Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  :: Děsivá noc ::

  Prostor pro vaši diskuzi

  [​IMG]

  Když se dobře podíváme do kalendáře a prolistujeme v něm všech dvanáct měsíců, zjistíme, že každý měsíc se na nás dívá měsíc ve své nejplnější podobě, když je kulatý jako pomeranč. Říká se tomu Úplněk. Je možné, že v tu dobu hůř spíte, převalujete se v posteli a kvůli jeho síle nemůžete usnout. Jak jen tento čas vyplnit? Budete počítat ovečky, dívat se do stropu, nebo jej raději využijete k děsivému bláznění na farmě? Co může být lepšího než v největší tmě, kdy už všichni tiše spí, sázet Vampýří rajčata, Hrůzostrašné tykve, Kostní keře, Náhrobní kameny, Duchy, Keříky plných očí, Mucholapky podivné, Plísňové houby, Cerebrokolici nebo Rostlinu hrůzy? Nic .-) a právě proto do toho. Strašidla a hrůzy, stíny a tajuplný úplněk je ten pravý čas na Děsivou noc na strašidelném hřbitově.​
  Po začátku Děsivé noci znovu načteme stránku pomocí F5 a potom se na mapě klikneme na oblast, ve které se nachází Strašidelný hřbitov.

  [​IMG]
  Nezapomínejte, pěstuje se jen na Strašidelném hřbitově

  Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)
  [​IMG]

  Děsivá noc je vždy v předstihu oznámená v

  ..:: Centrála - Akce ::..

  [​IMG]

  Přejeme příjemnou bubákovskou zábavu
   
 2. Mahira72

  Mahira72 Mistr fóra

  Tak jsem na hlavní uklidila chlívky a pěstuji do foroty - mám splněné strašidelné mise v družstvu i aktivovaný stonek - ale člověk nikdy neví čím nás překvapí a co bude potřeba za plodiny příště :eek:
   
  Eliška2152 a wenda114 tohle ocenili.
 3. drakobyk

  drakobyk Aktivní autor

  Já nemám ještě komplet stonek, chybí mi už jen Piraňazilla. Tak myslím, že to dneska dodělám a pak budu pěstovat zbytek plodin do družstva.
   
  karolinka120484 tohle ocenil(a).
 4. KytkyNezvadly

  KytkyNezvadly Rádoby autor

  Děsivé plodiny sklízím a sázím
  do úkolů je házím
  a co nestihnu dodat
  příště mohu pokračovat :)
   
 5. kometak96

  kometak96 Polobůh fóra

  Tak k děsivé noci jsem se dostal až teď bohužel :(. V družstvu straší pořád Bracula, tak snad do něj stihnu alespoň nějaké úkoly, abych se trochu posunul, i když teď na pěstování není moc času ;).
   
 6. slootr

  slootr Baron fóra

  Jestli všechno klapne, tak bych měl tentokrát dodělat úkol Kouzelná čistota. Ovšem nevím, jestli se mi podaří napěstovat dost těch dvou nových strašilek na všechny dekorace. Přinejhorším bude řada v nebi měsíc prázdná. Nechce se mi to počítat, tak budu pěstovat a uvidím. :)
   
 7. Tassadar11

  Tassadar11 Imperátor fóra

  Komplet vsechno hotovy, takze ted doplnuju zasoby pro desivy recepty a dumam co bych mel udelat do zasoby - zda dekorace do stonku nebo desivy vyrobny... ne pro sebe, ale pro OD :)
   
  šebejda tohle ocenil(a).
 8. Johnny

  Johnny Polobůh fóra

  Snad dodělám strašidelný zámek,zase budu sázet i v noci :(
   
  KarrinKočka tohle ocenil(a).
 9. -Ilonka61-

  -Ilonka61- Perspektivní autor

  Větve na stonku dosaženo i obsazeno dekoracemi a nyní pěstuju na splnění všech zladých a diamantových úkolů.
  Na druhé farmě pouze rostliny do receptů. Moc toho asi tuto děsivku nestihnu, protože od rána od pěti už se k farmě nedostanu.
   
