Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    12-13 no tak toho moc nezvládnu jsem plně pracovně vytížen:oops:
     
  2. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Hm, a čekám nějaký podraz, vypadá to na časovku na 24 hodin. Předem se děsím a bojím, pay safe je zcela prázdná.....
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Copak to, jaká časovka, co to znamená? Nějaký typ akce?
    Oznámení děsivky vypadá úplně obyčejně, tentokrát mám taky smůlu, pracovně mám tuhle akci dokonale pokrytou. Takže i kdyby RT vymyslel cokoliv, můžu si o tom leda přečíst. Kvůli svým (ne)možnostem doufám, že se z děsivky po-út nestane pravidlo.

    EDIT: Mamča50, díky, koukla jsem se, ale vzhledem k tomu, že nevím, co je v této hře "časovka" a nápověda tam mi neříká vůbec nic, tak jsem se moc neposunula. :) No nemusím to dvakrát řešit, bohužel budu ráda, když vůbec hřbitov otevřu.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/16
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Nějaké útržky se objevily ve vláknu FarmOraculum. Nevím, co tím kulička mínila.....;););)
     
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, také z děsivky Po-Út moc nestihnu. Přijedu v 17 hod a musím stíhat do 23 než jdu spát. :sleepy:
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hm, taky stihnu jen sklidit z minula a zasít nové, víc jak jednou hřbitov otevřít určitě nestihnu -.- No tak příště, no ;)
     
  7. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    taky tak sklidim z minule a zaseji .Proc davaji konec v 15hod ten kdo chodi do prace ma smulu jako by to nemohli posunout treba do 17hod
     
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Já bych brala od 18.00 do 18.00 :p
     
  9. animam76

    animam76 Zelenáč fóra

    přidám sůl do rány, mam taky noční , takže sklidím zaseji a končím
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Na desivku sa vždy teším :D, ale pridávam sa k tým, či by privítali desivku od 18.00 do 18.00, resp. do 22.00. Takže zozbieram, nasadím, zozbieram, nasadím do rána, zozbieram a tým končím:oops:
     
  11. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    nestihnu skoro nic, protože mám pondělí a úterý dvanáctky.... to snad někdo zvlášť sleduje kdy budu v práci....
     
  12. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    koukám poslední děsivka, musím projít akce a podívat se kdo a co mi chybí...
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    už vím co musím ještě dopěstovat do úkolů, tak snad stihnu,co nejvíc ;)
     
  14. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Mám za sebou jen jednu děsivku, tak už si to nepamatuju.... působí na děsivé rostliny MJS? A co dalšího lze případně použít na podporu růstu? Znám jen děsivou kytici.
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Prepperka,
    na děsivé rostliny MJS působí, dále si v družstvu můžeš splnit úkolu, které ti dají řádek urychlující růst děsivých rostlin. Dále pak běžná urychlovadla, která platí na farmu (hnůj, superhnojivo + produkty urychlující růst)
    Edit: ano, je ve stonku, ale plnit můžeš dopředu a ve chvíli otevření bude vše k dispozici.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/16
    aljanu, babina51 a tydýtková tohle ocenili.
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    nezmarka.cz - tím řádkem urychlujícím růst myslíš řádek na stonku? Ten ještě nemám aktivovaný. Ale to ostatní už můžu využít, Hlavně ta MJS je pro mně základ. Už se moc těším až se to rozjede, už aby bylo 15:00. Jak je ta plocha dostupná vždy jen 24 hodin jednou za dlouhou dobu, tak mi to přijde jako když někdo přijde po 3 dnech bez vody z pouště a někdo mu dá lžičku Coca coly s tím, ať se pro druhou vrátí za měsíc.....
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Ja jsem za desivku ve vsedni dny rada, kdo by se tim otravoval o vikendu. Ve vsedni dny ten PC musim mit tak jako tak otevreny, tak jedno okno navic uz me nezabije. Zato vikendy si rada odpocinu, takz e hraju max pres mobil a to si ne vzdy vzpomenu :))
     
  18. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, mně se také zdá ta děsivka děsivě krátká. Takhle ty úkoly v družstvu nedodělám..
     
  19. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Akce končící v 15 jsou tak pro školáky. Já se z práce dostanu kolem půl 7, takže tohle je mi k ničemu, většina pracujících to před 17 nestíhá.
    Když, tak ať to končí buď v 9 ráno, jestli chtějí nechat sklidit, co se vypěstovalo přes noc, a nebo třeba v 8 večer, pokud je cílem dát ještě den k pěstování navíc.
     
    dana9494, evainfo a aljanu tohle ocenili.
  20. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Dvanáct z deseti českých farmářů doporučuje ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.