Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mamba54

    mamba54 Stará škola

    elen45 Mocný portrét a Precisní věda se dá koupit v Jackově obchodě
     
  2. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    desivku mám rada ,na tú sa vždy teším
     
    evainfo, Janina0971 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    mamba díky - nevím na co tam koukám, když jsem si za tu dobu toho nevšimla - úkoly mám skoro hotové, tak se do toho pustím - díky moc
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  4. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Děsivka na víc jak 24 hodin - no super, zase pohnu s úkoly ve družstvu. ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Doben, ještě bych přidala strašidelnou kytici, pokud je řádek také pomůže, nějaké SH se i pro ty co nemají stromy taky najde... ale proč radit takovým zkušeným farmářům, kteří začali už v povijanu;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/8/18
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Gordon já jsem chtěl jen upozornit na výhodnost těch polí, ale jak píšeš, někteří by spíš měli radit nám. Mimochodem celkem by mě zajímalo, jestli se u některých nejedná o uvádění nepravdivých informací. ;)

    Mě děsivka nijak zvlášť nebaví a vzhledem k tomu, že celý houbový les už mám odemčený celkem dlouho, tak netuším, jak moc se jí budu tentokrát věnovat.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    doben: mě děsivka taky nebaví, protože na ni pravidelně zapomínám xD Na poslední část lesa nemám kočkovíly (a ještě dlouho mít nebudu, když mám jen tři chovné stanice xD). Navíc nemám splněné ani základní úkoly, které jsem dostala ke splnění před x-lety při založení farmy :) Ale bude víkend, tak snad něco na postupné plnění dopěstuju a dochovám; po sedmi letech hraní, i když s přestávkami, je to ostuda 8)
     
    Naposledy upraveno: 10/8/18
    tydýtková a doben tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hmmm, taky by mě zajímalo, jestli někdo, kdo o sobě tvrdí, že mu je 12 let, hraje farmu už 7 let o_O
    Honzulko, nechceš přehodnotit, co jsi napsal a uvést to na pravou míru ? Protože tohle ti asi nikdo neslupne, že.
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali farmu jsem začínal když mi bylo 5 a pak jsem někdy od května jsem měl pauzu a v říjnu jsem se ke hře vrátil
     
  10. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    No já nevím, ale když se klikne na nick Honzulka tak je tam registrace od roku 2015, což jsou 3 roky a ne 7. I tak si myslím, že je podle vyjadřování pan Honzulka starší. Ale nechápu, proč někdo ze sebe dělá dítě...to zavání nějakou úchylkou. A pokud je pan Honzulka opravdu tak mladý, že v 5 letech ovládal čtení a psaní jako dospělý, tak je jeho IQ na poměrně vysoké úrovni a potom nechápu, proč hraje klikací monstrózní hazardní hru Farmerama, která zas tolik fištrónu nepotřebuje a je spíš pro hloupější lidi...Není to plýtvání mozkovým potenciálem?
     
    Jarda tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    prosím neřešte tu věk a registraci a podobné věci. Ono podle registrace na fóru nepoznáte vůbec nic, protože jak mnozí vědí, toto fórum je již druhé v pořadí za dobu existence hry. Navíc téma je o děsivce a ne o tom kolik komu je a kolik mu bylo když se registroval.
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Takto jsme na tom stejně Ynočko já si na ní vzpomenu o půlnoci a většinou je to na WC.
    Tak že přitlačím abych byl rychleji, vyvětráme a jde se na to..!

    A že si posedíme rádi neb máme luxusní WC.
    Ale děsivka je děsivka!
    :D

    [​IMG]

     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    elen45- oboje je v Jackově obchodě

    souhlasím s Yno, také někdy zapomínám, ale musíme rozhýbat mozkové závity a ono to půjde. Jiára
     
    Naposledy upraveno: 10/8/18
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Bezva já mám děsivku ráda konečně dodám do družstva.Úkolů mám dost rozdělaných minule se mi povedlo rozšířit úplně pole a stihla jsem konečně nový strom i stáj jen si vzpomenout na názvy že ...to bude asi tím že je mi vedro a bazén už čeká kéž by už pršelo ach jo nevadí jde se na to. Děkuji za děsivku :Dkonečně bude možnost snad splnit pár restů které čekají moc moc dlouho. Janča
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Děsivka je děsivka, o tom žádná. Ale mě spíš vyděsilo počasí - venku 17 a od rána prší. Místo holinek na pole jsem natáhla tlusté ponožky (kousek od Šumavy).
    No a vy farmáři si děsivku užijte, ať se vám daří.
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Na to, že se tu na fóru někteří tváří jako by sežrali všechnu moudrost světa, se ti to fakt povedlo.
    Přesný zásah.
    :D
    Já, hlava vykotlaná, jsem na děsivku dočista zapomněl a vybral jsem v předstihu všechny bonusové řádky,
    co s ní souvisí. Aj tak sa dá.
    xD
     
    jana563, dasa1143 a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Jj jak říkáš ochladilo se.... už jen 34 a padly 3 kapky... pokud mě nepo vrabec ... jdu si taky pro ponožky ,-) A k děsivce... nějaký úkol by nebyl? ,-)
     
    Naposledy upraveno: 10/8/18
  18. elen45

    elen45 Expert fóra

    díky za odpověď - je vidět, že to někdo čte a je ochotný poradit - u obojího jsem dokonce měla fajfku
     
  19. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Prosím, kde získám medúzové ovoce, popř. strom. Přestávám se v tom všem orientovat.
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak s děsivkou také pohnu, a u nás VČ 24, 3x pršelo HURÁ. Včera jsem záviděla /fuj nemá se to/ Tomu svému ve Švýcarech, 18st a déšť, tady ještě ve 22:00 31st a dusno šílený.

    pavelkohl1: U Jacka v obchodě - strom Medúzová vrba