  KarrinKočka tohle ocenil(a).
 10. AndreaVinklerova

  AndreaVinklerova Perspektivní autor

  Tak mi opět moc času na pěstování nezbylo , včera odpolední :( , já ten úkol v družstvu dodělám snad za rok ;) no neva alespoň mám co dělat a nenudím se .Stejně jsou nejhezčí na pěstování duchové , ty se jim vážně povedli ;)
   
 11. Julinka11

  Julinka11 Hrabě fóra

  Ahoj AndreaVinklerova...:)
  jsem na tom stejně jako ty. Minulou prodlouženou děsivku jsem si užívala počasí a včera jsem si sice sklízela, ale moje hlava děravá zapoměla sníst MJS....:D a jak píšeš, aspoň se nenudíme ...
   
  magduška5656 tohle ocenil(a).
 12. Květa54

  Květa54 Vycházející hvězda fóra

  Hezké ráno, vážení,
  nevím jak u Vás, ale na severozápadě Čech nešel server Farmeramy od popůlnoci až do 8:30 hod. Prosím ví se proč a bude to časově kompenzováno? Vstávali jsme, hlídali jsme, zkoušeli, zda se již povede. Takže jsme se nevyspali a nic.
  Pro úplnost musím podotknout, že počítač vyčištěn, máme s manželem každý svůj, ostatní internet bez problému a ani jeden server farmeramy nefungoval. Zkoušela jsem všechny i jiné prohlížeče. Omlouvám se, nechci spamovat.
  Je to ale docela problém, protože na akci je pouhých 24 hodin a nejméně třetina času byla nepoužitelná. Bohužel nestihnu, co jsem chtěla a dost mě to mrzí, že nezprovozním řádek děsivky. Přitom jsme si s manželem koupili pomocníky, aby to odsejpalo a efekt žádný.
  Prosím, doufám, že bude akce adekvátně prodloužena.
  Děkuji a ještě jednou přeji pěkný den
   
  -pupca-, Kaacenka a robko25 tohle ocenili.
 13. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj Květa54, o žádném výpadku serveru hry nemáme žádné informace, v uvedenou dobu jsem se aspoň já osobně bez problémů přihlásil. Ale vzneseme dotaz zda nebyl nějaký problém, na jiném serveru.
   
 14. venndab

  venndab Pisálek fóra

  Ahoj, jako Květa54 jsem se nemohl ráno přihlásit a bydlím na jihozápadě Čech, ačkoliv jsem to zkoušel na 2 počítačích. Já jsem zjistil, že to funguje až před chvílí. Předtím mi to psalo, že se nelze přihlásit. Když je podobný problém, tak to někdy zkouším přes německou farmeramu, ale ta mi taky dneska nešla připojit. Možná to byl problém západních Čech. Ahoj venndab
   
  Květa54 tohle ocenil(a).
 15. -jarča25-

  -jarča25- Zelenáč fóra

  Zdravím všechny hráče, nelibí se mi krátká doba na děsivý noci, lidé co chodí na ranní směny, vůbec nestihnou moc napěstovat, protože, ráno určitě nikdo nevstává a nepouští PC, aby mohl přesázet rostliny, kterých je už docela dost a ti co mají odpolední podobně, když přijdou v noci domů určitě nejdou na PC a nebo jen málo z nich, já bych byla pro aby byla děsivá noc vždy aspoň celý víkend, vždyť ty rostliny rostou dlouho, tak kolik toho napěstujeme a ještě k tomu jen na první louce.
   
 16. Kulina1940

  Kulina1940 Perspektivní autor

  škoda,že se děsivka sadí jen na hlavní louce,jinak bych už měla splněný i stonek.
   
  Kaacenka tohle ocenil(a).
 17. Magduška56

  Magduška56 Rádoby autor

  ahojte, mne sa konečne podarilo dopestovať a aktivovať stonek som rada že už nesvieti na prázdno , prajem všetkým pknu hru
   
  magduška5656 tohle ocenil(a).
 18. spuntka

  spuntka Expert fóra

  Ufuf, podařilo se a mám stonek celý i aktivovaný a dodělala jsem i poslední 2 úkoly v družstvu.:)

  Ufuf, stonek aktivován a podařilo se splnit i poslední 2 úkoly v družstvu. :)

  Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 5/9/14
 19. Ria30

  Ria30 Pisálek fóra

  Ahoj spuntka blahoželám:)
  Len akosi to čítam dvakrát:p
  Ja sa ešte pokúšam získať dve dekoracie,a až tak si stonku aktivujem;)
   
 20. Amalka1070

  Amalka1070 Expert fóra

  No Děsivá noc má své kouzlo právě tím, že je jen jednou za měsíc. Je to milé zpestření hry. Pamatuji ji jen jednou, kdy byla 4 denní ( Strašidelný turnaj ), ale to se zaváděla plísňová houba a cerebrokolice, to se dokonce pěstovalo na obou loukách a v lese, to bylo moc fajn, protože úkol se dal zvládnout za chvilku a další dny si člověk pěkně syslil do stodoly. Snad se to někdy bude opakovat.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.