Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - všechny žárovky jsou v šuplíku ve čtvrté místnosti ;)
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Už se to rýsuje za chvíli budu mít tovární ječičí tykev napěstována teď už jen sklidit 10x temné světlušky a bude to a pak už jen budu šetřit na vrbu
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Napestované je čo treba do úlohy.Výrobne na žiarovky mám 2 a súmračné brezy tak isto.Bonus + 2 som tiež použil nech to odsýpa.Ešte jeden je na polici.Tak teraz plniť stodolu:D;);).
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát musím RT pochválit!! Je vidět ,že na nás opravdu myslí![​IMG] [​IMG] :inlove::eek:
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kaolín : hmmm ... tak tohle jsem nějak zazdil. Úplně mi tadle svíčka vypadla ze zorného pole. Hanba mi.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jedu s 2+2 novych veci v akci na zisk XXL tlustodubu, ktery uz bych nechaval na plose i behem hrani... vetsina stromu a chlivky "nad minimum" davam jen na konci desivky, takze jsem ten kaktus vytrhnul, nesnazil jsem se ani zjistit zda to vyjde... na to je prace a moc akci...
    Jen na konci se musi stihnout vse dat na plochu pro priste :)
     
  7. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    ahoj chci se zeptat.Mám už montovnu černého světla,ale nechce mi to vzít krmivo.Ukazuje mi to že ho nemám a když kliknu na to krmivo hodí mě to do mlýna.Jenže já mám 100 krmiva.Tak jsem asi blázen.Děkuji předem za radu a přeji všem hezký večer :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Cascada75 - a temné světlušky máš ? Je to výrobna, takže ke krmivu potřebuješ ještě i temnou světlušku ;)
    Montovna černého světla
     
  9. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    temné světlušky.Takže musím mít temné světlušky,ale těch mám jen 5 a stejně je výrobna nebere.Kolik těch temných světlušek na tu výrobnu potřebuji?
    Skali jinak moc děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Cascada75 - když klikneš na ten zelený odkaz v mém příspěvku, tak tam všechno vidíš.
    Do jedné montovny potřebuješ 1 temnou světlušku a 1 krmivo pro světlušky.
    temná světluška.png
    krmivo pro světlušky.png

    Edit: Ještě mě napadlo - máme dvoje světlušky - obyčejné, které pěstujeme na farmě a Temné světlušky (klikni) - ty jsou jen na měsíčním světě - jestli si je nepleteš :) (krmení je stejné pro temné i obyčejné)
    světluška.png
     
  11. elen45

    elen45 Expert fóra

    výrobny na žárovky mám 4 a břízy 3, při použití boosteru +2 to jde pěkně od ruky u obou úkolů mám hotové vše, kromě 3/3 - tam je 120 břízy a ve druhém myslím 90, žárovek mi chybí pár, jo a stromy krátím ponožkou a dávám letadlo - takže 10 kousků z jednoho - předpokládám, že úkoly zvládnu do konce děsivky
     
  12. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    Skali,zlatíčko já mám temné světlušky jinak bych neměla výrobnu...už jsem to pochopila.
    Moc ti děkuji za tvé vysvětlení.Děsivku moc nehraji tak mi nedošlo že to funguje stejně jako na klasické farmě.Jo chce to nejdříve přemýšlet než se zeptám. :) Ale i tak moc ještě jednou děkuji :)
     
    jindrasofr a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Cascada75 - nemáš vůbec zač ;)
    Já nevím, co máš - nemáš, co víš nebo nevíš, co děláš nebo neděláš, tak jsou ty rady na dálku obtížnější. Ale hlavně, když se podaří tomu přijít na kloub. Ať se ti daří :)
     
  14. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky. Mám Uhlíkový buk XXL, ale nemám základní strom. Poraďte, kde ho seženu. Díky:D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes ráno se mi stalo, že jsem úplně zapomněla sklidit hřbitov, už je děsivka moc dlouhá a zapomínám na ni, ale rostlinky utěšeně přibývají, už ode všech necelých 10 tis. :p některé mírně přes

    Edit: Bezejmenný - jj Poltrdýně je skvělá, také ji pouštím každý den se sklizní dekorek někdy před 7 a vydrží skoro do večera. Dvakrát jsem dala i booster, ale jen abych splnila dva nové úkoly v družstvu, na dopěstování rostlin už nedávám
    ;):music:
     
    Naposledy upraveno: 28/1/19
    Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě dlouhá děsivka vyhovuje. Musím RT vyseknout velkou poklonu, za Poltrdýni, protože to je snad nejlepší co za posledních pár měsíců přidaly do hry.
    Každé ráno hezky sklidím 8 hodinovku (bez dýně) zasadím kraťoučkou kytku - třeba Mřížovku, pak si v klidu oběhnu farmu a bahamku, potom vyřídím milion a půl dalších věcí na netu, vrátím se do hry, aktivuju Poltrdýni a hezky to začne přibývat. Hodně je to znát na zvířatech a nově i produktech, kdy dříve bych tady ten počet nasyslit tak za 5 děsivek.

    [​IMG]

    Nedávno jsem měl od každé kytky, kolem 5 - 7 000 a u těch 8hodinových kolem 16 - 17 000.
    Takže za mě spokojenost, a už jsem dokonce splnil i pár děsivkových úkolů, kterým jsem se dříve vyhýbal jak upír česneku, čili kdybych ty úkoly neplnil, mám kytek ještě mnohem více.

    EDIT evoku : u zvířat (nejen na hřbitově) taky hodně pomáhá Neonová kukla, kdy mi z vířata lítají po desítkách denně.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/19
  18. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak všechny úkoly děsivky splněny , tak si taky pěstuji cokoli, musím se podívat co je to ta Potrdýně a jestli ji mám a co to dělá
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Naposledy upraveno: 28/1/19
    Janina0971, maribeja a Bezejmenný tohle ocenili.