Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to dopadlo přesně, jak jsem předpokládala. Včera jsem stihla jednou sklidit a zasít, dnes jsem se vrátila před chvílí, takže pozdě -.- Vaječňák já nerada, jdu si dát punč ;)
     
    babina51, milostivas a dana9494 tohle ocenili.
  2. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Chápu, že Děsivá (úplňková) noc je jednodenní akce, ale asi bych potřebovala pohnout kalendářem, aby úplněk vždy vyšel na víkend :)). Takhle když přijdu po odpolední z práce, tak stihnu otočit pole maximálně jednou, takhle mi splnění úkolů z družstva bude trvat roky, a o Jackově obchodě ani nemluvím....třeba jednou, až budu důchodkyní...
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Keďže som v nedeľu zapuchla - ľavá strana tváre, tak šup v pondelok k zubárovi a zub vonku, hnisavé lôžko ....., ale malo to kladné stránky - o 15.00 v pohotovosti - desivka. Mám počty potrebných desivých rastliniek, tak som tam hádzala rajčinky, tekvičky a niečo pribudlo:). Ale bol by to nádherný darček od RT otvoriť nám cintorín od 23.12.2016 do 1.1.2017. Boli by to nádherné desivé sviatky:mad::D. A dnes bol spln fantastický - tá žeravá guľa bola väčšia než mesiac:pxD
     
  4. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Souhlas ten úplněk byl tentokrát opravdu nádherný a děsivé svátky bych taky brala, třeba nám je nějaký satan claus nadělí :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/16
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Pajda 361 ,já vím, mám jen jednoho, při akcích vyklízím stáje, pak zapomenu, no však se nic moc neděje, příště je tam dám........jak končím jakýkoli úkol, jsem víc ve střehu, ale hřbitov je tak jednou za měsíc, tak zapomínám;):p:p:)
     
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak dneska tomu opravdu moc nedám, za chvíli vyrážím do práce, odpo na návštěvu do nemocnice za mámou a pak za tátou ( leží každý v jiné ) a večer opožděný vánoční večírek. Ví bůh kdy dorazím domů a zítra totéž jen bez večírku. Ty časy děsivky jsou fakt nešťastný.
     
  7. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Hraju poprvé, co se oplatí si z obchodu koupit a nebo se spíše vyplatí dělat úkoly v družstvu?
     
    Naposledy upraveno: 12/1/17
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    ritterca - já bych šla po netopýří jeskyni :D
     
  9. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    ritterca - nevidím který jsi level, tak je těžko radit.
    Netopýři, stejně jako vrány se dají získat jen ve strašidelném Jackově shopu, jindy než o děsivce je nelze získat. Chovat se pak ale dají i v běžném režimu.
    Ale strašidelné úkoly plnit by taky nebyla špatná cesta.
    Jak píše pechfógl ve vlákně k právě probíhající akci Divoká jízda - v některých jsou jako odměna SK: Miss květo-genetická 5/6, Neposlušná škola 5/6, Prokletí mumie 5/6, Strašidelné nákupy 1/6,
    Kouzelná čistota 7/8, Strašidelný zámek 1/8
    V úkolech jsou i další zajímavé odměny - když si klikneš v okně úkolů na dýni, vybere ti jen strašidelné úkoly, pro rychlejší přehled.
     
  10. šebejda

    šebejda Baron fóra

    ritterca....souhlasím jak se skalárou, tak i se švestinkou.....záleží na tvém LVL. Ale já osobně bych začal s netopýry, vránami a pavouky přesně v tomhle pořadí. Úkoly v družtvu ti neutečou (stejně tam netopýry a pavouky budeš potřebovat). Netopýři jsou v úkolech jasnačka, stejně jako pavouci (pozor, může nastat problém s jejich krmivem->pavouci žerou světlušky a nákup krmiva je poměrně drahý).
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    S děsivkou se potýkáme všichni, já jich spoustu musím vynechat, protože jsem v práci.Jen doplním, netopýři jeskyně a vranní hnízda, včetně výroben lze získat i při OD, sama jsem jich také pár přeposlala a pokud by měla ritterca štěstí na sousedy , tak si k nějakým taky příjde. Jediné je, že by je nemohla šlechtit. Mimochodem, bracula mně straší v družstvu dodnesxD
    skalaro, kde jsou ty doby, kdy na kole štěstí padala jedna netopýří jeskyně za druhou?;)
     
    Naposledy upraveno: 12/1/17
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ritterca, já jsem úplně první děsivku jen rozpěstovávala, abych mohla pak dát kteroukoliv potřebnou plodinu na celé pole 1x1, plus jsem jako první střádala věci na chapadlovou vrbu. Hned potom jsem začala plnit úkol v družstvu Strašidelné nákupy, protože odměnou je řádek na stonku zrychlující růst děsivých rostlin, a pěstovala jsem plodiny potřebné do dekorek pro tento řádek.

    Netopýří jeskyni jsem vytočila na kole, jinak by počkala až po řádku, stejně tak dosud čekají vrány (první vraní hnízdo si koupím doufám dnes) a šlechtění zatím žádné nemám, příště asi pavouci. S řádkem na zrychlení růstu to všechno potom jde lépe, za mě měl po rozpěstování a chapadlové vrbě naprostou prioritu.
     
  13. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    No jsem level 26, takže uvidím, když všecho mám po 10 kusech (doufám, že po akci mi rostliny ve stodole zůstanou).
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    ritterca všechny rostliny ti zůstanou do další děsivky, zasaď si pak tu nejdéle rostoucí (nebo záleží, kterou budeš potřebovat popř. mix všeho) před koncem děsivky - rostliny ti zůstanou a sklidíš je pak hned po spuštění další akce. Když nezapomeneš jak já dneska posilnit MJS +2ks z pole, zase ti něco navíc přibude do stodoly :-D
     
  15. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jujky ...ritterca...tvůj LVL je doopravdy nízký. Nejblíž k odpovědím byla Sovinka. Rozpěstuj si vše, ať máš na další sázení. Celá děsivka je na dlouhé roky pachtění a bez plodin se na ní ani neuprdneš :p
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    GordonSargent mne sa ešte na kolese objavujú v červenom prevedení aj som ho vytočil.A k desivke ešte mi treba 25 žiariacich svetlušiek a všetky úlohy budem mať hotovéxDxD.Potom budem mať pauzu a sadiť rastliny čo mám najmenej kým dajú nové úlohy.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- Mam dojem, ze z kola ale padaji jen upgrady bez zakladu...
     
    Sovinka, milostivas a babina51 tohle ocenili.
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Dodala jsem poslední světlušky a hotovo a zase nemám do čeho píchnout,tak jako po každé budu syslit do stodoly,snad se nějaký nový ůkol objeví.
    FA103.....BAHA328
     
    matlafous123, skalara.v a milostivas tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    babina51 Tise zavidim! :) Chybi mi poslednich 4,5 tis. kapradi do komplet hotoveho Kouzelneho zdradla - radek vali, bubu kytka taky, ale stejne to jde pomalu, tak nevim, nevim... a priste na me cekaji dalsi 4 netknute a Svetluska hotova jen z poloviny.
     
    milostivas, k.vitek a skalara.v tohle ocenili.
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pokud se na kole objeví barevná varianta, je bohužel bez základu, ale občas, když má člověk štěstí, se tam objeví i stáj v základu. Pejry mám z kola, vrány v základu jsem tam snad ani nikdy neviděla, jak jsou ty nabídky nepravidelné. Ale někdo jiný má třeba zrovna ty vrány :)
     
    kiki2305 a GordonSargent tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.