Dýňové pilíře (30.10. - 5.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Souhlasím. Jsem 208 a nedám to:p:wuerg:Všem kteří jsou lepší a zvládli akci do konce veliká8) GRATULKA8)
     
  2. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    ahojte, vidím, že ste dosť smutní z akcie, ale musím povedať, máte p r a v d u,
    ale - nič nás nebolí, žijeme, môžeme sa hrať... ;)
    ja som akciu skúsila, šancu nemám, platiť nebudem, nechcem byť závislák - čo by pri týchto štýloch akcií hrozilo, čo chcem a môžem plním, ak sa nedá, plním do družstva... držím všetkým palčeky a hlavičky hore :music:;)
     
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Tak konečně dodýňováno. 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8):cry::cry::cry: (2/5 - opět moc akční rostliny / padátek kupodivu dost)​

    Vzhledem k tomu že na farmě nic nebourám a akce dávám,tak teď jsem musel na druhou půlku akce na Křišťálových vodopádech schovat zvířata a samozřejmě použít SH a Jacka + nějaký vytočený bonus,bez toho bych to asi nedal. A souhlasím,čím dál větší útok na placené prvky.Mám sice obrstromy na SH,UH a ZUH ale kdo je nemá,je ve větší nevýhodě.A v neposlední řadě - ta náhoda...

    Nezapomeňte na zítřejší údržbu!!! >ZDE<
     
    Naposledy upraveno: 4/11/19
  4. raddre

    raddre Vévoda fóra

  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Poprve od r. 2015 nedodelam akci stylem "zdarma" tj. beznym zpusobem (bez pouziti nadstandartnich prvku hry)! No co, vsechno je jednou poprve, na krofky z toho neupadnu, ale jedno si neodputim:

    Vazeni majitele BP, mily realizacni tyme Farmeramy: Je mi znamo, ze pro prumerneho Cinana je tvrda drina pozehnanim, dvanactihodinove pracovni smeny jsou jedinym resenim k dosazeni uspechu a prace by se mela vykonavat fanaticky a s pokorou. Ja se ovsem povazuji za zcela prumerneho Evropana, ktery ale opravdu nehodla vyse popsany odkaz Konfuciuv praktikovat.
    Cesky receno: priste si timto zpusobem honte nadmutou kozu,... ja si budu hrat a bavit se jinak :p
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je pravda ,že akce byla náročnější! Ale jakmile dojde na šlechtící akce,tak téměř všichni chrochtaj blahem!:eek:
    A to mi hlava nebere!o_O
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, padátek mi po sklizni stromů zbylo celých 35 o_O. Takže viva podařilo se.


    kaolín11
    Jojo za chvilku vypukne další, už se těším :p;).


    Ono spíše jde o to (beru to ze svého pohledu), že tady se pachtím skoro týden a ani nevím jestli akci dodělám. Šlechtící akce je o tom, že když se rozhodnu ji dělat, tak vím, že ji udělám a to "za pár minut".


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 4/11/19
  8. raddre

    raddre Vévoda fóra

    mít takové štěstí, tak taky rochtám blahem (to není rejpání, ani závist, jen suše konstatuji):D
    a jak píše migos u šlechtící akce, buď ji dělám půl hodinky a mám hotovo, nebo ani nezačnu, u téhle tu tajtrlíkuji týden s nejasným koncem, podotýkám že zatím jsem dělala každou akci v pohodě, jen těch několik posledních už nebyly na pohodu. To si nenaříkám, nikdo mně do akcí nenutí, jen setrvačnost a tvrdá palice
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zmatlíci, bachy! Při sázení akční nespleťte tu naši s recyklační potvorou!
    Jinak jsem v drobném skluzu a došlo všechno. Co se dá výhodně prodat, aby získala nějaké grejcáre?
     
    larelay, marketka47 a raddre tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem to myslel tak ,že SK je daleko brutálnější placenej prvek a nikomu to nevadí!:p Zatím neexistuje žádnej strom na SK a mlýn jaksi nestíhá!o_O
     
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    -pechfógl-pozdě už je jí 217 ks napěstováno.Bylo mi to sice divné(i jsem hledala) co je to za akci,ale pro jistotu jsem rozpěstovalaxD
     
  12. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Tak dlouho se rejpu v hlíně v džungli, až...



    ...jupí mám stonek:p:p:p:p:p:p:p
     
  13. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak místo mravence 58-tý oranž.páv.Skutečně patřičná odměna.Stonek byl ráno,zbytek snad zítra ráno.Už se těším na další "překvapení" taj.stáje.

    LV217
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) já si tajemno schovám, až se někdy budu nudit, tak to dám na plochu ve větším množství, třeba pak aspoň něco potěší (ale pochybuju - je to nastavené tak, aby té radosti bylo co nejméně :cry:)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, poslední dva pilíře chtěly jen po pěti svíčkách, tak to šlo rychle.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo, celkem natesno ale mam hotovo... chlivky nedavam, rano se nechci rozcilovat, na to je cely den... i kdyz zitra je nejaka serie odstavek nebo co... bohuzel zadny bonus nepadl, tak to trvalo tak dlouho...
     
    evainfo a larelay tohle ocenili.
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    No nevím, mně to teda nepřišlo, že by to byl až takový rozdíl mezi jinými akcemi. Zaznamenala jsem tu stížnosti, že padají míň bonusy na kole štěstí (u mne stále stejně). Tak když je někdo zvyklý, že mu běžně padají, tak i lépe plnil ty předcházející akce. Já je většinou dokončuji den před koncem, teď mi přebývá 7 tis. kytek :( Ale nahnala jsem to tuším Jackem, bonus byl z kola (tentokrát lepší než jindy) a dávala jsem asi 3x SH (zlaté obr stromy, ale to je prostě o tom, kdo hraje dlouho a plní akce, tak je na tom lépe, kupovat SH netřeba), ale to se mi tedy často stává i u jiných akcí, myslím, že jsem teď nehrála jinak (jako vždy prokaučované první dva dny apod.). Prostě za mne je to takto už dlooouho a tato akce mi co do náročnosti nepřipadá jiná... Pro mne jsou určitě nejhorší akce, které se řetězí a je třeba plnit všechny části, rozložené do měsíce, nebo co všechno bylo v rámci té měsíční Děsivky, tak to byl masakr. Ohlídat si Baha s jasným začátkem a koncem oproti tomu pohodička. Hezký večer všem.
     
    GordonSargent a ašada01 tohle ocenili.
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pokud ti ovšem Asiat dovolí a nezruší ti celou farmu.
    Promiň.
    :DxDxD
    Toho, že s akcemi přitvrdili ve všech směrech (+úroveň odměn), jsem si všiml už poměrně dávno.
    Proto si akce vybírám a rozhodně neplním všechny a nechrochtám při tom blahem.
    Dost často ani není proč.
     
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Děkuju za připomenutí!:inlove: Úplně jsem na to zapomněla
     
  20. raddre

    raddre Vévoda fóra

    konečně hotovo, tajemné jsou na ploše a odpoledne uvidím čím mně překvapí:D
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.