Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vasek1983

    vasek1983 Zelenáč fóra

    proč nebyla zase děsiva noc ohlašena v kalendaři par dnu dopředu?ja se se na to těšim jak blazen a vy furt stim nic nedělate!hrači byli otom dopředu informovani at vědi že něco bude.a budepřišti vikend děsiva noc?,napište ano-ne??at potom to neni zase za 5min 10hod že zase bude
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vasek1983 - ahoj, kdyby ses podíval do kalendáře pořádně, tak bys tam děsivku určitě ohlášenou našel ;)
    Kalendář leden (klikni)

    děsivka.png

    Edit:
    Sleduj kalendář v Centrále v Oficiálních oznámeních. Tam jsou akce s předběžnými termíny na celý měsíc (viz ten odkaz, co jsem ti dala).

    kal.png
     
    Naposledy upraveno: 17/1/20
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jj dorostou do konce děsivkyxD
    [​IMG]
     
    radyn.m, pigi1313 a evainfo tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Také mně svíce dorostou do konce děsivky :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Svíce skončí za 70 hodin, děsivka za 60, super >:( ...kde jsou ty časy, kdy děsivá noc odpovídala reálnému úplňku.
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    To chce klid, ještě bude děsivek!
    :D
    A vůbec, taky máte pod tím svícnem takovou tmu?
    Ne? Já děsnou!
    Úplně děsivou, no jako při děsivce!
    Pěkný večer a dobrou neděsivou noc...
    o_O
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Svíce sklizeny.Vždy před koncem děsivky pozuzankuju a přilepším UH.Semtam se zadaří i s pařezem.:)
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  8. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak já se dívám na dvojce na film od Lynche,trochu děsivej je,svíce budou zítra,taky je zuzankuju a úháčkuju.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já už to dělám tak, že na konci každé děsivky vytáhnu stromky a chlívky, a jak děsivka začne, všechno to hodím do lišty a mám jen políčka. A jestli mi to vychází nebo ne, je mi tak nějak jedno.
    Ukolů mám v družstvu tolik že je nikdy nesplním, takže se ani nezatěžuju tím pěstovat nějaké miliony kytek, plodů, zvířat nebo produktů.

    Občas nějaký ten ůkol splním, ale moc to nehrotím.
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    juché jdu slavit

    [​IMG]
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak všechny děsivé úkoly hotové :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    OndrÁšek2010, klik tady - půlnoční dub byl v akci, kterou jsi asi nehrál, ale máš možnost splnit ten úkol a dub bude u tebe ;) Tedy vylepšení. Základ ti pošlu při akci O&D za pár dnů.
     
    Naposledy upraveno: 19/1/20
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    za akci jsem ráda, konečně mám chov vran ;););)
     
    MatysekKamilek, -migos- a raddre tohle ocenili.
  14. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak já už taky nic nemám[​IMG] xDxDxD a trochu do stodoly [​IMG] :D:D.
     
  15. vasek1983

    vasek1983 Zelenáč fóra

    dobry den!proč nedavate děsivku každy vikend??třeba přiklad vždycky by se začinalo každy patek ve 14hod a končila by každe ponděli ve 14hod.ja by chtěl pro ten navrh hlasovat?šlo by to nějak zařidit??že by ty děsive noci by byly celoročně a o vikendu kromně měsice v řijnu?jestli by to šlo takle nějak zařidit by by to super a třeba přes letni už skoro neni děsivka.bylo by to asn pravidelně a fer pro všechny ostatni hrajicici hrače děkuji za info co napišete tvurci her
     
    Veselka a Y_n_O tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    vasek1983: jenže to by děsivka ztratila své kouzlo... je pravidelně každý měsíc + - okolo úplňku...
    Sama za sebe mohu říct, že bych byla proti tvému návrhu.... :sleepy:
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vasek1983: Děsivka bývala dřív jen na hlavní louce, jeden den, takže blokovala farmu. Teď máme dvě samostatné plochy + park na bubudekorace + vylepšení pro bubu zvěř i rostliny a stromy. Vždycky byla při úplňku a ten není každý víkend. Buďme rádi za to, co máme ;)
     
    malanek70, zejdy66 a dasa1143 tohle ocenili.
  18. vasek1983

    vasek1983 Zelenáč fóra

    ale jak tu jedna osoba psala podle uplnu tak by to mělo byt každych 28dni?ato vubec nějak nevychazi?když bude v kalendaři uplněk třeba tak by měla mit jak to piše matysekkamilek.kdyby se to tak podle toho řidilo bylo vše uplně jinak podle kalendaře
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vasek1983 - asi tě zklamu, ale určitě by nešlo mít děsivku každý víkend. Jak piše MatysekKamilek - ztratila by své kouzlo. Stala by se z toho naprosto všední záležitost - jen další pěstování do úmoru...
    O tom, co a kdy bude nebo nebude ve hře, rozhodují tvůrci hry a určitě nechtějí, abychom měli všechno splněné hned. Co bychom dělali potom ? Jenom by nám museli přidávat hory nových úkolů a my sklízeli další dvě plochy navíc. Takhle se můžeme alespoň na děsivku těšit.
    ;)
     
  20. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Ahojky všem, i já jsem proti mít děsivku každý týden. Dle kalendáře je úplněk jen jeden v měsíci, tak proč tady každý týden? Vždyť máme jiných akcí až až, tak si může každý vybrat. Přeji všem úspěšné plnění úkolů a radost z hry.
     
    malanek70, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.