Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím k.vitek a štika,
    o akcích informujeme s předstihem v centrále v oficiálních oznámení v Kalendáři.
    Zde se můžete s dostatečným předstihem dozvědět na kdy se která akce plánuje. Samozřejmě jsou to termíny předběžné, které se mohou v průběhu měsíce změnit, ale naše zkušenosti mluví za to, že se na kalendář dá celkem spolehnout.
    Oficiální oznámení vychází v časovém předstihu, který nám umožňuje se na akci připravit.
    Takže vám mohu jen poradit pravidelně sledovat forum hry, které je její nedílnou součástí.
    Přeji příjemnou hru
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Taky jsem to pěkně zazdila, ovšem já si spletla datum, ušlo mi, že srpen má 31 dní....
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Medaili za zásluhy bych udělil RT za tuto děsivku.
     
    tony13257, davidson00 a Medvánek tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dříve se děsivka opravdu řídila přesně podle úplňku. Ale hlavně chce jiný přístup. Sama jsem ji léta zanedbávala. Někdy tam ani nevlezla. Na tuto jednodenní jsem použila nahromaděné boostery z beden, na stromy zuzi a ponožky, na chlívky a výrobny trošku superkrmiva a šlo to jak po drátcích :) A to nemluvím o to, že každý den můžeme otevírat bedny, kde je nám ta námaha na hřbitově ulehčena.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/20
  5. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak jsem děsivku zazdila :(. Nějak mi proklouzla skrz prsty.....
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kdybych měl všeho tolik, kolik mám děsivých plodin, zvěře, plodů a produktů, byl bych snad jak indický maharádža...
    ...583 svící navíc, slizu 629 ks a 882 ks Hrůzného Rajčete - ostatní děsivé komodity počítám po tisících a virtuálně obracím vidlemi...
    ...tuhle děsivku jsem proto ani nepředělával na políčka - nechal jsem tam stáje a výrobny kvůli hnoji a vůkol stromy tak, jak jsem je měl osazeny od minulé děsivky.
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hi, já sklidila a otočila jen 2x ... úplně jsem to zazdila....
     
  8. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Super,děsivku mám ráda,moc se těším.
     
    vrbovka tohle ocenil(a).
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Upíííí!!! Prodloužená děsivka. Už se těším
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Božínku, z tak dlouhé děsivky se určitě zblázním.
    Nemám ji rád.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nový úkol nevypadá složitě ale mám těch děsivých úkolů nesplněných tolik že i tento asi půjde do "pořadníku" i když mě tam lákají ty tajemný stromky. Uvidíme jak se mi bude chtít (nebo nebude)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Krásne nám to vyšlo tento rok Halloween na tak dlho :eek: určite odomknem poslednú časť lesa a čaká ma zvyšovanie stavov stromov takže cieľ je jasný :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Úkol si myslím bude raz dva hotový ....
    Děsivých kuponů mám 24 ks ... tak něco vyplácám...
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit. Farmářka_X
    Přátelé, kamarádi. KONEČNĚNĚNĚNĚNĚ!:D:);)

    Ahoj Jara268, líbí se citát pod obrázkem.

    Najdeš je v obchodě...

    **Příspěvky sloučeny**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/10/20
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    No to to trvalo, než jsem se dostala na děsivku a nakoupila u Jacka :p- mám 3 oranžové kočičí víly a 3 nové stromy i v xxl verzi - tak to snad bude přibývat. Nové úkoly komplet splněny a můžou přijít další, zásoby jsou ještě dost veliké a to co chybí za ten skoro měsíc dopěstuji. Tak se mi to líbí
     
    -Kuteno-, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, to já jsem vše nedodal, ne že bych neměl dost všeho, ale jsou v odměnách pomocníci, tak až zítra, nebudu sklízet v noci, šetřím :)

    Edit: nový strom se mi mooc líbí
     
    Naposledy upraveno: 14/10/20
    evainfo, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    1 x oranž víly, 2 x xxl nový strom, úkol splněn, jde se syslit ;)
    Tajemno hodím na plochu, až sklidím orchidej, je potřeba místo slunečnice na palivo.... tak jí bude potřeba asi kvanta...:cry:
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ukol hotovy, u Jacka nakoupeno, akorat mi chybi jeste ratafaci na xxl stromy, tak dostanou vyjimecne do nosu ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taktéž hotovo.XXL verze stromků oželím,doženu to kvantitou!8)
    [​IMG] :)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  20. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Kde je v obchodě avizovaný upgrade vrbiska?