Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Casey27 - ahoj, díky za info, předám to dál :)
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  2. samec

    samec Magnát fóra

    Skali--- minule se nahlásila chyba,že nejde nová kytka na houbový les a bylo nám to p..... platné,protože v neděli nedělají:D:D a pak nám to naopak zkrátili----a po měsíci je to pořád stejné___???Jsme opět v neděli,tak to bude chyba do nekonečna
     
    Veselka a evainfo tohle ocenili.
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Když někdo udělá chybu tak se to dá pochopit, ale standardní je, že chyba se opraví ihned i když se může projevit až za měsíc. Jiný postup už je dilentantismus.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To je neskutečný - pavoučí kapradí jde sít jen na hlavní děsivce - ještě to neopravili, to bude na roky ;)
     
    samec tohle ocenil(a).
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nevim, k cemu vam vsem bude pavouci kapradi, kdyz si za nej stejne nemate co koupit :pxD
    [​IMG]
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    chyby týkající se pavoučího kapradí a Jackova obchodu jsou nahlášeny. Jakmile obdržíme další informace, tak se o ně s vámi podělíme.
     
  7. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Hru jsem zrestartovala, ale děsivku mám stále zamčenou. :(

    Edit: po xtém restartu už děsivka běží. Uff. :p

    Skali: díky za radu, ale tak jako Ciri13, i já jsem kromě f5 hru vypla, znovu zapla, pak zavřela prohlížeč a pořád nic a dokonce se to nechytlo ani restartem celého pc. Až teď, po nevím už kolikátém mačkání f5, děsivka naběhla... Jsou prostě někdy věci mezi RT a zemí, které člověk nepochopí... -.-
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Také hlásím, že jsem stále bez děsivky. Zrestartovala jsem hru, poté i prohlížeč. Nakonec i počítač. Stále jsou plochy pro děsivku uzamčené. :cry:
     
    ღSisinkaღ tohle ocenil(a).
  9. samec

    samec Magnát fóra

    xDxDxDAha---i v Jackově obchodě je chyba----milé RT to má ale ošetřené!!Všechna čest a sláva jim,ale koše za reál mají na jedničku--v perfektním pořádkuxD----Dob--- a jsme na stejném místě nahlášení jako před měsícem---to je jako v té písničce--plakali všichni psové a na hrob jim napsali.......a pořád dokola---to je jako když jsme si pustili video záznam z před měsíce
     
    malanek70, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Požaduji okamžitou finanční kompenzaci za problémy ve hře .... kvůli této krásné akci jsem ani nešel do hospody .... :p
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak zkus znovu - odhlásit a přihlásit (F5 nestačí)
    Edit: to je fajn, že už je to v pořádku. Máš pravdu - někdy je to něco mezi RT, nebem a zemí ;)

    bbowling - do hospody jsi nešel, bo čekáš na oběd, tak nás nelakuj xD
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  12. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno, mi naprosto nevadí, že je u Jacka zavřeno, stejně tam má draho. Já jsem pro to, abychom ho nechali trochu vyhladovět, třeba budou pak nějaké slevy:)
     
    coneznam a kiki2305 tohle ocenili.
  13. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Myslím si, že pokud není akce zcela funkční, neměla by se vůbec spouštět. To je to samé, jako otevřít krámy ve kterých se nedá koupit chleba, maso, mléko, ale budou tam pouze cukr, mouka a čínské nudle. Je to prostě nesmysl. Raději neměla žádná děsivka být a měla se rozjet až bude vše zcela funkční. Je vidět že RT bere peníze za nic. Já bych je nechal měsíc na nádraží vykládat pytle brambor, aby viděli co to je práce. Pak by si možná vážili svého teplého místečka a možná by konečně začali něco dělat.
     
    Veselka, samec a coneznam tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ba,ba...
    Bu,bu...
    Ne,ne..?
    A nebude to náhodou nová vlastnost bu-bu obchodu?
    Něco jako tajemná prázdnota?
    Ještě chvilku taky vydržím a pak půjdu kouzlit do garáže!
    Bu-bu, tedy vlastně pa-pa...
     
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Nejsem tak přísná jako např. vůdce2, ale je pravda, že minulá děsivka byla zkrácena na konci, tahle na začátku, vyrovnat se to má 30 minutami navíc. Nehledě k tomu, že já nevisím na pc pořád, takže ukončení minulé děsivky jsem ani nevěděla (prostě přilítnu, sklidím, odlítnu) a měla jsem tam dodnes samorostlíka. A další věc: děsivka z neděle na pondělí, když už jde většina z nás do práce (já tedy tentokrát ne), mi přijde hloupá. Proč ne víkend? Nebo když v týdnu, tak více dní? Mně je to sice fuk, ale někteří pak nic nestihnou
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak nějak nechápu tvé rozhořčení. Můžeš sázet na děsivých plochách a dělat si zásoby nebo dodávat do úkolů ? Můžeš. Já osobně jsem ráda, že děsivka jede aspoň takto. Rozhodně lepší, než kdyby to nejelo vůbec. Samozřejmě se nezastávám RT, bo to měli dát do pořádku - vo tom žádná, ale nadáváním na fóru se to nespraví. A pokud si myslíš, že by raději žádná děsivka neměla být, pak ji můžeš v klidu ignorovat.
    Asi tak
     
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Skali ty by jsi mohla novinářku. Z mého pohledu je tvoje odpověď více arogantní než příspěvek vůdce2 a to především poslední věta. Naprosto souhlasím s vůdcem2 a nevidím v tom žádné nadávání, ale jenom vyslovení názoru. Vezmu za pravdivou informaci, že hra bude pokračovat i příští rok (i když tomu nevěřím) tak více jak rok vyvíjet a zároveň udržovat stávající verzi v provozuschopném stavu včetně novinek je naprosto špatně a je to manažersky nezvládnuté a podle toho hra vypadá jak vypadá. Teď jenom otázka zda zdroje chybí protože jsou třeba na rozvoj v novém prostředí nebo kvůli tomu, že hra je odepsaná.
     
    jirinasinova198 a Veselka tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - ahoj, nemyslím si, že je to arogance. Ale je tu určitě spousta hráčů, kteří jsou rádi, že děsivka běží. A pokud se někomu nelíbí, že děsivka je tentokrát bez Jackova obchodu, nemusí ji dělat. Co je na tom arogantního ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nové info k děsivce najdete ZDE
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak tohle mě nebere - vůbec jsem si nevšimla, že Děsivka začala.
     
  20. samec

    samec Magnát fóra

    Před měsícem ta drobná oprava nové kytky( Pavoučí kapradí) byla také nahlášena,že nejde zobrazit na houbovém lese--ale vůbec se neřešila a až nyní se to řeší na další měsíc---skvělé---drobná oprava na dva měsíce---gratuluji RT....Jsou skvělí a akčně reagují na podobně drobné opravy:D:D:D--hurá ---dočkáme se xD
     
    Veselka tohle ocenil(a).