Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jsem na tom stejně, já zapomněla nejen na řádek, ale i na strašikytku a to opakovaně o_O:p
     
    eli2006, milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já tyhle krátké děsivky v prac. dny velmi špatně stíhám, moc z toho nevytěžím, ale dneska jsem vysloveně zabodovala, zapínala jsem počítač na poslední chvíli, ale stihla bych, jenomže jsem se nějak zapomněla u sklizně ostatních ploch a pak mi to už jen sklidilo kratinkou,kterou jsem tam dala na tu sklízecí chvilku, a nestihla jsem zasadit - takže na příště tam velmi pravděpodobně budou prádzná pole... co nadělám, že, a to ještě můžu mluvit o štěstí, že alespoň většinou stihnu z práce těsně před třetí, být děsivka do dvou, tak nemůžu ani přesadit, i když ponechání prázdných polí bych se tím asi vyhnula, protože by tam prostě zůstala přerostlá delší z brzkého rána.
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD dneska se fakt zadařilo - ráno jsem ve chvatu sklidila (samozřejmě bez "urychlovačů" a dalčích povzbuzovadel), zasela a vyrazila na služebku, vlivem objížďky jsme se zdrželi a na farmu jsem se dostala v 15:05 ...
     
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Sovinka, Medvánek - nebojte holky, ono to tam na vás počká do příště. xD

    No ale abych ve moc nevydělovala, tak jsem zase zapomněla včera večer sklidit vampíří rajčata, takže zrála pěkně celou noc. A po následném zasetí jsem zase zjistila, že jsem zapomněla zbaštit strašikytku. A po celou akci jsem si ani nerozmyslela co vlastně budu chtít získat, takže jsem na pole dávala co mně napadlo. Tahle Děsivka pro mě byla voľaká zmetená. :sleepy:
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Eh, také jsem prokaučovala závěrečnou 15. hod. Takže na mě budou příště čekat Vampíří rajčata... nestihla jsem zaset něco delšího. Chjo 8)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmm, mně toho visí v družstvu stále nějak moc :( A ty dvacetičtyřhodinové děsivky mi moc nepomůžou :sleepy: Teď se snažím dorazit Kouzelné zrcadlo, takže furt seju jen korálovou houbu a kapradí o_O
    [​IMG] Zasetou mám naštěstí nějakou šestihodinovku, tak aspoň že tak ;)
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Zase je tady úplněk, po Královně mám úplně vymeteno, tak tu marně přemýšlím, co jsem vlastně zamýšlela při snahách v minulém bubudni :). Zato jsem se tady dočetla, že zřejmě najdu holá pole - není nad to sem po skončení napsat, abych další měsíc něco věděla xD. Ale Pajda nám psal: bojte se. Rozklikla jsem děsivou lištu a vyděsila jsem se okamžitě délky té fronty úkolů ;).
     
  8. Drone_Spencer

    Drone_Spencer Rádoby autor

    prosím o radu první má strašidelka, jak dobře rozehrát....
     
    eli2006 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Drone_Spencer: Já bych zkusila co nejvíce rozpěstovat s MJS a bubukytkou (zkracuje čas růstu), abych měla od všech alespoň 250ks. Pak si napěstovat na jabloň temné královny, chapadlovou vrbu a výběhy temnou světlušku a slizskou příšeru. Abys měl/a od každého jeden kus, pak už úkoly v družstvu dle svého uvážení (přednostně jsem jela ty, kde jsou stromy a výběhy, pak řádky v nebi). Třeba Ti někdo poradí něco lepšího....
    V další děsivce bys už mohl/a jet s pidi políčky opět s MJS a bubukytkou úplně v pohodě s těmi, co budou v počtu 250ks. Na konci děsivky dej ty, co rostou nejdéle .... 8h tj. ponurý květ a zářící plíseň, pak i 6h jako duchvé, měsíční rosa, černá netopýří květina, ... ty jsou dobré i na noc
     
    eli2006, kiki2305 a tydýtková tohle ocenili.
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Udělala bych to stejně, jak radí MatysekKamilek. Jen s tím rozdílem, že bych se přednostně snažila získat řádek Děsivá noc II., který také zkracuje dobu růstu na Hřbitově. Spolu s bubukytkou to dělá, tuším, 30%.
     
  11. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Skalara: já těch úkolů tam mám daleko víc proto jsem ráda za každou děsivku a třeba na celý víkend by nebyla špatná.
     
    eli2006 a skalara.v tohle ocenili.
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    vy tu radíte ale záleží jaký je LVL jestli má bubu kytku a MJS jdu poslat aspoň bubukytku


    Edit- no je15 LVL
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
  13. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Již jsem tady jednou psal že dvanáct z deseti českých farmářů doporučuje ...
    Je tam popsána strategie pro získání děsourychlovacího řádku.

    Edit:
    .macca., ještě že tě tady máme. My už ani nevíme že je někdy bylo těžké nejen zakoupit. Děkuji za připomenutí :)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Poslala jsem MJS, ať to jde lépěji a rychleji :D
     
  15. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Konečně se mi podařilo odemknout si chov netopýrů :D (vrány odemknuty už dříve při jedné z delších děsivek), takže příště se již můžu vrhnout na úkoly v družstvu. Zatím mám hotový jen jeden (Strašidelné nákupy) a v ostatních sem tam něco dodaného (většinou jen do prvního, max. druhého úkolu). Výjimkou je úkol Miss Květo-genická, kde už se také blížím ke konci.
    Chtělo by to zase nějakou delší děsivku. ;)
     
    CrossBlack, karbar a eli2006 tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak cerebrokolice chybí 123ks a náhrobních kamenů (mám jezaseté) 891ks a aktivuji chov netopýrů.... pak hned dodám, co mám v družstvu... něco z kola štěstí, něco z beden, něco ze stonku (bílý netopýři). To by příští měsíc mohlo dopadnout. :) Pak dodělám úkoly v družstvu.
     
    danielka0000, eli2006 a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    MatysekKamilek: Nemyslíš spíš chov vran? Já si chov netopýrů právě odemkla a žádnou cerebrokolici, ani náhrobní kameny jsem k tomu nepotřebovala.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Do úkolu Bažina mi chybní ještě 100 Slizká příšera ;)
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Uzamykám a na děsivku se budeme zase těšit příště. :)
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Za 24h toho moc neudělám :(
    Persefone: jj, byly to vrány, stihla jsem oboje, co jsem chtěla...
    Dál pojedu Kouzelnou čistotu ...
    Příští měsíc mají být nějaké novinky, recepta a úkoly či co do děsivky, tak jsem zvědavá, znamná to, že bude delší ... Tak na to se těším.:inlove:
     
    maribeja a zejdy66 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.