Cirque du FARMERAMA (18.8 - 24.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, sousedko moje, šťastný den slev končí až zítra ve dvacet dva nulnul :) Dnes ve stejný čas skončil krátký BB ;) To asi ta únava ze sluníčka a plavčení :)
     
  2. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Hoto Akcia PRAVÁVE DOKONČENÁ:inlove:
     
  3. 14087

    14087 Veterán fóra

    Včera nebyl čas šlechtit, ale s jedním SK i bez BB jsem to dala, občas nějaký přeskok padl, a lepší jak s BB :D
    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, ptáky a obojživelníky jsem vyměnila za ryby a členovce. Šlechtit budu zítra odpoledne, až se vrátím z procesu; bude BB a taky budou padat mince, SK mám dost, ty mince mi jedno navíc vynahradí ;)
     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akce hotová,ještě jsem si i zašlechtila jen tak pro radost ;).
    A i přeskok se konal.
     
  6. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    přivítal bych akci na šlechtění starších už vyšlechtěných zvířat v družstvu -mix vyšších šlechtěnců
    už jich mám plnou lištu a všechny novinky vyšlechtěné
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som mala vcera Hotovo,islo to ako po masle ;) No a do vecera som sa este pekne vysantila u mna aj u bosorky xDxDxD Dodala som nieco do druzstva a aj florenove konto trochu poskocilo :music: Sk mi moc nezostalo ale stalo to za to ;) Ved zase odniekal doleti xDxDxD Tulidomky som naplnila a som spokojna :music:
    Pekny vecer prajem ;)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jejda, sem se sem zapomněla jít chlubit. Odpoledne hotovo, teď můžu doplňovat stavy zvěře, plodin i výrobků dle mého gusta ;)
    Doufám, že všichni, kdo se do akce pustili, ji zdárně dokončí, budu posílat vlny pozitivní energie na všechny světové strany :D
     
  9. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Já jsem pohořelá na rybách xD tak akci nedodělám.
    Ještě jsem si neotevřela šlechtění žraloků a tak samotné ryby to hold nevytrhly.
    Motýli a včely už také docházejí:oops::)
    U savců, ještě, že jsem měla hodně zeber, ty to zachraňovaly:D
    Tak jsem se raději pustila do pěstování, ať mám nějaké zásoby;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    [Rosomák], a nějaký ten krejcárek na kontě máš? Když nakoupíš chovné rybníky na dvě plochy (a když to půjde, i ve žlutém provedení), s použitím zkracovadel na stáje (Sýrové kuličky 5%, Vaječný koňak 5%, Valentýnský květináč 10%, všechno je do zlata, tak si můžeš vybrat jeden z těch, co dávají 5 %) a možná máš v liště i nějaký bonus chovných výnosů... Matika není můj kamarád, ale mělo by se ti dařit sklidit ryby cca třikrát denně, bez ponocování, pokud máš přístup na síť. A v tom by byl čert, abys nedochovala a nedošlechtila potřebné; však akce končí až za tři dny ;)
    A škorpiony nemáš?
     
  11. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Y_n_O moc děkuji za radu, ale už se na to vykašlu, nějaké rybníky jsem ještě na plochu dala, ale chybí mi ještě 5 úkolů a SK už také dochází a ikdyž bych si ho koupila za rama penízky, tak by mi stále chybělo.
    Moc děkuji za cenné rady :)
    Tak splním třeba další akci:D

    Y_n_O děkuji, snad se další povedexD
     
    Naposledy upraveno: 21/8/22
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To byl jen takový okamžitý nápad. Tak ať se to příště povede :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.