzstvu vsetko hotove :) rastliny +- 10000,zalezi na tom kolko mi zozeru tie krvilacne potvory,Namlete mam uz tiez +-100,takze na pohodicku o))))
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    S děsivkou jsem tentokrát spokojená :), splněná akce, splněný poslední úkol na nové stromy, třikrát sklizené svíce a napěstováno ve stodole 30-36 tis. plodin, zvířat a produktů habakuk. Takto dlouhá děsivka je fajn, splní se resty. Ale budu ráda, že už skončí, byla fakt dlouhá a už mne nebavilo tam chodit. Kdybych nebyla hamty hamty, tak už tam nejdu. Ale co když se to bude v budoucnu hodit, že

    Edit:
    jan.svatek, taky jsem neměla žádný bonus, jsem holt šetřílek
     
    Naposledy upraveno: 5/1/21
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evoku57
    Souhlasím s tebou...
    Už před ní jsem měl všechny děsivé úkoly hotové, takže jsem musel jen nezapomínat na to, že nějaká děsivka je. Ale ty zásoby děsivých předmětů stojí za to (a to jsem ani neaplikoval žádný booster na děsivé předměty - ten si nechávám na nějakou novinku z řad děsivých plodin, zvířat či produktů).
     
    petaM2001, -Jara05- a evoku57 tohle ocenili.
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Hmm já vím že poslední děsivka byla dlouhá ale není už dlouhá pauza mezi děsivkamaxD
     
    hroudov a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem koukala na časomíru a ukazuje se mi, že do konce děsivky zbývá 26 hodin. V ofiku bylo, že je děsivka až do pondělí 16.00, tak to asi nějak nesouhlasí?