Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) dlouhá děsivka - hurá, doplním stodolu, ta hřbitovní zvěř toho spocívá hrozně moc a krmení dochází, SK jim nedám xD
     
    Janina0971, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to se mi moc líbí![​IMG] :)
    Jen aktivační doba motýlí kuky je poněkud dlouhá!o_O
     
    Apachie1 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11: Získal bys do držení víc než povolené množství...
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - myslíš jako že by na něj přišla veterinárka že má doma nadstav povoleného množství zvěře? Ti by koukali jakou že fialovou faunu to doma chová. :D
     
    k.vitek, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já ty 2 boostery z bedny dostala a použila... Dojíždím úkoly v družstvu, je jich tam ještě celkem dost :) 3 denní děsivku tak využiji k splnění některých z nich....
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já nemám ani takové ambice - delší děsivku využívám k napěstování surovin do krmiva pro ty nenažrance z Měsíčního světa :p
     
    karbar, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, získal by nadstandart..a všici osatní taky... to není žádoucí... a přestávám číst... teda tady... mám potom takové zvláštní asociace... :)
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    kaolín11 mě nepříjde nuda když není nový úkol já plním ty starší tak mám alespoň na ty 3 dny nějakou práci na děsivce
     
    kiki2305, jindrasofr a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Díky za upozornění na Neonovou motýlí kuklu, asi bych na ni zapoměla:) Je toho na farmě tolik, že některé vychytávky zapomenu používat. Už máme na hřbitově Arboretum a Zvěřinec?
     
    malanek70, Honzulka05 a k.vitek tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Arboreta mam dve, o Zverinci nevim...
    Hlavne teda jsem diky neonmotylu udelal konecne vsechny ukoly a krome bolcovitky jeste neco zbylo, kdo vi co si priste vymysli za novy ukoly...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Neonová motýlí kukla...
    ...jů, jsem ji nevhodně upgradovala. (jsem totiž zapomněla, že mám v liště ještě 2 upgrady)
    Dozraje mi za 49:53
    ...a Straši-plochy se uzavřou za 51:03
    Nu, to bych musela nechat zralé chlívky a na poslední chvíli.

    A budu muset dát mazlíka na Hřiště pro mazlíky, abych na ní nezapomínala... 8)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jé když si vzpomenu že minulou děsivku(tu super dlouhou) jsem ještě roloval myší mezi úkoly tak tohle je pohoda hlavně se musím dostat na uhlíkoví buk abych udělal to zlé dvojče :inlove::inlove::inlove:
    [​IMG]
     
    Prepperka, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ráno na mne z bedny vykoukly dva boostery úplňkových předmětů, tak jsem jeden hned použila, stodola se plní sama, už by zase mohl být nový úkol v družstvu, abych to využila;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    předpokládám, že když nás teď tvůrci hry nechali relativně dlouho a v poklidu plnit děsivou stodolu, tak už již vymýšlejí jak nám ji opět vyprázdnit xD
     
    Honzulka05, Janina0971 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    medvanku nestraš, povedlo se mi splnit staršiúkoly z počátku hry... 8)
     
    Janina0971 tohle ocenil(a).
  16. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Mám dotázek ví někdo, kde se zobrazí kolik mám slizu ve stodole? ..mezi děsivými předměty není a v produktech taky ne, jde to jedině tak, že se musím jít kouknout do odfajfknutého starého úkolu, ale to mi přijde dost složité.. díky
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    KulíšekBrouček, kuk tady... řeší se to už měsíc a kousek....
     
    Naposledy upraveno: 26/11/18
  18. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Díky, mrkla jsem na odkaz a zjistila, že se teda zobrazuje alespoň ve stodole v sekci "všechno", a ejhle všechno se nezobrazí, nezobrazí se vůbec nic a farma se vždycky při tom sekne.., zkusila jsem ji několikrát resetovat a fakt to nejde, jinak farma jede ok...
     
    satelit tohle ocenil(a).
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    KulíšekBrouček - musíš chvíli počkat než to ,,všechno" FP přechroupá.

    [​IMG]
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    KulíšekBrouček - a nebo tomu chroupání trochu pomoct pročištěním ;)
    Vše pro bezproblémový chod PC
    Kdyby problémy přetrvávaly, můžeš se obrátit do technické sekce ke kolegovi peztovi :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).