Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    taky doufam, ze by se Strasidelny turnaj nekdy mohl opakovat :)))
    jinak tedy me nastvalo - mela jsem pomerne natesno posledni sklizen, ale podle vsech propoctu jsem to mela stihnout... na hodinach na pocitaci 14:56, mucholapka rikala 0:00 do sklizne, znameni desivky 0:01 do konce... sedim u toho, kdyz se objevila hotova mucholapka, tak na hodinach 14:58 a ukazatel desivky samozrejme nikde :-(((
     
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Takže se mi podařilo dojet celou kouzelnou čistotu. Jediný plus je, že už to nestraší mezi úkolama, spadlo to do hotevejch. Ovšem řádek v nebi zatím osazen jen dvěma dekorkama, na traktor a tu ghú-cosi musím dopěstovat. Ale ukazuje mi to 800 BZ za odkliknutí týhle řady v nebíčku. To je docela výsměch, vzhledem k náročnosti při pěstování jednou za měsíc. Možná až tam dám chybějící dekorky, ukáže a hlavně to dá bodíků víc. Moc tomu ale nevěřím. To sem zase naletěl...
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ten stonek ujde, podle mych prepoctu by mi daly dekorky 2400 bodu (ono trihodinovka neni zadny terno) a stonek da 2300 a je to osmihodinovka, coz ujde...
    pestoval jsem chaoticky co zrovna bylo casove vhodny, takze spis jen na sklad, uvidime priste :)
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak na tuto děsivou noc jsem neměl moc času, ale něco jsem stihl udělat do Braculy ;). Tento úkol už chci mít taky co nejrychleji hotový, abych mohl dělat ten novější Kouzelná čistota. Uvidím příště jestli bude více času a toho Braculu nějak dokončím :D.
     
  5. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    taky hlásím slnění kouzelné čistoty v družstvu, stonek mám dávno hotový :D
     
  6. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Úkol v družstvu hotov a stonek s poslední příšerkou mám taky aktivovaný. Obětovala jsem na jednu otočku SH. Roste na stromě tak ať se využije. Dobrou noc všem.
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahoj, tak u mě děsivka dopadla dobře. Sice mi na řádek v nebi schází ještě Ghúlonéza (nebo jak se to jmenuje), ale na tu už mi zbývá napěstovat jen orchidej, cerebrokolici, a 200 plísňových hub, takže to už dám jak nic :) No, a pak jen dojedu Kouzelnou čistotu, a dál mě zas děsivka přestává zajímat :D
     
    Iwuska a Amalka1070 tohle ocenili.
  8. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahoj, mám dotaz k dekoraci s názvem: Dýňová lampa, není u ní uvedeno co nám dává a za jakou dobu.
    Děkuji za odpověď pajdi.
    Jinak řádek v nebi mě moc potěšil, to co z něj dostaneme je paráda, dávám RT obrovské plus.:)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/14
    malinkami a nanyblacks tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj drakobyk,

    uvedeno není nic, protože ta dekorace nic nedává.
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Předpokládám správně, že i když je to prodloužená děsivka, pěstuje se furt jenom na hlavní?
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -pechfógl-,

    ano stále platí, že děsivka je jen na hlavní louce.
     
  12. hexinna

    hexinna Pisálek fóra

    Noční můra - vejce bude dávat + 20% bodů i na Baharamě ?
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj hexinna,

    ano Noční můra bude + 20% dávat na celé farmě, tedy i na Baharamě.
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak na prodlouženou děsivou noc se už těším, protože od zítřka bude dost času na pěstování, takže bych toho měl o víkendu stihnout poměrně hodně ;). Přidání 3 nových děsivých plodin je docela dost a rozpěstování bude náročné, ale snad to dnes nějak zvládnu. Do úkolu určitě půjdu a budu se snažit získat, co nejrychleji stonek, ale určitě několik děsivek to zabere :p.

    Vejce noční můra oceňuji, protože 20% BZ (BBZ) je docela hodně, platí na celé farmě, takže se to vyplatí :). Ještě si rozmyslím, jestli pořídím nebo ne.
     
  15. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Jsem ráda že je prodloužená děsivka - úkoly v družstvu ještě nesplněné, tak se to hodí:). A je úplně jasné že domácí mazlíček půjde na farmu, nemůžu nechat ostatní zvířátka (domácí mazlíky) osamocené..:)
     
  16. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    ahoj asi jsem slepá , ale nevidím v Jackově obchodě čarodejnickou kuchyni, můžete mi říct kde přesně je prosím ?
     
  17. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. I ten pes tam chybí.
     
  18. Akilova-farma

    Akilova-farma Zelenáč fóra

    Hraju teprve od pondělí 20.10. a jsem v 16 lvl. Dočtu se někde jaké rostliny mohu při děsivé noci pěstovat na 16 lvl.
     
  19. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    psa jsem našla je na první straně, druhý řádek čtvrtá dekorace moc si není podobný
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, hledejte, je tam obojí, pes i kuchyně. Vyobrazeno i napsáno. Psa i kotel poznáte.
    Moc pěkná výzdoba, stonek fajn snad stihnu napěstovat :)

    JessikaJessika:
    Hmm tak ono je lepší vodit za ručičku, než si namáhat mozkové závity
     
    Naposledy upraveno: 23/10/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.