Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    nefunguje popis ani u Jacka a v zásobárně už mi nefunguje tak přes týden,asi je to chybka s kterou nemíní nic dělat,asi se nepoužívá tak často;)
     
    bukotesko, švestinka a milostivas tohle ocenili.
  2. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    abc23:

    Popis v zásobárně funguje, musíš kliknout na určitou položku a dát kurzor až na tu větší ikonku.

    Jinak je to moje druhá děsivka, tak snad se mi teď už podaří něco získat. Mám zálusk na chov netopýrů a světluščí doupě.
     
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Mojím cieľom tejto desivky je akurát trochu dopestovať do fluorescenčnej huby (úlohy). Inak som pozrel jackov obchod a nečakane som zistil, že mám potrebné plodiny na kúpu výbehu pre desivé svetlušky, takže konečne mám prvé na ploche. :)
     
    bukotesko, milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  4. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    no konečne na chvílku je tu desivá noc,čo tak ju dat aspon na týžden.....nestíham
     
  5. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky kéž by byla aspoň týden no jo ale dovču nemám ...také nestíhám mám toho pořád nějak málo :p:p:pTak přeji všem bezva děsivku jde se na to:music:Janča
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra



    Ahoj všem. Protože vzlykáme nad tím, že se nám nezobrazují popisy a jsme tady asi v jiném vlákně, tak jsem dotaz položila ve vlákně Všeobecné dotazy - "dotazy-farma", tak třeba se na to někdo mrkne a předá na potřebné místo.

    A abych tady nebyla mimo téma - děsivka se mi moc nehodí současně se stromovou akcí, protože v diamantovém slotu mám ananasové cosi co mi navyšuje zisk u stromů, a tedy už nemám místo pro marmeládku.... nojo, nejde mít oboje.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
  7. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    matlafous aj abc123
    dakujem za pomoc to vlákno dá super odpoveď na to čo je treba ku každej dekorke, žiaľ mne by pomohol teraz ten popis, čo myslím aj bol, lebo ja hrám len rok a určite som veľa vlákien nenvštívil, ale videl som, že napr. dekorka 1x2 počet bodom napr. 90 a také ako v tom prvom vlákne od teba....neva asi dám pavúčiu sieť, už mi chýba len jedna do stonku, ktorý súri najviac, ostatné asi až po aktivácii vrán, či pavúkoch, nechám si poradiť, aby ma nejaká akcia nezastihla ako predošlé neonky, inak hra je super, navyše už aj dosť hráčov poznám ako polovičných známich:D........ešte raz dakujem a prajem peknú hru

    ešte raz dakujem všetkým za tak rýchlu a ochotnú pomoc,

    Ria dakujem len neukazuje sa tá info, či ide o 1x1 či 1x2 alb. 1x4, to som momentálne zháňal, mám už hubový les, len dáva dosť bodov na to aby som ju šupol na slabší stonok......ale v niektorých obr. v obchode vidieť, ako napr. pavúčia sieť, že je to 1x2 a ostatné si poprehľadávam v tom prvom linku, len som chcel ušetriť čas, napestovať na 2 dekorky , najmenej náročné, preto som sa pýtal, využiť hodiny pestovania naplno....../stále mením priority/, hehe........ zdalo sa mi, že tá info fungovala priamo v jackovom obchode predtým
     
    milostivas, abc23 a Xenie6161 tohle ocenili.
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    abc23 a bukotesko tohle ocenili.
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké nedělní ráno,úkoly v družstvu budou dnes hotové,jen zůstávají světlušky,škoda že nejdou kromě jedné dát na normální pole,bylo by to dřív:)Kupovat u Jacka nebudu, stačí 3chlévy z úkolů co potom s nimi:-(Jednou za měsíc vyvenčit:)Úkol hotov:)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/17
    milostivas, tydýtková a spuntka tohle ocenili.
  10. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Zdravím,
    vím, že je tu rozpis úkolů, ale netušíte zda je tu kěde rozepsáno pořadí, v jakém je nejvýhodnější úkoly v družstvu plnit?
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré ránko,
    ritterca: to také nevím, ale jestli mohu tak já nejprve získala pavučinu na pěstování pavouků, netopýří jeskyni, vraní hnízdo :)
    později chov netopýrů, chov vran abych je mohla šlechtit
    pak jsem se zaměřila na úkoly v družstvu z který je možnost získání řádku do nebe a pěstovala na požadované dekorace
    a nakonec recept na strašidelnou kytici..
    Teď už jen pěstuji do zásoby a čekám na posledních pár strašidelných světlušek na ukončení poslední BUBU úlohy z družstva ;)
     
  12. 1vaclav12

    1vaclav12 Zelenáč fóra

    ahoj muže nekdo poradit jak vyšlechtit netopyry
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    pokud máš SK a netopýry můžeš šlechtit kdykoli,jen je výhodnější počkat na akci BB kdy dostaneš netopýry i zpět a k tomu ty vyšlechtěné:)Na to hlavní jsem zapoměla:-(
     
    Naposledy upraveno: 12/2/17
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj 1vaclav12,
    šlechtění netopýrů se aktivuje v Jackově obchodě. Je to hned druhá ikonka- netopýr s dudlíkem.
     
    milostivas, Pitrýsek47 a bukotesko tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Včera jsem si říkala, že musím využít MJS a točila večer rajčata. No to se ví, že na ty poslední jsem zapomněla, takže přes noc tam trčela taky xD No je to tak - kdo chce víc, nemá nic :p
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    švestinka jj jsme na tom stejně, první 3 sloty mám zabarikádovaný kvůli stromové a bz akci, chjoo tak s tím hřbitovem zase moc nepohnu.. hřbitov klidně mohli dát se šlechtící akcí, to by ničemu nevadilo, nechápu, proč se pořád musí překrývat pěstovací akce :cry:

    kiki2305 ty můžeš aspoň využít tu MJSku :-D nedráždi xD:music::D:D
     
  17. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    anickamalirka:

    Díky za radu. Já to měla namysli tak, že některé předměty není v obchodě třeba kupovat, protože se dají získat v úkolech. ..
     
    milostivas a bukotesko tohle ocenili.
  18. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    libakos -co myslíš tím "kromě jedné......". Já mám za to, že strašidelné světlušky jdou pěstovat opravdu jen na strašidelné ploše. Máme ještě strašidelný světluščí "chlívek" - který je na klasické plochy, ale ten přece dává "normální" světlušku. Jestli se pletu tak mě opravte....

    Jinak já tedy taky trčím na světluškách, strašidelných doupátek mám 5, mohla bych si postavit v Jackově obchůdku další, ale odměny v úkole jsou zanedbatelné, tak raději pěstuju rostliny na strašidelnou kytici - recept jsem pořídila teprve při minulé děsivce. Je to můj poslední strašidelný úkol.
    Tak "strašte, strašte", hezkou neděli!
     
    Naposledy upraveno: 12/2/17
  19. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    Tak to vám závidím, mě schází ještě hodně plodin. A poradí mi někdo co mám dělat když jsem si koupila temné světlušcí doupě a nevím kde ho teď mám?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj gosi62,
    temné světluščí doupě najdeš v inventáři zvířat, ale jen pokud budeš na Strašidelném hřbitově. Na jinou plochu totiž nejde umístit.
     
    milostivas a bukotesko tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.