Cirkusová hojnost (1.11. - 7.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak postupně jedu, ale chybí mi padátka na 13 červených a 4 zelené cirkusy, myslím si ale, že bych to měla dát. Těm, co mají již hotovo gratuluji.Jára
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Už mi chybí jen 1 stan a ten namelu ráno a budu hotová
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem s tou cirkusovou parádou u obou cca v polovině; když to vyjde, budu ráda, když ne, tak se z toho nepominu... 8)
     
  4. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    mám oba cirkusy hotové,stonky pracují
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo :D
     
  6. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Na Baha jsou padátek přebytky, přitom pěstuju jen akční, na farmě se jich silně nedostává:(. Upgrade továrny mám u obou, zbytek co bude to bude...
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Na Baha jde všechno náležitým tempem, na Farmě, ačkoli podmínky jsou prakticky stejné, to silně drhne.:(
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Na červený stan mi chybí už jen 4 šapitá, tak dnes večer by mohlo být hotovo,na baha pokulhávám a doufám,že si dojedu pro plachtu na továrnu;)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Silně to drhne všude ,-))) jsem lempl farmář ,-)
    Nejsem ani v polovině ,-)
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
  10. burds

    burds Titán fóra

    Tak akce hotova a opět nasety kopřivy.Já snad ten pitomý úkol s rysama a bombony nedodělám.
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Cirkusová hojnost v podobě taj.stájí "morče" pokračuje - 23-tí bobr,21-ní bizon,8-má červená kráva/mám 2růžové a 2 neonové/ a 3-tí křeček žlutý /mám 8oranž./.Na co se dávají do odměn nové stáje,když jsou z nich historické stáje o100LV nazpět.Jsem z toho už pěkně otrávená.Z předchozích akcí jsem taj.stájí nasbírala 13 a taky nic!V LV 157 skutečně odpovídající výsledek.Kdy dají morče aspoň za mince?Anebo za banány,kterých mám skoro tisíc a na nic.
    Jo a o chlebovníku to samé.Teď jsem odtajnila 4 a opět chlebovník v nedohlednu!!!
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
  12. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj farmáři
    Včera večer hotovo, hodně pomohlo ( poprvé) vytočení 200% na dvanáct hod.obě akce s šapito stonkují,konečně vypadlo jedno morče aspoň jedno a šok byl na Baha z šesti tajemných vypadlo pět chlebovníků. Kdo ještě maká tak ať stihne dokončit.
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, obě akce hotové a tajemné už odkryté. Jsem nadšená, protože z 17 Tokií vypadla 2 morčata
    a z 9 Jeníčků jilm a ořechovec!!! Celou farmu jsem až na 2 zvěřince a jednu výrobnu zbourala, legendu mám 30%, sázela jsem s MJS, JC jsem použila snad jen 3x, asi to nemělo cenu. Nejhorší je zase farmu ručně postavit. Tyhle 2 resp. 3 akce byly pro mne skvělé, získala jsem věci, které mi už dlouho chyběly. Mám radost! Akcím palec nahoru!

    Edit:
    L.Lady:
    děkuju a také všem držím palce, aby vám vypadlo, co potřebujete! To se pak jinak hraje.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Dneska jsem dokončila zelený stan a na červený mi chybí padátka na 8 šapitó. Napěstováno mám, tak doufám, že to dapadá. Dala jsem růže. Jára
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  15. elen45

    elen45 Expert fóra

    vy kdo píšete o chlebovníku /taky jsem 1 získala a 2 morčata/, zajímalo by mě zda chlebovník je to samé jako žakie a proč na Baha je to chlebovník a v úkolu a na trhu žakie a Jeníčků už jsem zasadila nejmíň 20, ale stále ho nemám
     
    maribeja a burds tohle ocenili.
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Čekám ještě na padátka na 3 šapitó a budu mít hotovo. Na farmě to tedy dost vázne. Ale i tady platí to, co na baha. Nejvíc mi padala z pole, stromy a chlívky slabota.
    zahradnice4 móóóc gratuluji ke vzácným úlovkům :)
     
  17. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Jediná věc, která by mi snad mohla vadit, je ta, že u obyčejného šapitó, je potřeba víc akční a padátek, než u Tiki šapitó.
    Na baha jsem skoro na konci ale na farmě jsem kousek za půlkou.
     
    maribeja a jindrasofr tohle ocenili.
  18. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak také hotovo, na Baha už včera po poledni, na farmě to stálo krapet na padátkách až do rána. Stonky jedou oba. Akcička pohodová, odměny klasika, v počtech hezké :). Bral jsem to jako "jednu" akci rozdělenou na dvě odměny a dva stonky. Ovšem musím říci, že to vypadá, že RT započítaly do potřebného času na Baha aj královnu, bo akce na Baha šla při stejných sklizních rychleji a to o cca téměř jeden den.
    -pechfógl- nene, podmínky na obou cirkusech nejsou stejné, stačí se podívat do mlýna, kolik je třeba na semletí jednoho šapitó, ten rozdíl je docela velký. Ovšem, taky jsem tak nějak až do půlky akce měl za to že obě jsou nastavené stejně :D
    Ps: někdo v diskuzi psal, že se má jít štěstí naproti :) Tož vysadil jsem tajemničky, vyházel tajuplné stáje....
    .... a co vypadlo, ...stromy ve verzi XXL, něco v obyč, co mi leží v liště (tohle tam šlo hned taky, zabíralo to zbytečně místo na poli), ze stájí též vše lištovky nachystané na "velkou přepadovku" ve formě expresu xD, takže jediný úspěch, růžový opičáci :D, "novinky" žádné.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Čusík, tak hotovo obojí, až nakonci když jsem chtěla nasypat dekorky do stonku jsem zjistila, že to chce jakékoliv dekorace.. tož velkobézetkové dekorky zatím zůstaly v liště až se mi bude chtít opět překopat dekorkové plochy :D
    Jinak k tajemnicím chi chi výrobna vajec zabila :D
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Chlebovník je strom, jeho plody jsou žakie
    Tetička Wiki říká:
    Žakie
    (z fr. jacquier, či džekfrut, džekfruit, z angl. jackfruit) je druh ovoce pocházející z tropického stromu chlebovník různolistý (Artocarpus heterophyllus) z čeledi morušovníkovité (Moraceae). Strom dorůstá výšky až ke 30 metrům. Jeho plody mohou vážit i nad 10 kg, mají oválný tvar a drsný povrch zelenožluté barvy. Uvnitř plodu je velké množství semen obalených do lepkavého pouzdra žluté barvy – právě tato šťavnatá část je velmi oblíbeným pokrmem, má nasládlou a osvěžující chuť. Chlebovník různolistý je rozšířen především v jižní a jihovýchodní Asii, rozšířil se také do Afriky. Často bývá mylně ztotožňován s příbuzným chlebovníkem obecným (Artocarpus altilis), nazývaným bredfrut či bredfruit.
    :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.