Dárková tombola (27.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Sice mi Strašidelný dům zeje prázdnotou mám tam pouze 20 dekorek.
    Ale floreny za ně vyhazovat tedy nebudu. To si radši pak koupím nějakou tajemničku, ta vyjde levněji.
    Dekorace nasbírám jinde a nebudu ani vědět co s nimi.
    Už takhle jich máme všichni plnou lištu a nejdou nikam umístit a nebo s nimi obchodovat.
    Myslím např.: strašáky - těch mám spoustu, ale kytky ty nemám ani jednu a na kole se mi myslím už ani nezobrazují.
     
  2. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Což oto, dekorky jsou moc krásný:), hlavně ty z té první skupiny, ale kde mám brát a nekrást-.-, dejte nám možnost získat florenovník a pak budeme kupovat!!! A za reál kupovat nebudu, musím šetřit na máslo a mléko... a chleba nám taky nenápadně zdražili....o_O
     
    Naposledy upraveno: 26/10/17
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Jééééj dekorky skoro zadarmo.Ďakujem neprosím si ani jednu.Radšej si skočím do obchodu a kúpim si študentskú pečať alebo margotku a budem mlsať pri PC;);).
     
  4. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak mám pocit, že nepotřebuju nejen tyhle dekorky, ale nic novýho... Kupuju si pomocníky, mlýn, občas SK... To by mělo autorům stačit jako poplatek za hru. Jinak je to fakt dost drahá zábava... :eek: Nakonec je to každýho svobodná volba, ale já s placením končím. Budu hrát sice pomalu, ale snad ještě pár týdnů vydržím, než skončím úplně :sleepy:.
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké odpoledne.Za dekorku 25FL?Ani omylem.Někdo se asi bacil do hlavinky a já jsem spokojená,že jsem to tentokrát nebyla já.
    Ono nestačí plánované zdražování...
     
  6. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Blíží se Vánoce, že... A v RT jsou taky jenom lidé, kteří potřebují z něčeho zaplatit Ježíškovi, aby přišel i k nim ;)
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem si vybrala pár dekorek a oni chtějí 25FL?:cry:
    Nic nebude, pápá Marigolde.
     
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Strašidelný barák mně doteď nechal chladnou, mám tam dvě dekorky a sebrala jsem je za celou dobu dvakrát, takže ani tato akce mě nijak neráždí, 25 FL za něco, co využiju jednou za měsíc ---- eee, ne :D
     
    Krakenka66 a bursuk59 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Levlef - ze strašidelného domu můžeš bodíky sbírat pořád (každičký den) ;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    25 FL- to je trochu moc :wuerg:
     
    -Amalka, Krakenka66 a bursuk59 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Si koukejte zvykat! Od listopadu nás čeká celkové zlepšení hry a tedy i cen! RT není žádná charita a vánoce jsou proklatě blízko!:eek:xD
     
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    No to abych dělala až do sta,to je fakt docela dost:(
     
    -Amalka, Krakenka66 a bursuk59 tohle ocenili.
  13. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    :D :D :D
    Tak to jsem se zase zasmála. U farmy se prostě nedá jíst, protože by se člověk udusil :D
    25 florenů na náhodu? Já kvůli náhodě nekupuju tajemné stáje za 15, takže do tohohle určitě také nejdu, přestože nějaká ta dekorka by se mi líbila na ty nový řádky. Kdyby to bylo za 10, tak možná :D
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pěkné, pěkné... ale za 25 florenů si to, milé RT strčte za klobouček. A k tomu přidávám píseň, abyste si to snad nemuseli i zhudebnit: Já jsem si ten kvíteček za klobouček dal....:music:
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jen krátce po zavedení dává strašipark na sklizeň tolik BZ, o kterým se mně mohlo dříve v parku nebo na ostrově jenom zdát, však se časem taky zaplní. A BZ už neřeším, na jedničku ve své liště ztrácím víc než 6O levlů a na dvojku 4, tam by jakás takás šance byla, kdyby na pár měsíců přestala hrát a před čtyřkou mám bezpečný náskok;)xD
    mamba, kdyby dali možnost znovu získat florenovník, tak by si určitě na vánoce vydělali daleko víc, než dekoracemi za 25 fl. Čistě teoreticky, kolik pokusů by jsi asi potřebovala, aby jsi získala strom, co dává 1 fl denně? Pokud tolik, kolik bylo potřeba tenkrát, tak ten strom hned tak nezačal "vydělávat" pokud vůbec:)
     
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Kiež by bola tombola so stonkami. :p To by som sa aj zúčastnil, ale na samotných dekoráciach mi naozaj nezáleží. ;)
     
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Asi mi jdou už oči šejdrem, ale já četla - Vánoce nejsou žádná charita a RT je proklatě blízko.
    Nejspíš radši zdrhnu ! Před těma vánocema samozřejmě. Někam, kde je RT neslaví.
    :)
    EDIT: ...a samozřejmě se nic kupovat nechystám, abych byla k věci...:p
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ještě že mě vůbec nevadí prázdná plocha v bubu parku.Těch pár BZ si pěkně odpracuji a zbytek sklidím ze stonku.
    Až poběží kino a budou kinobody ,tak prosím pustím chlup ale dekorku za 25 Fl to už je opravdu zkouška co všechno jsme ochotni koupit.
    Já tedy toto ani omylem! >:(
     
  19. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Díky RT, klidně si to nechej. Zdražení a ještě nabídka drahých zbytečností. Říká se, že méně je více. Přemýšlejte o tom. Levnější by určitě hráči zakoupilo víc hráčů. Alespoň já jsem nákupy omezila už při prvním zdražení.
    Je to fakt zábavná hra zadarmo!!!!!!!
     
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    kupuju jen kombaj, toto fakt ne-e;)
     
    Krakenka66 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.