Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Cítím se být uražen.
    Nepovažuju se za nějakého inteligenta ani ajnštajna, ale hloupý ? To asi hrajeme každý jinou hru a na tohle fórum si zabloudil ne ?

    Umím ocenit "hloupý" humor i když je mířený na mě, byť je sebehloupější, ale nemám rád když se to přežene a začne to být útočnější.
     
  2. frufrukat

    frufrukat Pisálek fóra

    Ahojky já nějak jaksi nechápu, v ofiku je akce ode dneška 14,00 do neděle 14,00 což je podle mě 48h, ale časomíra mi ukazuje hodin víc
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jj, schválně jsem koukla a časomíra i mně ukazuje konec v neděli 22:00 (teď tedy 54:47 hod do konce)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děsivka navíc překvapila, všechny úkoly hotové, ale stodola prázdná, tak je co pěstovat, hurá na to :music:
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké bu bu všem :) tak já jsem to zjistila před chvilkou, i když už v práci mě vystrašila jedna nepříjemná bubu-ježibaba xD a taky jsem si v duchu řekla - ty jedna bu bu - no že bude doma další děšení je docela fajn a malinkatý úkol by se hodil, tak jdu pěstovat do zásob a hlavně na krmení :p
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáčata, kdo to ještě nezaregistroval - děsivka trvá do 12.8. do 22:00 hod.
    To je fajn, aspoň stihneme doplnit zásoby a odmáznout zase nějaký ten úkol v družstvu ;)
     
  7. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    Muzete mi, prosim, poradit, jak nebo kde sezenu uhlikovy strom? diky moc
     
  8. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    zuzana.73 - lze ho získat z úkolu v družstvu - kukni sem do příspěvku modíka Skali
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, zjistila jsem, že je děsivka. Včera mi odjeli pražáci, od úterka jsem hrála minimálně.Tak zase tu poslední plochu neotevřu, chybí mi ještě 31 kočičích vil.:p:(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. -Zojja-

    -Zojja- Pisálek fóra

    Já jsem tedy tentokrát dost naštvaná, protože mi farma jde jakžtakž a na pole s děsivkama se už druhý den nemůžu dostat, je to normální?Moc jsem se těšila, ale jestli to takhle půjde dál, tak už hrát nebudu vůbec, poslední dobou ať se připojím odkudkoli a jsem i na jiném PC, tak se mi to seká, pořád dokola se musím přihlašovat jak blázen....To není už hra..Když si napíšu o pomoc, tak stejné dotazy a nic nevyřešeno....

    Děkuji za radu níže Skali, snad se něco změní
    Skali: Mohl by ti poradit kolega pezt v technické sekci ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/18
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Zojja-
    Mohl by ti poradit kolega pezt v technické sekci ;)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Konečně jsem si rozšířil 1 část Houbového lesa je tam strašně moc podi polí na více pěstování ale je to na dlouho všechno to sklidit
     
    Apachie1, zahradnice4 a marketka47 tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak děsivku uzavírám s otevřenou předposlední částí houbového lesa, dokončeným úkolem v družstvu STRAŠIDELNÝ ZÁMEK, do druhého mi chybí jen 89 rostlin - keřík plný očí.
    Na poslední část houbového lesa: 100 třpytivých koulí a 32 slizských příšer....
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nezapomeňte si uklidit stromy do lišty, které budete chtít měnit při O/D ;)
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už som zasadil žeravý plesnivec a môžu dať zámky:D:D.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já mám na jedné ploše samorostlíka a na druhé tu zeštíhlovací trávu, pěstuju konečně na novej stromek... zase sem zapomněla, že to končí xD Co už, snad příště nebude nějaká padací akce, ale normální děsivka... 8) A darovat ani měnit holt nebudu... :cry:
     
    Naposledy upraveno: 12/8/18
    Jonsdorf a kiki2305 tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jsem na tom stejně, akorát tu trávu mám na obou plochách :p
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Skali.:pAchjo.....samozřejmě jsem zapomněla.xD
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  19. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Ahoj. Je nějaký důvod (akce, úkol...) proč je děsivka čtyři dny? Doufám, že mi něco neuniklo, nic souvisejícího jsem nikde nenašel ;)
     
    Prepperka a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mám stejný dotaz jako malanek70.
    Pročetl jsem fórum a nemůžu přijít na žádnou akci která by se vázala na hřbitov.
     
    malanek70 tohle ocenil(a).