Dárek pro tebe! (15.9. - 19.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 14/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jo to vypadá dobře. Darovanému koni na zuby nekoukej! Dala bych ji k vodopádům a když nepůjde položit no tak ji prostě lupnu jinam.
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Velice dobrá strategie!!!
    Myslím hlavně na nováčky, ti jsou jinak bez investice reálných peněz bez šance...
    Takhle alespoň mají čas zjistit, jak je tahle hra úžasná!
     
    Naposledy upraveno: 14/9/17
  3. mamba54

    mamba54 Stará škola

    jj to jsem taky četla, ale jde o to jestli to BZ/BBZ nebude dávat jen do 30 použití a pak finíto;):p ....anebo už napořád.....tj.jestli těch 30 použití se počítá jen na mince a pak bude dekorka dávat už jen BZ/BBZ nebo jestli těch 30 je počet použití této dekorky
     
    babako, milostivas a Monkfish1 tohle ocenili.
  4. Monkfish1

    Monkfish1 Rádoby autor

    mamba54 já to chápu tak, že když to schováš do lišty a pak si to vytáhneš tak ti to bude dávat 3000 BZ/TBZ. Jediné o co by si přišla je to, že kdyby sis to schovala dřív než to sklidíš 30x tak už nedostaneš i ty farmářské mince. Aspoň tak jsem to pochopila já ;)
     
  5. mamba54

    mamba54 Stará škola

    asi máš pravdu, ta dekorka se mi moc líbí a byla by škoda o ní přijít;):)
     
    milostivas, kytka50 a Monkfish1 tohle ocenili.
  6. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    no, moc bych za to nedala, že v tom bude zase nějaký háček... že bychom dostali něco zadarmo ?? to se mi nějak nezdá ;):p
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. gabca.s.

    gabca.s. Zelenáč fóra

    Je to super dárek,mince se budou hodit.
     
    milostivas, aljanu a Apachie1 tohle ocenili.
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Podle FAQ bude dekorka 1x2 takže půjde do parku a tam zůstane i když bude dávat jen BZ. Uvidíme na co budou třeba další mince
     
    milostivas, maribeja a aljanu tohle ocenili.
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Mam podobnou dekorku davala 30x 4FL + BBZ/1x denne protote ji mam na Baha a ted dava uz jen BBZ
    Mincovou derkou velice vitam.kdo je tezce shani ma pekny darek
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Dárky beru v jakékoli podobě, jen v případě fuseklí si mezi zuby cedím: "se nepředali,soudruzi!"
    Smůla je v tom, že park je plný a i když tam mám dekorky s méně bz, tož zase k tomu mám jakýsi sentiment. A na ostrově totéž. Vždyť i diamantová Ingrid byla na plantáži, poněvadž nebyl flek. Teď jsem ji přestěhoval k vodopádům, aby jí to trochu připomínalo fjordy;)
    No nic, jdu to přezkoumat.
    Jojo, vždy jsem si říkal - koupíš vilu, kočku a nebudeš se honit. Měl jsem jen 62 levelů do čtyřstovky a sto levelů na farmě. A zase mě budou honit do práce. Asi zahájím štrajk, kvůlivá přetěžování farmáře administrativou a nesmyslnými požadavky ze strany HS RT.
    Mňaf - to je koment Čičoliny. Se nabaštila bramboráku a já ji otravoval svými komenty:p:);)
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Dekorácia mi pomôže získať zvyšných 45 mincí na druhú časť vodopádov, takže vďaka za darček. :)
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Óóóóó, to je mi překvápko. Škoda, že jen 30x a ne natrvalo.
    :D
     
  13. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    moc milý dáreček,chválím
     
  14. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tohle je opravdu hezký dárek a děkuji za něj. Krásnou hru všem.
     
  15. -kanistr-

    -kanistr- Pisálek fóra

    Za to co už jme jim nacpali peněz by to mohli dat v eurech na konto do banky
     
    maribeja a aljanu tohle ocenili.
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Děkuji předem, každá pomoc je příjemné překvapení. Jára
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ale ty jsi se původně ptala na to, zda ta dekorka půjde strčit na baha do parku. O mincích jsi se vůbec nezmínila. Podle toho jsem ti také odpověděla...
    Ale pídila jsem se, jak to bude - a i na Ostrově pokladů bude dávat mince. Dá se umístit všude (kromě Strašidelného hřbitova).
     
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Dárky beru vždy a neremcám za ně. :) Dík
     
    milostivas, maribeja a aljanu tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kazda zlatka dobra - mily darek, diky! :inlove:
     
  20. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Super dekorka!!! Mince se nikdy neztratí.Vždy se můžou hodit stejně jako BZ a TBZ :) :inlove:
     
    milostivas, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.