Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Škoda že není delší, úkolů hodně času málo.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den v děsivém hřbitůvku :). To jsem vážně nepochopila, kdy jsem minulou děsivku zazdila o půl hodiny. No se stalo, ale jsem ještě sklidila a nakrmila 21 světluščích doupat. Ještě jsem je kontrolovala a byla nakrmená. Teď sem jich sklidila jen 9 a ostatní jsou bez krmení :eek: chůďata ... už ani nesvítí. Krmení je dost, ale nějaký šotek mi tam vběhl :D
     
  3. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, kde nájdem dekorku tekvicový tanec. V obchode nie je, iba ak pod iným názvom.Dakujem mamanka21211
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    mamanka21211 tekvicový tanec je vo farmárskej hale v úlohe svetluška.
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Ahojte, hraju tu teprve krátce, takže děsivku zažívám poprvé. Systém hry tak nějak chápu, jen jsem nikde nedohledala jak je to s výpěstky, jestli co sklidím na hřbitově a nevyužiju, mi zůstane do příští děsivky, takže když mi například zbyde na kontě 200 duchů, tak je budu mít v invu i příště nebo budu zase začínat na 10 jako dnes?
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, všechno co vypěstuješ a budeš mít ve stodole ti zůstane. Zůstane na poli i plodina a nebude z ní plevel (je dobré dát plodinu s nejdelší dobou růstu před koncem děsivky). Dozraje a příště ji sklidíš.
     
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    A já si říkala kde někdo může vzít ty počty na nejlepší věci za 24 hodin. :) Díky za vysvětlení, to mi trochu mění systém jakým postupovat, ale příště už budu moudřejší.
     
    milostivas, dana9494 a skalara.v tohle ocenili.
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jsem krásně zaszdila začátek - dívala jsem se na Harryho Pottera.xD
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl-: to je taky děsivý zážitek :D
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Prepperka - taky použití strašidelné kytice ti ulehčí pěstování - zkrátí dobu růstu děsivých plodin o 20% ( a až se časem dopracuješ k řádku v nebi Děsivá noc, tak ještě dalších 10% času k dobru).
     
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    skala.v - díky za radu, moc mi pomohla, pro mně jako začátečníka je těžké se orientovat v těch všech "rostlinách" a v těch všech možnostech pěstování. Zaměřím se tedy na strašidelnou kytici.

    pajda361 - jj, já vím, vždycky si to FAQ pročtu, ale jak je toho hodně nového najednou, tak zase polovinu, než dojdu na hřbitov, zapomenu. A to si dělám i poznámky na papír :).

    A ještě bych se ráda zeptala kde se oznamuje kdy bude příští děsivka nebo jestli se to dá očekávat podle kalendáře. Myslela jsem že je to podle úplňku, ale nad naší vískou dnes úplněk není....
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Prepperka: neodpovídá to v podstatě ničemu, jen tomu jak se RT rozhodne tuto akci spustit. Vždy je to oznámeno aspoň 24 hodin předem oficiálním oznámením v sekci Centrála - akce. Akce je avizována i v měsíčním kalendáři.
     
    milostivas a dana9494 tohle ocenili.
  14. SSARKOZIOVA

    SSARKOZIOVA Zelenáč fóra

    Vůbec nezobrazuje hřbitov
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj SSARKOZIOVA,
    zrestartuj si hru, hřbitov by se měl poté rozsvítit.
     
    lenkaborna tohle ocenil(a).
  16. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Tak až vyberete jméno...vy tři...tak to dejte na tu bílou plachtu na balon a ne někam jinam zase.

    Mě ty počty na dekorky nějak nemotivují, takže mi ani neva, že jsem se dostala až se skluzem nyní.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/16
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Mám blond dotaz a předem hlásím, že jsem prolezla oba odkazy od pajdy, pokusila se samostudiem dobrat výsledku a i proklikat se na popisy úkolů na děsivé plodiny, leč prokliky jaksi nefungují (resp tam kam mne to hodí není o daném úkolu ani zmínka). FAQ děsivá noc - kliknu na ukol a hodí mne to na FAQ- družstvo - stálé ukoly např strana 5 ale kde nic, tu nic o strašidelném ukolu

    Ve strašidelnýc nákupech jsem získala stonek. V nebi není, jaké dekorky do něj patří se mi taky nepovedlo dopátrat... existuje nějaký smysluplný návod, jak se to dozvědět? Děkuji předem za pomoc
     
    dana9494, milostivas a tydýtková tohle ocenili.
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Levlef,

    děkuji za upozornění, dám to dohromady, bohužel tohle je na předělávání FAQ to nejhorší, zjistit, kde se nám zase rozházely jaké prolinky :(. Omlouvám se a jdu to dát dohromady.
     
    Levlef a milostivas tohle ocenili.
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    F pohode :) ja si klidne dohledam a najdu, ale aspon smer by potesil :)
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Levlef: Ahoj, než pajda poupratuje tak kuk SEM ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.