Děsivá farmářská výuka (13.3. - 19.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    prosím čo sa to objavilo pri produktoch- HODVÁB-
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janka42 - jednou z odměn v akci Blázni do zvířat je Hedvábná farma (Farma na hodváb).
     
    Honzulka05 a Janka42 tohle ocenili.
  3. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali
    *** odstraněna zbytečná citace

    ďakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/19
    Skali tohle ocenil(a).
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Už jsem to četla několikrát,ale nějak nechápu postup(možná je to tím,že tu první akci jsem nedělala).Když chci jen stonek tak stačí udělat jen ovci,nebo musím otevřít i jiné zvíře?
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si myslel, že jsem z těch polí a výroben a chlévů a stromů - prostě z obvyklého mixu vydoloval málo konví. Mám jich 350 na začátek a už něco dopadalo po první otočce.
    Do mlýna zamířilo 50 kousků krmiva pro varana a 100 kousků pro perličku. Motýlky jsem dal do zvěřince a za floreny z beden (89 kusů) přikoupím další zvířetník. Musím tedy přitvrdit na těch 299, co se dá dělat...Teď mi tak napadlo, že poslední odstavec tedy asi není sem, ale mazat nebudu:oops:
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - ahoj - ano, na stonek stačí vycvičit jen tu nemrtvou ovci ;)
     
    babako, spuntka a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. jarka009988

    jarka009988 Pisálek fóra

    nikde nevidim energetickou tycinku
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    jarka009988: uvidíš jí na Hřbitově, jenom tam se dá sázet.
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Díky,to jsem si chtěla ověřit.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  10. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Akce dobrá minule jsem v poho udělal ted nevím není moc času,co se stihne bude dobrý.
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jsem si chtěla postěžovat, že ovce už se mnou nemluví a ono se musí to ubohé zvíře přetáhnout vedle k nůžkám. Já myslela, že jen nahoru. Takže teď už to dorazím.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jak otvíráš postupně? Stačí kliknout na kterýkoli odkaz, a pak už se jen kolečkem myši nebo posuvníkem pohybuješ v rámci jedné stránky. Jednotlivé odkazy tě teda odkazují na různé "příspěvky", ale všechny v jednom vlákně. Já v tom žádnou složitost nevidím, a žádné postupné otvírání se nekoná.
    ---------------------------------------------

    Do akcí jsem se pustila, tu se šlechtěním mám již splněnou aby se mi to nepletlo. A tady teprve rozpěstovávám, ale myslím že to půjde. Minule jsem ji splnila, tak teď určitě taky, i když zatím nechápu co a jak. Ale to začnu zjišťovat až půjdu dodávat, takže času dost.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jsem to kvuli zmatkovani a casu na konci rozjel uplne jinak... mam dost ruliku, takze postupne vsechna zvirata dostala jablko, tedy rulik tolik, kolik je ve 4. zalozce... tedy 2+2+4+5, tim to beru za hotovy... jen trochu zbytecne se musi prehazovat na 1. zalozku, tam je ten budicek...
    Ale kdyz jsem zacal plnit ty fialovy tecky, tak jsem rychle dojel, to bych rekl ze teda je dost tech 300 kusu konce co chce momentalne, no uvidem co da kapusta za vypadavatka... pojede i pres noc, takze to bude slabsi...
    Opet pojedu na plny pocty fialovych, tak jak to chce 4. zalozka... a prolozim to teda kapustou, kdyz bude dost...
    Tim snad bude dodavani bez problemu, akorat ted nevim, zda kdyz bude dokonceno najednou nekolik zalozek, zda se to "nezasekne" na tom tlacitku Dokoncit :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    prosím jak je možné že mam zasazené energetické tyčinky a neplatí na ne bonus plus dva je to děsivý předmět.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Neni, je to akcni kytka...
    Ani kytice na zkraceni na ni nefunguje...
     
    Honzulka05, y.z.y a Skali tohle ocenili.
  16. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    děkuji za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi se už nikdo nevrací na začátek nebo obecně nečte popis akce:

    Na řádek do stonku stačí vycvičit mrtvovci: požadavek je 5340 kapusty, vypěstované na farmě. 795 padátek, která padají zase jen na farmě. 1350 enrgotyčniek na nastavení budíka pro mrtvovci, které se vypěstují jen na plochách, určených k děsivé akci. Strašně složité... a rulík je ve hře už chvíli...
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :);) vdaka kolesu stastia a bonusov v nom,dekorke jack darcek a mjs,a samozrejme gastankovi-riadok v stonke,nemrtva ovca ukoncena a pribudol dalsi riadok na stonke ;)
    teraz uvidim ci este budem pokracovat v akcii,alebo venovat sa dlhodobkam :sleepy:
    tak nech sa aj vam dari :);)
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Povedl se mi pěkný kotrmelec. Včera večer jsem zasadila rákosí (22.15h), a když jsem dnes ve 14 hod šla sklidit a zasadit kapustu, zjistila jsem, že si budu muset počkat až do 18 hod, nějak jsem se přepočítala. Tak teprve teď mám rozpěstováno a zasazeno na 1x1. Konví vypadlo 386, tak uvidíme. Zatím jsem vyškolila všechna zvířátka na rulíku, teď co stačily konve - odfrčely docela rychle s tím navyšováním počtu. Tyčinky na děsivce už mám napěstovány.
     
    Honzulka05 a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tento víkend to vypadá na poklidné dopěstovávání potřebného a budu se snažit zvěřinec. Pamatuju si, že tahle akce mi připadala už minule nějaká překombinovaná, tak se bez ní obejdu, zvířata byla vyšlechtěná za hodinu, jdu se kochat perličkou.
     
    Honzulka05 a Nikyna8 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.