Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ahojte...ja chvalim design pozadia farmy...to mi ulahodilo oku...chvalim!!!!!!!!!!!:inlove:
     
  2. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    vtipný chtělo by to upřesnit
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj JessikaJessika

    kuchyni hledej pod ikonou [​IMG]


    Ahoj Iwuska,

    Kerberos je pod ikonou [​IMG]
     
    JessikaJessika tohle ocenil(a).
  4. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    • Odstraněna zbytečná citace. Necituj příspěvek pod který píšeš
    díky moc
     
  5. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj pajda361. Moc děkuji, nevšimla jsem si toho.
     
  6. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Designerům skláním poklonu ...... nádherné pozadí této hry ........velmi se mi líbí :D
     
    JOKO1313 a Iwuska tohle ocenili.
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    prosim,koupila jsem nocni muru i cepicku,ale cepicku nemohu nalest,poradi mi nekdo ? diky
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Mituli, klikni přímo na noční můru a čepička by se měla objevit.
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Zlaticko pajdicko,moc dik ,uz ji ma !!
     
  10. merry_bett

    merry_bett Pisálek fóra

    Chtěla bych se prosím zeptat,čepička na mazlíčka je jen na jedno použití ? Koupila jsem si jí asi před týdnem na dráčka z Renza a teď mi svítí šedě, díky.
     
  11. krroir

    krroir Stálice fóra

  12. -martin711-

    -martin711- Pisálek fóra

    Pro merry bett
    Ahoj,bohuzel je jenom na jedno puziti.;)Jinak ja jsem mazlika take koupil,%BZ se hodi vzdy a 20% k zahozeni urcite neni,je to stejny,jako dracek.
     
  13. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    ahoj ta noční mura zmizela ... není v obchodě ani v novinkách,prostě je fuč.chtěla jsem si ji koupit a nic.co s tím?
     
  14. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny..tak mě se pozadí této hry také moc líbí je strašně sladce udělaný...moc krásný:inlove:
    Tak já koupila noční můru usadila čepičku a sklidila...těšila jsem se až vzlítne a nelítá můra jedna...bonus mi to připsalo,ale ta potvůrka nelítá:sleepy:
    Já se zatím do nového úkolu nepouštím...chtěla bych dodělat stonek z předešlé akce...myslím si,že dekorky už dokončím,ale pak ještě získat ten stonek no a to si nejsem jistá jestli dodělám,protože jsou potřeba ty dlouhodobé rostlinky...tak uvidíme kam se doplazím:music:
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak musím říct, že to pozadí hry se mi moc líbí, takže pochvala :). Jinak rozpěstovávám :p. Otáčím čarodějnický pohár a trochu měsíční rosu. Zářící plíseň, která trvá opravdu dlouho nechám na noc nebo na zítřek. Teď se spíše věnuji těm krátkodobým ;).
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Dodělám stonek z posledně už mi moc nezbývá a pak začnu nový,Můru jsem koupila a usadila na ostrově.Čepičku nekupuji vždy čekám,až se vylíhne.Mám se na co těšit.
     
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak pokud někdo bude teprve rozpěstovávat, třeba se to někomu bude ještě hodi.
    Pokud se použije do slotů bílá nevinnost a strašidelná kytice, tak časy nových plodin se zkrátí takto:
    zářící plíseň: s vodou 5:07 a hnojem 4:36 a s přidáním SH 1:22
    čarodějnický pohár:: s vodou 2:32 a hnojem 2:18 a s přidáním SH 0:41
    měsíční rosa s vodou 3:49 a hnojem 3:26 a s přidáním SH 1:02
    (než jsem si napsala, možná u něčeho už to odečetlo 1 minutu)

    Jinak do úkolu samozřejmě hrůzostrašné plodiny pěstuji, ne že bych považovala ten stonek za výhodný, ale nemám ráda v družstvu moc nesplněných úkolů a už se zase dostávají až na 3. stránku.
    Je pěkné, že nám děsivku prodloužili, ale škoda, že se nedá pěstovat ještě alespoň na mýtině nebo divošce, přeci jenom z jedné plochy to tak nepřibývá.
     
    ananuki, mituli a Mersi7 tohle ocenili.
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    ja se pustila do pestovani na kerbera, zkusila bych je pri OaD vymenit, treba o ne bude zajem, kdyz davaji BBZ :)
     
  19. m2707

    m2707 Znalec fóra

    pro losiksobik- vzhledem k tomu,že to je novinka,tak při OaD to asi nebude možné.
     
    Iwuska a ezzra tohle ocenili.
  20. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    chápu to dobře, že se pěstuje jenom na hlavní? Jako při klasické děsivce?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.