Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím Přátelé zemědělci i drobní chovatelé zvířectva...

    Cože ? Že času je málo?
    Já si myslím že času je vždy dost, záleží jak s ním kdo naloží a pokud to umíme není se čeho bát.
    Jednou někdo někde napsal:

    Neříkejme že nemáte dost času.
    Máme ho k dispozici úplně stejně, kolik měl Michelangelo, Kryštof Kolumbus, T. A. Edison, Albert Einstein nebo i Winston Churchill.

    Tak že hurá do toho.

    Již vzhůru psanci této hry,
    již vzhůru všichni jež čas hnět!
    Teď motor duní stodolou temně
    a kombajn zahřmí naposled.

    Uráááááá...

    :D
     
    Naposledy upraveno: 5/9/17
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nojo, ale když to tak vezmu, to, co stihl Jiří Wolker do čtyřiadvaceti, jsem já nestihla do čtyřiašedesáti. Takže jsem proflákala čtyřicet let.:(
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    pechfógl... nj.. jenže on neměl děti a tuším, že ty už máš vnoučata /pokud se mýlím, omlouvám se/, tož to Jiří Wolker nestihl, založit rodinu... a ta toho času pobere nejvíc a děláme to pro ni s láskou.:inlove: Takže jsi lepší než on ;)
     
  4. mrkvikva

    mrkvikva Zelenáč fóra

    prosím kde seženu strom noční třpytivá koule? mám ho jen xxl a ten nemám na co posadit :-(
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek a mrkvikva tohle ocenili.
  6. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Proč se krmivo bažina slizké příšery na trhu neprodává?
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -popelka1-, pretože sa vyrába z desivých rastlín a plodov, ktoré sú neobchodovateľné na trhu.
    Peknú hru prajem
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Myslel som že úlohu ťažká situácia dorobím,ale čerta starého treba mi ešte 23 príšer.Zabúdam ich brať a zo SK ich nadžgávať nebudem.Nedorobím ju teraz tak na budúce určite padne;);).
     
    GordonSargent a elbedna tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě sklidím korálovou houbu a dám 8mihodinovku, na říjen je avizovaná dlouhá děsivka s akcí + nějaké novinky, ať je něco do začátku... sklidit už nestihnu, mám jet do HK na nákup... a ve 13h vyzvedávám synka ve škole. Tak další děsivce zdar.
     
    -Amalka a Katule008 tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslel jsem že tentokrát dorazím šílenej úkol Kouzelné zrcadlo, na kterej sem jaksi pozapomněl, ale nebude to pravda a zbude na příště ještě úkol 6/6.K tomu samozřejmě ještě i Bažina,kde chybí slizké příšery.
     
    Katule008 tohle ocenil(a).
  11. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem si nastavila budík xD, abych neprošvihla konec děsivky a mohla sklidit světlušky. Konečně si budu moct pořídit tu slizkou příšeru! Na celou akci mám dvě minuty, než skončí děsivka 8).
     
    Katule008 tohle ocenil(a).
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Amalka nápodobně, jsem si dala budík, abych nezapomněla sklidit a dala delší plodinu. Do posledního úkolu Bažina chybí 38 obludek. To se nedá za 24 hodin splnit, pracuju a občas spím. Doufám, že bude delší Děsivka někdy.
     
    -Amalka tohle ocenil(a).
  13. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Budík zafungoval, stihla jsem to s vodřenejma ušima :p. Zakoupila jsem ten chlív pro slizouny, ale když jsem ho chtěla vrazit na plochu, musela jsem aktualizovat hru, aby se načet... :mad: Dobře to dopadlo, ale byly to nervy! :oops:
     
    Ria30. a GordonSargent tohle ocenili.
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    pechfógl.....já bych rozhodně svůj tvořivý život nechtěl srovnávat s Wolkerem. Vím, že je uznávaný. ALE. Pro mne jeho básničky jsou dost nepochopitelné. Např.: Poštovní schránka na rohu ulice, to není nějaká lecjaká věc (snad jsem to nepoplet)....to je úplně mimoňovský. A doopravdy nechci stíhat to, co stihnul on, protože mu nerumím. Takže jsem úplně v klidu. PS: Kdyby se v jeho době hrála Farmerama,tuším, že by vůbec nesklízel a byl pořád v městě na poště a psal nesmysly :D. Doufám, že nebudu ukamenován jeho příznivci:p.
     
    Prepperka a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Šebejda: Wolker by nejspíše na Svatém kopečku hrál Zoomumbu. I když ta sbírka zvířat ve Farmeramě je též taková malá ZOO.
     
    šebejda tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Při této děsivce dokončené fialové příšerky, tak jsou všechny strašiúkoly v archivu dokončených a při příští prodloužené může být něco nového ;)
     
    Prepperka, Skali a duna.duna1 tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Měli jsme se bát a zatím se rozebírá poezie. Já bych se sice děsivé noci nebála, protože mini akci stejně nestíhám, ale poštovní schránce rozumím. Opravdu si dříve lidé vlastním perem psali, svěřovali se a otevřít si svou poštovní schránku, ve které byl dopis jen pro tebe... dnes si i k výročím, narozeninám a svátkům pošleme esemesku, popř. se to rovnou pošle do éteru, aby se podělili všichni, pokud něco takového působí mimoňovsky, tak jsem asi mimoň:)
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  18. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Mě tam spíš překvapuje (a malinko děsí xD) to: "miluji věci, mlčenlivé soudruhy..." šťoural a hledač dvojsmyslů si polibenčí..xD
    Jinak děsivku jsem téměř celou - hlava dubová :p - zazdila. No, alespoň jsem stihla hodit osmihodinovku nakonec, kdyby snad příště padaly pajdátka. :inlove:
    Ať se daří a hra baví.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.