Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Díky za odpověď---snad tu rostlinku příště, když konečně bude na obou plochách nebudou chtít desetitisíce do nových úkolů,když nyní nešla tak moc rozpěstovat:D
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    došlo ke změně a Děsivá noc končí 17.5.2020 ve 20:00.
     
    evainfo, tronaldo55 a -migos- tohle ocenili.
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jeeee :-O Ona je desivka?!
    Pritom jsem v tydnu nahledla do kalendare na kveten. A nic.
    A ted jsem prisla na to, ze uz je od 10:00 v plnem proudu :-/
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  4. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Víte co je nejhorší na děsivce jednou za měsíc?

    Vždycky zapomenu na co pěstuju to co zrovna pěstuju, a pak dám něco dalšího. Teď jsem například dostala od hodných lidiček RUdé oko a hledala proč jsem ho tak "nutně" potřebovala (neměla jsem ani jedno). Na krmení kerbera - fajn, superr. Ale zase na něj nemám napěstováno a pěstovala jsem samozřejmě něco jiného. Chybí mi muchomůrka zářivka. Já jsem fakt tele.

    A ještě tele se sklerozou.

    Moc děkuju hráčce duna.duna, která čte na foru a poslala mi kerbera. Jenom tak. A moničce, která mi poslala oko na krmení. Nebudu psát na co pěstuju teď.

    Děkuju vám moc holky.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké bu bu všem :) na hřbitůvku je docela zima, jako i v reálu a to nemám ráda, bo mě mrzne chuť něco dělat xD
    Ten kouzelný pavoučí kousanec jsem nějak zasklila a díky pěstování jen na měsíčním poli, ho dnes získám asi jen jednou, no příště se na něj budu soustředit, protože je to přesně ta dekorka na výměnu těch slabších a v družstvu zatím není žádná nová pracovní nabídka :p

    k.vitek určitě ano, budou na něho čekat ;)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jen se chci ujistit:
    Kdyz ted zacatecnikovi, co nema otevrenou desivou plochu, pislu nejake desive stromky... Bude je tam mit, az otevre Strasidelnou plochu?

    EDIT: Co je to ten Kouzelny pavouci kousanec?
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tohle kapradi jsem fakt prosvihnul... ja sazim podle houbovyho lesa, takze jsem si vubec nevsimnul ze neco takovyho existuje...
    no tak to je pekny chaos, jeste zkraceny cas, to bude kriku pro ty co jako ja se nepodivali do fora :-(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    jaký kouzelný pavoučí kousanec?????
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    k.vitek a jiní ... je to nová dekorka s rostlinkou pavoučí kapradí, která se po předešlé akci s jednou plochou nějak nepodařila, či zapomněla udat i na druhou plochu pro normální pěstování a na jedné ploše toho moc i s produkty nenapěstuješ. Pro mě je dekorka skvělá na BZ, no každý to bere jinak, ale rozhodně bude pavoučího kapradí potřeba i na jiné akcičky, tak zásoba musí být xD.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na měsíčním poli mám chlévy, výrobny a stromy, tak toho moc nenapěstuju, snad to příští děsivku bude lepší ;)
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak ja mozna ten Kouzelny pavouci kousanec 1x "dam""! Skvele!
    a jeste abych mela tak 1 tis. te nove rostlinky...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, Měsíční pole je dostupné při Děsivé noci a během Halloweenské akce všem hráčům Farmeramy od 3. levelu. ;)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    ehm, v prubehu let tolik zmen, tak mi nenapadlo, ze se nemusi vkladat hvezdicky na Strome moudrosti (napr., anebo banani na Baha...)


    EDIT 14:55: Nejsu ja pri svem levlu motovidlo? Ted jsem aktivovala Pinkie Pie a zjistila jsem, ze mam v liste 10 ks Strasidelneho boostru (+2 ks) o_Oo_Oo_O
    ted uz to na tech 5 h nema cenu aktivovat...
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    toto zase vypekly s tím koncem
     
  15. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    To jsem fakt nas...á,až teď jsem si všimla,že děsivku zkrátili,celý odpoledne makám venku a když si nasadím do půl desátý,tak na mě z časomíry kouká 40 minut :cry:
     
    Veselka a lalaX21 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Novou dekorku mam, ale konec jsem taky uplne nevychatala (bude mi tam do priste plesnivet plisnova houba), takze jestli bude akce s padatky... No tak co vlastne? Zastrelit se nejspis nepujdu :p:D
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  17. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    Málo dní chce to nechat otevřeno déle,nestačím si vypěstovat věci které potřebuji,jsem začátečník a nemám nic
     
    romanafa a lalaX21 tohle ocenili.
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    elaairena.. nesmutni, já mám všechny děsivé úkoly hotové a jen pěstuji na sklad. Není kam spěchat vytratí se to napětí, co všechno tuhle děsivku zvládnu??? ;)
     
  19. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No tak to je super. Ženu se na hřbitov a zamčeno?? Jsem vůbec nezaregistrovala, že ji zkrátili. Tak mi tam od 2 hodin trčí samorostlík. Snad se kvůli farmě přestěhuje do paneláku:oops:
     
    Veselka, romanafa a maja.rada tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak tuhle víkendovou děsivku jsem ani trochu nestíhala....