Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A já bych se RT zastal...
    Vůbec mi nevadí že obchod není funkční, co mi vadí, je že v něm není nic nového...
    Taky, ať hodí kamenem kdo rád chodí v neděli do práce!?

    Však zítra, až RT přijede od chalup, moře, hotelů a jachet, určitě vám kompezačku udělají, stačí sledovat oznámení.
    Vždyť, když nejde o život tak jde vlastně o...
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já jsem rád, moc rád, že je děsivka:) mám kupón na 48 hod (aktivovaný) a to se to pěkně seje a sklízí z jedné vody na čisto i v děsivých temnotách.
    Co jste chtěli tak zajímavého v obchodě koupit, že to nepočká do příští děsivky? Nic, jen provokovat a urážet. Já bych zase vůdce poslal makat do RT, to by se děly zázraky a vše by bylo v cajku :p podle jména by to určitě šlapalo.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mne se na tom nejvic libi, kolik je tady na foru pri jakemkoliv problemu najednou diskutujicich resp. pouze stezujicich si hracu. Kdyz jede vsechno jak po masle, tak se nikdo z vas neozve, aby treba zhodnotil akci, poskytl zpetnou vazbu, rekl svuj nazor, pochvalil neco (a jestli nemate co chvalit, tak nechapu, proc tuhle hru jeste hrajete)... Ale jak se nahodou zpozdi akce o par minut, to je hned ohen na strese a kecu mate vsichni vic, nez drbny na rynku! :p
     
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Vůbec mi nevadí,že je u Jacka prázdno,balíčky nekupuji,děsivá akce taky žádná,spokojeně pěstuji to,čeho mám málo :)
     
    evainfo, milanvj a jirinasinova198 tohle ocenili.
  5. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý večer,nemohu si koupit strhující balíček,dělám někde nějakou chybu,nezobrazuje se mi,děkuji a zdravím.
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 tento balíček bohužel momentálně nejde zakoupit. Chyba je nahlášena.

    EDIT: Prodej balíčku byl nakonec přesunut na příští víkend.
     
    jirinasinova198 a maminka78 tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No u Jacka uz jsem dlouho nic nekupoval, ale ta kytka na jednom poli mi dela dva casy - je jen jedna s dobou pestovani, ale to se da vydrzet... horsi bylo vcera ze jsem chtel jit pryc hned jak nabehne, tak jsem si nachystal bonusy a pak nic...
     
  8. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Konečně se mi podařilo dodělat v družstvu Řadu na magickém stromku 4 - Děsivá noc, ale nemám potřebné dekorace které do řádku patří. Nevíte, kde je seženu? Že bych prošvihl nějakou akci, kde se ty dekorace získávaly?

    EDIT: Aha, moc děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 22/6/20
    Skali a evainfo tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..a včuľ, babo raď, vysadiť pred koncom desivky kaktusy s náhrobnými sviečkami, alebo nevysadiť:music:, bude opravená desivka už tento víkend, alebo nebude, s ponožkou a Hangárom Peň stromu VI dozreje za necelý týždeň [​IMG]
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722 - došly ti svíčky ? :eek: Já nevysadím, mám svíce.png :music:
     
    GordonSargent, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Skali, sviečky by nejaké boli, len škoda stromom vylihovať v lište, dobre, dám aj ja iné "dlhodobky";)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722 - nejsi ty sysel ? xD
    jabko.png :oops: Tak jo, zasadím jabloně ...
    houby.png
     
    GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Koukám jak " tele na nová vrata ",že hřbitovní brána je stále otevřená,úplně jsem zapomněla,že zavíračka je ve 22:30 a od dopoledne mi tam schnou kytky :D
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  15. avoknys

    avoknys Zelenáč fóra

    Ahoj, nikdy nevím kam psát dotazy - takže to je moje první otázka - když něčemu nerozumím, kde se kladou otázky? A pak - musím nějak aktivovat Jackův obchod - políčka s nabídkou mám prázdná. Díky za odpovědi.Avoknys
     
  16. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj avoknys,

    pokud se chceš na cokoliv zeptat tak neváhej a pokládej své otázky v sekci Dotazy nováčků
    Jackův obchod je při této Děsivé noci bohužel nefunkční - bylo oznámeno ZDE

    Přeji ti fajn hru, Natali
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vidím ,že RT měl opět slabší víkend!:wuerg:
    Příště už to určitě výjde!8)
    možná......
    Mohl by někdo připomenout RT,že bychom už konečně pěstovali novou plodinu i na druhé ploše?!? Mám obavu,že pokud bude zase děsivka o víkendu, tak to zase neklapne.:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
    Veselka a Y_n_O tohle ocenili.
  18. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    Prosím vás bola nejaká kompenzácia za tú zbabranú Desivú noc??? Podľa mňa zbabranú, pretože spúšťať niečo v sobotu s koncom v nedeľu bez možnosti opravy je somarina. Čakám na desivku pomaly celý mesiac, teším sa, že je cez víkend a mám šancu dopestovať niečo, čo si potrebujem kúpiť v Jackovom obchode a ... nič, lebo si nepamätám, čo mám pestovať. Áno viem dá sa to zistiť aj inak, ale tak je to jednoduchšie. Podľa mňa nejaká kompenzácia v podobe bonusového kódu mala byť. Alebo akciu mali aspoň predĺžiť. Môj názor ... možno však som kompenzáciu nezachytila. Preto sa pýtam ...
     
    evainfo a Veselka tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vrankaJ - ahoj, kompenzačí balíček není, ale cituji: "...akce se bude opakovat ještě znova, hned jak budou provedeny opravy všech těchto chyb, abyste si užili akci bez chyb. Využijte času navíc..."
    Celé znění se dočteš ZDE

    Hezký den
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Jsem moc ráda že bude děsivka a na víkend budu pěkně pěstovat a dohánět pěkně rostlinky super bezva beru všemi deseti. Za mě :inlove::DJanča
     
    evainfo tohle ocenil(a).