Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  ..:: Děsivá noc ::..
  Prostor pro vaši diskuzi

  [​IMG]

  Když se dobře podíváme do kalendáře a prolistujeme v něm všech dvanáct měsíců, zjistíme, že každý měsíc se na nás dívá měsíc ve své nejplnější podobě, když je kulatý jako pomeranč. Říká se tomu Úplněk. Je možné, že v tu dobu hůř spíte, převalujete se v posteli a kvůli jeho síle nemůžete usnout. Jak jen tento čas vyplnit? Budete počítat ovečky, dívat se do stropu, nebo jej raději využijete k děsivému bláznění na farmě? Co může být lepšího než v největší tmě, kdy už všichni tiše spí, sázet Vampýří rajčata, Hrůzostrašné tykve, Kostní keře, Náhrobní kameny, Duchy, Keříky plných očí, Mucholapky podivné, Plísňové houby, Cerebrokolici nebo Rostlinu hrůzy? Nic .-) a právě proto do toho. Strašidla a hrůzy, stíny a tajuplný úplněk je ten pravý čas na Děsivou noc na strašidelném hřbitově.​
  Po začátku Děsivé noci znovu načteme stránku pomocí F5 a potom se na mapě klikneme na oblast, ve které se nachází Měsíční svět.

  [​IMG]
  Nezapomínejte, pěstuje se jen na Měsíčním poli a v Houbovém lese.
  Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)
  [​IMG]

  Děsivá noc je vždy v předstihu oznámená v
  ..:: Centrála - Akce ::..

  [​IMG]
  Přejeme příjemnou bubákovskou zábavu
   
 2. Jara268

  Jara268 Dozorce fóra

  Hurá děsivka. Další možnost napěstovat na dokončení načatých úkolů a případně i do stodoly. Díky Jára
   
 3. Poki1409

  Poki1409 Aktivní autor

  jeeeeeeej super :D:inlove:
   
 4. Honzulka05

  Honzulka05 Titán fóra

  další děsivka paráda budu se snažit napěstovat něco málo na houbový les
   
 5. MatysekKamilek

  MatysekKamilek Imperátor fóra

  Super: Dochovám opět nějaké příšery, víly a párkrát stihnu sklidit stromy.... popoženu úkoly v družstvu... no naději si moc nedělám, že bude další část houbolesa, i když víl chybí jen asi 30ks.
   
 6. čauky Honzulka05
  a co kdyby ses snažil napěstovat spíš CO NEJVÍC na Houbový les? ;)
   
 7. Honzulka05

  Honzulka05 Titán fóra

  Jájinko já ještě nemám celý houbový les tak se budu snažit napěstovat,ale budu si asi šetřit na úkol strašidelné nákupy jdu na stonek
   
 8. Honzulka05
  stále pěstuješ na polích 2x2 ? Možná by výrazně pomohlo, předělat je na pole 1x1
   
 9. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Děsivku mám ráda, plochy jsou otevřené, tak něco dopěstovat a dochovat do stodoly. Fajn hru a budeme se bát společně.;););)
   
 10. stefanyp

  stefanyp Pisálek fóra

  Tak tahle děsivka mě nepotěšila, jediný víkend za měsíc, co nebudu na netu od čtvrtka do pondělí a zrovna se trefí, přitom byla avízovaná až koncem měsíce, no teda fuj, tentokrát se nikam neposunu
   
  scorpius50 a MatysekKamilek tohle ocenili.
 11. Honzulka05

  Honzulka05 Titán fóra

  *Já* také si myslím ale zabere to práci když nemám kombajn (nekupuji pomocníky)
   
 12. Honzulka05
  no, ono platí, že bez práce nejsou koláče. Hře věnuješ dost času a určitě mi zkušení potvrdí, farmu lze hrát na polích 1x1 a klikat ručně. Já sama jsem takhle hrála přes dva roky. Takže - komu se nelení, tomu se zelení.
   
 13. Milka66

  Milka66 Veterán fóra

  Políčka 1x1 a ručne? Aj polievať a hnojiť? Ak by som niekedy až tam dospela, tak si do obľúbených hodím len riadok, ktorý dáva kupóny a urobím len to, čo stihnem - síce budem napredovať tempom cúvajúceho slimáka, ale čas čo by som inak strávila v hre, to už by rodina veru protestovala a moje karpály asi tiež. Preto úplne chápem Honzulku, že napreduje svojím tempom a robí len na veľkých políčkach. Však pri svojom mladom veku má šancu dokotúľať sa aj do tej 300-vky (možno práve na oslavu svojich 80-tych narodenín).
   
 14. Mikeš

  Mikeš Titán fóra

  Vůbec bych se nezlobil, kdyby děsivka byla bývala počkala až na konec měsíce.
  Není už toho všeho poněkud moc?
   
 15. coneznam

  coneznam Osvícený autor

  Děsivka? Teď? Copak už je zase úplněk? Nebo jsme ji dostali jako dárek k padajícím slzám svatého Vavřince? A na konci měsíce bude zase? Jůůůů... Tolik otázek. Raději se už nebudu ptát, raději se půjdu zítra bát. Děsivku v každém případě VŽDY vítám...Děkujemeee
   
 16. ell1956

  ell1956 Komisař fóra

  Na děsivku se vždy těším, jsem už doma, tak mi je jedno kdy je, ale mladý,pracující a co mají děti, navíc o prázdninách je to smutný,no asi v RT jsou taky důchodci bez závasků:wuerg:
   
 17. bimbous

  bimbous Pisálek fóra

  Ono se to stejně nevyplatí. Výsledek je stejný, ale spotřebuje se víc semen a hnojiva.

  pole, počet , spotřeba , sklizeno , výsledek

  2 x 2 , 1 , 1 , 5 , + 4 ks
  2 x 1 , 2 , 2 , 6 , + 4 ks
  1 x 1 , 4 , 4 , 8 , + 4 ks

  Ty menší pole jsou jen na doplnění místa.
   
 18. doben

  doben Ikona fóra

  bimbous to platí pouze v případě, když nepoužiješ např. Mrkvovo-jablečnou směs, která ti přidává +2 z každého políčka. S ní se tedy více vyplatí pole 1x1.
   
 19. dannger11

  dannger11 Expert fóra

  Děsivka? A 2 dny? Uvítala bych nějaké nové úkoly v družstvu,na hřbitově není do čeho píchnout.xD
   
 20. elen45

  elen45 Expert fóra

  když tady tak hezky diskutujete mám jednu otázku - mám jeden řádek na stonku, který se jmenuje Temná mračna - obsahuje 3 dekorky - první se jmenuje Dýňový tanec - tu mám - myslím, že byla jako odměna v nějakém děsivém úkolu - ostatní Mocný portrét a Precizní věda mi chybí a vůbec si nejsem jistá, že bych nějaký úkol nedokončila, ale všechno je možné /je to záležitost odhadem 2 roky stará/ nevíte někdo??
   
  Irena2706 tohle ocenil(a).