Děsivá farmářská výuka (13.3. - 19.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...no, v neděli jsem si dovolil celodenní výlet, takže padátka mi nevycházejí, stonek nebude...
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jsem do docvakl skoro celé,teď chybí padátka,a už není čas.U mě dobrý.;)

    [​IMG]
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky tak ráno akce dokončena:D:p
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hotové :D
    výuka.png
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tiež som skončila bez čierneho bodu, teda "puntíka":D
    [​IMG]
     
  6. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Ahojte to ze stonka je uz doma som pisala,ale mam velku radost rano som vylozila vsetky TCH a TS co som mala a na Baha mi padla prva zebra a ruzove anakondy na Farme dva krat skvrnita vrba,vsetkym drzim palce ;)
     
  7. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    vše splněno chyběla mě minuta na zmáčnutí dokončeno!To fakt naštve takže bez stonku
     
    Honzulka05 a .brno. tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) jsem byla napnutá jako opice visící na palmě, protože ta [​IMG] mě dávala zabrat a na poslední chvilku jsem sklízela oranžovou macešku, co z ní vypadne ... chybělo ještě 168 konví na její konečné prořezávání. To bylo vážně o chlup ... možná dva xD


    [​IMG]
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jsem sehnal padatka na vsechno, dal jsem vycvik a ejhle, ve 14:08 mi doslo, ze ho taky musim stahnout z pole a probudit na vyber odmeny... takze jedna fialova odmena mi unikla... casu bylo dost, jen soustredeni na ukonceni desivky ponekud zastinilo tuhle akci... skoda ze nekonci desivka o hodinu pozdeji - jako to byvalo...
     
    DANKA722, Honzulka05 a Sovinka tohle ocenili.
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Přesně, dokud děsivka končila v 15 hod., často jsem stačila s vyplazeným jazykem zapnout před koncem tel. a přesadit na dlouhou děsnou noc do další akce, ale ve 14 jsem nahraná a od té doby musím končit ráno, někdy dokonce už večer, když ráno skutečně nestíhám. A díky děsivce mi přijde zvláštní argument, že nejde globálně posouvat starty-konce akcí. U děsivky to udělali tiše, snadno a navždy -.-.

    Jinak tedy musím říct, že já černé puntíky mám - akční pro světlušku jsem nedopěstovávala a padátka mi nedopadala - dohrála jsem komplet akci a hned dostaly na farmě přednost stromy, které se sklízejí méně často a jsou na padátka nevýhodné. Ale nevadilo mi to, za buzení jsem dostala spoustu hitů jako krejcary a ponožky po pár kusech, tak mě těch několik ušlých buzení nemrzí ani maličko.
    Akce byla docela fajn, řádek, dekorky, se štěstím i slušná možnost odměny za buzení, za mě se toto povedlo.
     
    evainfo, DANKA722 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jak piše sovinka pracující lid končí celou akci o 5 ráno ...teda aspoňjá dnes byl v práci zápřah a telefon jsem viďěl za 2 min 2 a rozhodně jsem neměl ten pocit že ještě něco stihnu než naběhne farma než to promyslím tak je 10 min po 2 a je klid ....asi tak ......proto stále volám pro zacatek a konec akcí po 3 ale farma je prý světová tak si mám zvyknout
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Rovněž moje vysvědčení je bez poskvrnky, žádná kaňka ani puntík. I když jsem ho obdržela ráno, nejdříve jsem se zašla pochlubit do práce a tam se oslavy protáhly až do osmé večerní :)
    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ty se máš, že můžeš v práci slavit vítězství na farmě, já musím, ač nerada, pracovat xD I když, pravda, jen do čtyř odpoledne. Ale než se z těch Kotěhůlek dostanu domů, je půl šesté večer. Tak už mlčím a gratuluju 8)
     
  14. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Cha! S tím čtením jsem na tom fakt dost bledě - den před koncem akce jsem zjistil, že mi chybí cca 10 tisíc té akční hrůzy, co bylo potřeba na cvičení pěstění (ty modré kuličky...), no hrůza! xD Tak jsem to chtěl vzdát. Ale stonek se mi fakt líbil, takže jsem zapnul závity, prohledal zásoby a vymyslel strategii zčásti založenou i na štěstí. Osadil jsem plochy, pohnojil vším, čím se hnojit dá, aktivoval bustr na akční plodiny +1 a šel na kolo štěstí hledat +1 do stodoly. Protočil jsem asi 20 party lístku a podobně i na obyč. kole a vyhrál 100 % ke sklizni na 24 hodin. Takže 2 otočky po 2 hodinách a bylo hotovo. Ufffff.
    Příště budu číst pozorněji. A nejen proto, že zásoby hnojiv nemám bezedné. Ale proč to píšu: Ne vždy musí být vše ztraceno ;)
     
  15. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Zdravím sousedé, poraďte mi, všechny čtyři úkoly jsem úspěšně splnila, dekorky jsou vyložené ve Strašidelném domě, dala jsem na ně i upgrady s tím, že je dnes dám na řádek do nebe a ejhle - řádek se mi nějak ztratil, kde ho hledat, projela jsem celý stonek a nic.Předem děkuji za radu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud se řádek podařilo získat,tak v nebi napsat do vyhledávače "děsivá"[​IMG] a řádek se najde.;)
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  17. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    k získání bylo potřeba ještě něco víc, než splnit ty čtyři vúkové úkoly ? A hledat pomocí lupy na stonku umím a nic se tam nenašlo a děkuji za radu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dorotea14 - ahoj, stačilo splnit komplet výcvik u nemrtvé ovce. Pokud jsi ji splnila, měla bys stonek mít - tak jak píše kaolín11.

    Pokud máš nesrovnalosti, obrať se na herní podporu

    Edit: Hledáš v kategorii "všechny" ? (nebo předmětové)
     
    Naposledy upraveno: 20/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali

    *** odstraněna zbytečná citace

    Ahoj, hledala jsem tak i tak a nenašla nic, splnila jsem vše co bylo potřeba a dekorky mám také všechny včetně upgradů a oravdu mi nezbude nic jiného, než se obrátit na podporu, ale to nechám až na zítra, jdu spát. Dobrou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/3/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.