Cirque du FARMERAMA (18.8 - 24.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    No stonka nič-moc, ale keď nechce prísť floreňáčik ku mne, musím prísť ja ku florénom. 15FL je slušných, nejaké SK sa tiež vrátia, ak dobre počítam 40ks SK. A využijem šľachtenie za 1SK+BB. Otočím zopárkrát tulidomček. Prajem veľa preskokov akcionárom :)
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Šlechtění mě baví do akce jdu
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zajímalo by mně,kdo využívá tyhlety řádky?!? Při tomhle množství se mi to zdá nemožné.
    Jinak SK dostatek,nedodělaných šlechtitelských úkolů hafo,tak dem nato!8)
     
  4. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Já jsem, ale na hloupá. :music: Píšu tady, že začnu v pátek, ale akce na šlechtění za 1 SK, BB a k tomu ještě farmářské mince (ty se mi hodí) začíná už zítra. No jasně, že začínám ve čtvrtek xD. Ještě, že jsem si to znova přečetla a koukla do kalendáře.:p Krásnou hru.
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ještě dopoledne v práci jsem koukla co se bude zítra dít a vůbec se mi do šlechtění nechtělo. Teď, když vidím, že bude zítra BB a šlechtění za 1 SK, jdu do boje. Řádky mám ráda, ale neřeším je. Ráno před odchodem do práce sklidím všechny a děj se vůle Boží.

    ivetakuc
    Díky za počty, zase to budu mít jednodušší :)
     
  6. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Už se těším , jdu do toho , to jsou moje akce !:inlove:
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Všechny zdravím, samozřejmě do akce jdu naplno hned zítra. Těším se na přeskoky.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké pozdní odpoledne :) říkala jsem si, že to odšlechtím o víkendu s BB, ale proč neušetřit SK i když je ho dost .. no né :p
    Prošlechtím přitom i jiná zvířátka, snad bude nějaký přeskok ;)


     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :D jsem se přiřítila domů z práce, že jdu šlechtit!
    Ups... ono ještě není 18. 8. 2022... jsem se včera večer nějak při čtení pomátla :p
     
  10. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do šlechtění se pustím. Není ani tak důležité,co je v odměnách,ale zahrát si. :) A něco došlechtit do družstva.A každá získaná odměna potěší a pomůže. Šlechtění zdar! :D:music:
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    I když vyšlechtím na 99.9% jen genetiku,nastřádané SK využiji ;)Třeba mě jednou BB překvapíxD
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Dneska nic nebude :eek:
    Edit: Už mi to naskočilo ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/8/22
  13. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Snad to ani nebudu dokumentovat obrázkem...
    Zlatý bedny se superkrmivem!
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Ale dost to zlobí
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Taky mám hotovo a objevil se zaručeně nejlepší přeskok - ze základních prasat mám spořící prasátko :inlove:
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Všichni hlásíte hotovo, nemůžete si to užít pomalu jako já?;);):p
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, dnes ze šlechtění mi vypadl z obyčejných netopýrů 1 sportovec, jinak žádný zázrak, i tak jsem spokojená SK je dostatek a za jeden kus by byla škoda nešlechtit, všem, kdo má hotovo veliká gratulace, já už budu za pár minut taky končit.
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky hotovo, ale šlechtím dál. Za 1SK je to super :music:
     
  20. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    U mňa tiež hotovo. Najviac sa darilo motýľom. Z obyčajných 1x gotický a, k 1x červený zamatový. Ešte niečo zušľachtím, ostatným nech pribúdajú preskoky a odsýpajú úlohy.
    Edit: aj azúrový škorpión zo základu, pugsly
     
    Naposledy upraveno: 18/8/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.