Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sovinka V tom pripade patri moje farma k treti variante pripadu, protoze jsem jeste obyc pejry natoz vrany na kole nikdy nevidela.

    EDIT: krakoramaja Neni lepsi chovat treba decka, nez pavouky? :D Btw hraju uz pomalu 2 roky a pavouky s nejvetsi pravdepodobnosti nevlastnim vubec :oops:xD
     
    Naposledy upraveno: 12/1/17
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hraji rok, chovám netopýry, vrány i pavouky. Kromě pavouků mám i barevné chlévy a přitom ani jedno z tohoto jsem u Jacka neotvírala. Pravda, šlechtit je nemohu, ale to mi absolutně nevadí :D Úkoly v družstvu jsem plnila od nejnovějších, ty odměny v nich jsou lepší než v těch z pravěku. Takový Bracula a Strašidelný zámek je pro mě o ničem.
     
  3. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    tak tu ako si je veľmi mlo času na pestovanie......mohlo by to trvat trošku dlhšie pridem práce a už je po
     
    milostivas, babina51 a skalara.v tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja: a jak jsi chlévy získala? při OD?
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hmm, já asi získám vrásky navíc, které bych ve svém věku nemusela mít, protože z děsivky mám splněno z úkolů tak asi nula nula pr. tedy nic... a pak se divím, že nemám to, co ostatní... :p
    Ale chov i šlechtění nočních potfor mám... regulerně. A to jsem na tuhle omalovánku neměla čas tak rok a půl.
    Ale platím... přiznávám dobrovolně. Tedy nevím, jestli zrovna k Děsivce mé přiznání je relevantní... Nepamatuji, co jsem uhrála a co koupila... tehdy. Teď už jsem v porovnání s prvotními zisky těžce v mínusu. Ale asi to všichni. Možná nee, já jsem s matematikou vždycky bojovala.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/17
  6. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pitrýsek47 - jojo, při OD. V začátcích mého hraní byl nějak 2x rychle za sebou a mnoho farmářů se mě ptalo, co nemám a potřebuji, že mi to pošlou. Já ani nevěděla, co potřebuji, neměla jsem nic. Tak sami nabízeli - Máš tenhle? Máš tohle? - a posílali. Byla jsem úplně u vytržení, kolik ochotných a nezištných lidí Farmu hraje. Takže díky nim mám chlévy i stromy (hlavně produktové) z doby dávno před mým začátkem. Jo jo, lidi jsou tu fajn. A taky jsem někdy na začátku koupila velký balík TCH, protože jsem nic neměla, hodilo se vše.
    I proto jsem zatím neměla potřebu u Jacka nakupovat, snad jen vrby a jabloně, recept na strašikytku. Vše vypěstované jde do úkolů kvůli hvězdičkám a BZ.
    (Teď zrovna jsem z TCH z úkolu získala žlutý vranní úkryt.)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/17
  7. Aspirinek

    Aspirinek Pisálek fóra

    Hm škoda, že děsivka není alespoň 48 hodin. Takhle stihnu jen 2 sklizně.
    Nebo kdyby tak alespoň nezačínala a nekončila ve dvě odpoledne...
    :oops:
     
    milostivas, skalara.v a babina51 tohle ocenili.
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotový úkol se světluškami a v družstvu z děsivky vše hotové, tak budu čekat na něco nového a zatím pěstovat do zásoby, to se neztratí. Docela to ze stodoly ubývá s každým novým úkolem, tak je stále něčeho míň.

    Aspirinek - od 15 do 15 hod je děsivka
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Co myslíte, když koupím u Jacka dekorace navíc (Mocný portrét anebo Precizní věda), bude o ně při OaD zájem?

    Minule jsem totiž dokončila poslední úkol v družstvu, včera navečer jsem dokončila poslední dekorace do větve na stonek "Temná mračna" (zisk 10.000 BZ, 10.000 krejcarů a 1x Bedna s hrůzostrašnými předměty; aktivace 24:00 hodin)... tak tu teď dumám, co dál ;)
     
    milostivas a babina51 tohle ocenili.
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    k.vítek podle toho co k tomu přihodíš, pár světluch a vistárií a zájem bych měla :p. Sice je bubu akce ale otočím max. 3x když si vzpomenu. Začátky byly krušné, muselo se přepínat na slotové liště, vzpomínáte. Jo, do tulidomku na výchovu narvu dítě a 2 mopslíky, co mi z toho asi vypadne? Úkoly dělám průběžně, jednou za půl roku sednu k družstvu a co mám to dodám i do jiných, jako první jsou ty s pomocníky a Bz až někdy na konci když se mi chce. Mám nedojeté úkoly od založení farmy a pravděpodobně se na tom asi nic nezmění. Jsou moc vzadu a to rolování je trochu nešťastné, blbě se hledá. Fajn pátek 13. kdo je na pověry tak pozor na to. Martina
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Konečne posledná desivá úloha hotová už ma nebude strašiť,ale ktoré ma budú tak to sú zo šľachtencami a tá nedovarená polievka.
     
  12. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    k.vitek, při OaD jsou celkem žádané i dekorky do stonků. Několik jsem jich vyměňoval, nepamatuji ale zda výhodně :)
     
    milostivas, matlafous123 a babina51 tohle ocenili.
  13. michelle.beet

    michelle.beet Zelenáč fóra

    Souhlasím s tím, že Děsivá noc trvá strašně krátce! Farmerama nikde jinde jak na PC nefunguje (tablet, telefon), takže nemohu být opravdu připojena non-stop, abych pěstovala OD - DO. Stejně jako jsem přestala plnit akční úkoly (který mají šibeniční časy), tak se asi vyprdnu i na nějaký děsivý rostliny. A postupně asi na celou Farmeramu. :-(
     
    milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  14. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Jo, konecne aspon nejaka sekce :¤)
    [​IMG]

    k.vitek
    : no pri OaD jsou zadane spise jako nedostatkove 2×1 do stonku, hodnotove pro BZ moc ne, pokud vim :¤) to spis vezmi ty na doplneni desivych rad na stonku.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    michelle.beet Farmerama na tabletech i chytrych telefonech normalne funguje, takze pokud na to nekdo ma cas, muze byt pripojen non-stop treba 27 hod. denne, kdyz u toho leta skrz pasma! :p
     
  16. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    A ještě dotaz, když jsem teď zadala osmihodinovou výrobu, při další děsivé noci už rostliny budou hotové nebo se ve tři hodiny čas zastaví a pak bude pokračovat?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  17. Fluffy

    Fluffy Pisálek fóra

    Na chytrých telefonech funguje teda mnohem hůř než na počítači, a popravdě bych se osobně docela bál dělat farmu na datech. I když teď jsem v klidu, protože zkouškové znamená čas a touhu dělat cokoli jiného než se učit. Takže počítač v plném proudu.

    A ne, čas se nezastavuje, příští děsivou noc na začátku to budeš mít napěstované.
     
    k.vitek a milostivas tohle ocenili.
  18. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Už bude konec.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já dekorace 2x1 dávám zadara co bych za ně taky mohla chtít
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Fluffy To je pravda, nicmene funguje a pokud ma nekdo touhu farmarit i jinak nez na PC, moznost ma, coz je podstata me reakce na lehce vymluvny prispevek:

    Ostatni spis patri do technickeho vlakna, kde si vsichni mohou dle moznosti vybrat vhodnou alternativu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.