Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ReyaHana

    ReyaHana Pisálek fóra

    Ano, vím, bylo to vedle osloviny - také jsem to tam odpoledne měla. Teď večer jsem se přihlašovala snad na pátý pokus, třeba je to tím a ráno se to třeba "rozchodí". Pokud ne, napíšu o radu, jak jste mi tu radili. Díky, přeji hezký večer a fajn sázení strašidelek.
     
  2. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Ahoj,som nejaká popletená. "Strašidelné nákupy" sú úloha na stálo,alebo ju treba stihnúť teraz za tie cca tri dni?
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj WeneeWenee,
    je to stála úloha, takže nemusíš sa s ňou hnať, bude ťa čakať aj po nasledujúce desivé noci :)
    Prajem peknú hru.
     
  4. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    :D Tak já mám radost, že je děsivka dýl než 24 hod a ještě vyjde na wíkend! To už se pak něco nechá napěstovat i naprosto průměrným (až podprůměrným ;)) hráčem. Já poslední dobou nové úkoly nechávám u ledu - snažím se dodělat, co mi chybí. Ze strašidel nemám hotovo snad nic... 8) Tak to musím napravit - snad se teď zbavím aspoň Bráculi... ;)
     
    malinkami tohle ocenil(a).
  5. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Nechápu jednu věc, spousty hráčů tu po každé brečí jak ten zlý RT z nich jen dře peníze za floreny, ale teď se Noční můra - věž dá koupit jen jednou. Klidně bych si pořídil dvě.
    :p

    A pak jsem si klikl na dekoraci Kerberos a tam se píše, že nám tento hlídací a honácký pes aportuje každých 14 hodin 450 TBZ!
    Znám výraz BZ, BBZ, ale co je TBZ ?
     
    Naposledy upraveno: 23/10/14
  6. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    • Píšeš že vieš že to nieje k téme,ale aj tak to sem napíšeš....Ja ti tiež sem teda napíšem,že napomenutie za OT.
    Lyzarka, viem, že to nie je k téme, ale aj tak neviem nájsť, kde to vyrobím v meste. Z čoho to vyrobím? Link?
     
  7. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Amalka1070,
    TBZ = Tropické Body Zkušenosti = BBZ
     
  8. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    AsDYxC díky za odpověď, teď už tomu nerozumím vůbec, jen namátkou, např. jabloň dává BZ, banánovník Základní BZ, řádek v nebi Baharama BZ, dekorace Kerberos TBZ ( tropické BZ ?), ujednotí někdo názvosloví v F.A.Q ?
    8)
     
    Naposledy upraveno: 24/10/14
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    • Prosím neodpovedaj na príspevky ktoré sú OT...Bohužiaľ týmto svojim príspevkom si tiež OT: Prečítaj si prosím pravidlá fóra.Ďakujem
    Naposledy upraveno: 23/10/14
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Amalko1070,

    je to děs a to jsi zapomněl, že rostliny na Baha nám dávají TBZ (tedy ve hře) [​IMG]
     
  11. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Hvězdy nám svítí na nebíčku,
    já zaskočím si na farmičku,
    zasadím děsivé kytičky,
    ty nové jsou príma,
    bude zas nějaká dřina,
    k tomu potěšila i grafika,
    když jsem ji na PC spatřila,
    hned se mi nálada zlepšila,
    navíc nám přišoupli nového mazlíka,
    což potěší snad každého farmaříka,
    zvlášť, když je nádherná grafika.

    [​IMG]
     
    JOKO1313 tohle ocenil(a).
  12. mousicka

    mousicka Guest

  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem dnes stihl, vše co jsem potřeboval. Udělal jsem skoro 2000 ks čarodějnického poháru, 165 ks měsíční rosy a 0 ks zářící plísně, ale 90 ks zářící plísně je zaseto, zbytek polí obsazuje měsíční rosa. Za pomoci SH a řemesla to šlo dnes skvěle, takže doufám, že to stejně dobře půjde i další dny ;).
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    co dodat.. akce zase plna zmen.. a co chtej slyset?? JUUUUUUPIIIIIIIIIII
    ale muj smajlik = :(
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Neresil se nekde presnejsi termin pro Zábavně hrůzostrašný úplněk (23.10. - 26.10.):
    "A abychom nezaháleli, to příšerky nemají rády, objeví se nám v Družstvu nový stálý úkol"

    Pestuju a ted koukam, ze nemam kam dodavat - i kdyz teda jsem na zlomku poctu co potrebuju :)
     
  16. melka44

    melka44 Zelenáč fóra

    ...... už mám niečo napestované, ale úlohy vo farmárskej hale nemám ...... hmmmmm?
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes ráno jsem si trošku přivstal, abych otočil jednu otočku zářící plísně, ať se taky trochu pohne :). Odpoledne budu pokračovat s krátkodobými a s těmi, kterých je málo ;). Strašidelné výrobky na trhu jsou docela za přijatelnou cenu. Strašidelná kytice se pohybuje okolo 61 000 kr a hrobní květináč za 23 000 kr :).
     
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Vadí mi ta tma! Vadí je slabý slovo, hledat v ní palmy je za trest. A taky bych se ráda mrkla jak ty nový kytky vypadají ale to az děsivka skončí a já si budu muset pokud to chci vidět nechat od každý vzorek až se "rozsvítí. Děsivku jedu spíš jen kvůli novým plodinkám, starých je dost a stonek mě zatím nezajímá ten je tak daleko že je docela i nereálný. Aspoň s mou rychlostí kdy mi kytka proteče aniž jdu sklidit. Takže možná sklízím plevel a ani o tom nevím páč houby vidím 8)
     
  19. disla

    disla Pisálek fóra

    Ahoj, včera jsem si koupil převodem toho nového mazlíka zatím nedorazil. Nevíte někdo prosím jak dlouho mu to trvá než mi na farmu přiletí?
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    disla no až tvoje banka převede peníze...dneska je pátek, tak počítej s tím, že to bude až příští týden - to víš, většina bank má na převody tak 3 dny a o víkendu tam nepracují...
    Nezáleží na mazlíkovi, ten je rychlý, ale jak dlouho to trvá tvé bance.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.