Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 - ahoj, třeba je to proto, že si hráči stěžují, že při krátké děsivce nic nestíhají, chodí-li do roboty ;)
    To je hezké, ne ?
     
  2. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Skali jasně s tím souhlasím a dík za odpověď. Jen se ujišťuji, aby mi něco neuteklo a já to nezjistil pozdě ;)
     
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    a nebo je tím, že je tentokráte úplněk v blížencích :D tedy byl ráno 6:39 :D :D
     
    Naposledy upraveno: 23/11/18
    Helena1313, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Teda holky!
    Dnes odcházím na noční a budu tam úplně sám!
    Mám dotaz na všechny...
    Nebojíte se večer chodit na zdejší hřbytov taky jako já?
    o_O
     
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ani né :) sůsedeee :D
    ráda tam vlítnu,
    bo mi právě poprvé dorostla motýlí kukla
    a sklidila jsem aj Polterdýni
    a juchám nad zvýšeným ziskem :D
    kam se podívám :D tam +1 či dokonce +2 :D
     
    k.vitek, Helena1313 a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    anička : mám to stejně. Motýlková kukla a Poltrdýně, a koukám že z chlívků 3 kousky :)
     
    Helena1313 a anickamalirka tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kuklu a Poltrdýni mám připravenou na ráno a možná dám u booster úplňkových rostlin, ať to za to stojí :music:
     
    Helena1313, Honzulka05 a anickamalirka tohle ocenili.
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf, bojím se a strašně. Ondyno jsem šla na Olšany zapálit svíčku k výročí. No šla - jela na vozíku - a čím dál jsem zajížděla od civilizace, tím víc na mně smrtholka šahala.
    a to je 21. sroletí. Co s tímhle syndromem dělali lidi ve středověku, to fakt nevím.
    Jinak, asi mi něco během dlouhého bezvědomí uniklo: Co je to kukla a poltrdýně? Kde to roste?
     
    Helena1313, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Booster úplňkových rostlin - to je jistě něco imaginárního, všichni o tom slyšeli a nikdo to nikdy neviděl xD.
    Jestli se nepletu, mohl by být z té dekorky s kočkou Kadabrou, ale to je zase pro nějaký VIP klub, nám ostatním z toho vyskakují kousky bubuplodin. (Vím, že jde koupit balíček s boosterem, tuto možnost s díky vynechám.)
    Ze série halloweenských akcí jsem taky booster nepotkala, jak dlouho to může trvat, než to na vlastní oči spatřím i já?
    Aby to nebylo jako šlechtěnci z Beden oddanosti - od léta jsem žádného neviděla. To je pak opakování bubuakcí jednou měsíčně poměrně moc často :D;)o_O
     
    Helena1313, satelit a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Sovinka - kdyby šly poslat, pošlu ti všechny 4, neb děsivku neprožívám, tudíž je nepoužívám :). Zřejmě je mám z nějakých odměn, protože nic nekupuji.
     
    Helena1313, Sovinka a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. kraketice

    kraketice Pisálek fóra

    Pěkné překvápko v družstvu, pro mě skok o dva levly:)
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky to mám nějaké rozbité xD

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Sovinka - takhle vypadá booster úplňkové sklizně.;)

    [​IMG]

    EDIT: - Jj Pitrýsku47 jen bych potřeboval nový závoz zboží. xD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/11/18
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A dá se koupit v Rama obchodě ,-)

    Edit satelit: jo,jo já vím, jsem na tom stejně, ale i jeden někdy pomůže, to víš, nepředají se ,-)))
     
    Naposledy upraveno: 23/11/18
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Díky :), já děsivku mám docela ráda, ale tenhle booster mě nějak míjí, vím, že se dal získat v náhodných odměnách v akcích a skutečně se mi úspěšně vyhýbá. Narozdíl od příbuzného - boosteru na BZ z akčních, ten se mi naopak objeví kde může, ač jsem ho snad nikdy nepoužila.

    Pitrýsek47, dík za připomínku, že jde koupit v Ramakrámku, na to jsem zapomněla - už jsem si ho vyrazila prohlídnout. xD A stačilo, nechám ho tam.
     
  16. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Nevite nahodou nekdo, proc ze slizkeho mlyna nevypadava "sliz" . Uz jsem sklidila nekolikrat a sliz ve stodole zadny.:))) Je napsano ze se uklada ve stodole pod Strasidelne predmety ale kde nic , tu nic.:)))
     
    malanek70 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sora270 - on se ukládá, ale musíš hledat v kategorii "všechno"
    sliz.png

    Je tam nahlášená chyba. Zřejmě to ještě neopravili ;)
     
    malanek70 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. sora270

    sora270 Rádoby autor

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Pokud použiješ tlačítko "odpovědět", citaci ze svého příspěvku vymaž. Děkuji Skali
    Skali

    *** odstraněna zbytečná citace
    Moc dekuji, jdu to zkontrolovat.:)

    Skali
    Prijmi omluvu , nevedela jsem. A Sliz ve stodole jsem nasla.:)))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/11/18
    Skali tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sora270 - nic se neděje, aspoň už budeš vědět. Ještě, prosím, nepiš více příspěvků pod sebe. Když potřebuješ něco dopsat, klikni u příspěvku na volbu "upravit" , on se otevře a můžeš tam dopsat, co potřebuješ. Pak už dáš jen "odpovědět" a je to hotovo ;)

    upravit.png
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Děsivka 3 dny a žádnej novej úkol ?!? Nudáááá!
    Booster na děsivý plodiny ? Není to nějaký sprostý slovo? Vždyť sem říkal,že několikrát sklidím tu krátkodobou děsivou svíci,než nějakej z bedny dostanu!o_O Mám tedy 2 v liště schovaný,ale ty byly poctivě vydřený z nějaký akce.:eek:
    No nic,budem teda syslit do stodoly!8)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.