Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak tato děsivka byla fakt výživná.. včera odpol první sklizeň bez MJS, pak 2x něco krátkého, ráno asi ještě jela MJS ale dopoledne jsem to rychle odklikla opět bez MJS.. no úkoly jsou nedodělané pořád, budou i nadále.. ale vadí mě, že se nezobrazuje tool-tip na jiném zařízení, phone,pad atd.. když chci zasadit tu nejdéle rostoucí tak pořád nevím, která to je :cry:xD ale dnes jsem to trefila dobře, taková ta červená cosi.. :eek: :music:
     
    k.vitek, milostivas a matlafous123 tohle ocenili.
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, doděsili jsme, tak zase příště. Vlákno opět zamykám :)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Minule jsem na konec děsivky zapomněla, tak ani nevím, co tam zůstalo. Ale tentokrát se zřejmě budu muset zaměřit na aktivaci šlechtění vran. Na netopýry prdím, neony jsou za námi a hned tak se určitě šlechtit nebudou. Kdoví, zda vůbec ještě někdy.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky asi půjdu po vranách - i když jsem původně měla jiný cíl, ten ale počká. Ale radši se nejdřív ještě podívám, co mi vlastně od Jacka všechno chybí.
    Prima, že je Děsivka přes víkend.
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Venku je docela náledí,vichr ,pobyt venku bude krátkodobý tak dobře že bude přes víkend co dělat;)Dodělám poslední úkol v družstvu a budu se těšit na další.:)
     
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Pro mne je tahle děsivka úplně jasně daná. Všechny úkoly mám hotovy, není se kam hnát. Rozdal jsem své základní stáje pro pejry a tak si jich pár postavím a potom budu pěstovat zásoby do stodoly.
     
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Aspoň, že je o víkendu, zítra jsem pryč to tomu moc nedám, ale v neděli uvidíte ten děsnej fofr.
     
    bukotesko, švestinka a milostivas tohle ocenili.
  8. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Tak honem začínáme!
     
    milostivas a bukotesko tohle ocenili.
  9. Janiss11

    Janiss11 Pisálek fóra

    mam dilema poridit tarantuly nebo pavucinu? co vy byste si pořídili?
     
    milostivas a bukotesko tohle ocenili.
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    ahoj, to záleží, co potřebuješ, preferuješ
    tarantule je dekorka
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/dekorace.13487/#post-148392
    pavučina je "stáj" a vydá ti jednoho pavouka :) Na Krmivo pro pavouka potřebuješ světlušky, těch já mám ted nějak poskrovnu takže pavouk šel z plochy pryč, vyjde draho -- u nás na trhu 1ks světlušky za 5200kr, krmivo 9200kr (na výrobu krmiva je potřeba jen 1 světluška) a hotový pavouk se prodává za 8.900kr :-D
     
  11. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    ahoj, marí sa mi, že predtým, ked som kurzorom postál na ikonke v jackovom obchode mi okrem mena dekorky ukázalo aj bližší popis, ktorý sa mi teraz neukazuje, ............v linku nadomnou, kotrý zadal abc23 /dakujem/ je síce popis, ale tam idú po sebe všetky dekorky, nie len z desivky.......je možné, že mám niečo nechtiac aktivované? ...........veľmi by pomohlo, keby priamo v obchode sa ukazovalo všetko, ja momentálne zháňam dekorky 1x2 a je to ozaj drina-časová, prehľadávať všetko............alebo je iná rýchlejšia cesta k zisteniu popisu.......? vopred dakujem
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
    tydýtková a švestinka tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bukotesko Taky se mi nezobrazuje popis polozek v Jackove obchode, takze to spis bude technicky problem hry, nez chyba na tvem prijimaci.
     
  13. lase2

    lase2 Magnát fóra

    můžete sem prosím někdo dát seznam dekorek do stonku z úkolu strašidelné nákupy (kdo už ho máte aktivovaný) nedaří se mi zjistit co je ta druhá a třetí (jakési psisko a kotlík), a netuším jak k nim přijít. Ty zbylé 3 jsou předpokládám od Jacka, alespoň tak tedy vypadají (Děsivá svíčka, Zajíc Drákula a Pavoučí síť ?)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    lase-čarodějnická kuchyně a kerberos,je to v obchodě...
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]

    desiva svicka, kerberos, carodejnicka kuchyne, zajic drakula, pavouci sit
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Ani mně se nezobrazuje a nevím, jestli to v Jackově obchodě vůbec kdy šlo, to si fakt jistá nejsem. Ale co si myslím, že dřív fungovalo, tak byly popisy v Zásobárně .. kolikrát chci něco použít a ani nevím, co bych tak mohla, pač se zobrazí jenom název a už ne, k čemu je ta marmoška asi tak dobrá..

    bukotesko - zkus ještě projít seznam tady, třeba pomůže k rychlejší cestě za dekorkama
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/jack%C5%AFv-obchod.13474/
     
    bukotesko, švestinka a milostivas tohle ocenili.
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    děkuju, u psiska jsem koukám jen slepá, ale tu kuchyni bych tedy nepoznala ani náhodou, v obchodě vypadá uplně jinak... :)
     
    bukotesko a švestinka tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    abc23 Slo, pokud jsi zastavila kurzorem na dane polozce, zobrazil se popis. Ted to nefunguje ani u Jacka, ani v zasobarne.
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    abc23 a milostivas tohle ocenili.
  20. Janiss11

    Janiss11 Pisálek fóra

    me popis v zasobarne funguje, ale v obchodě ne.
     
    bukotesko a milostivas tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.