Cirkusová hojnost (1.11. - 7.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    To já jsem dal přednost spaní, neb jsem chorý. Takže zatím jen dvě. Teď už se hodinu snažím dovolat k doktorce pro výsledky, na jejichž výzkum jsem včera po noční obětoval 2 dcl své krve. Už hodinu... Já v práci beru telefon, co to dá... Holt tam nejde o život
    Jinak si jdu pro UP a pokud se mi bude dařit lépe, tož možná...i ta haluz.
    Jinak jsem jel bez jakékoliv přípravy, neb jsem 31. finišoval bludiště, dal jsem stonek a víc mne PC nezajímal. Včera jsem přišel v deset od doktora, sklidil a pak se zajímal, co se děje na foru. Jsem málo zvědavý... měl jsem se mrknout dříve. Padátek jsem měl už kolem 360,takže to celkem padá i z té akční. Horší je to na baha, jako vždy se tam padátka považují za VIP a chodí jen obezřetně na návštěvu... Ráno sklizeno na farmě 132 a na baha 69.
    Tak jsem si právě uvědomil, že je pátek a tudíž k doktoru volám už zbytečně...
    Inu, nemodlím se, noviny nečtu, na TV se nedívám
     
    Naposledy upraveno: 2/11/18
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Obe akcie sa perfektne prelínajú, z jedneho zberu úrody sú vždy 2 šapita. akcia ide rovnomerne s druhou a aj padátka padajú skvele. :D
    Edit: Podľa výpočtov akciu skončím v pondelok o 18:30 cca :D takže v poho prajem šťastie farmári :)

    Edit 2: Pre tých, čo nevedia ako to stihnúť stačí pole 1x1, nonstop JMZ a polievať vodou, pre tých čo nemajú JC tak stačí presúvať poháre a resetovať hru. bohato to stačí a tí, čo nemáte na JMZ tak stačí tekvicova marmeláda :)
     
    Naposledy upraveno: 2/11/18
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    A pro ty co si nechali +1 z kalendare to vypada jeste lip... nemam presny vzorecky, nicmene neco takovyho :

    Vypadavat ma 240 padatek/den, v tuto chvili ma byt 269 (nebo chybet 1171 ), mam 776 (chybi 664 ), mam 53% hotovo.
    Stav farmy : idealne 4773 kusu (4267/den ), mam 8715 z 25600 (34% ).
    Stav bahy : idealne 3766 kusu (3367/den ), mam 5891 z 20200 (29% ).
    Zatim uplynulo 18% casu, zbyva 117 hodin.
     
    myš59, Honzulka05 a tronaldo55 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    S bonusem to jde jedna radost![​IMG] :)
    Místo zavádění novejch haluzí,by nebylo špatný vylepšit ty starý!o_O
    Aby to RT nemusel složitě hledat,tak mu napovím![​IMG] o_O:p
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... pěkný večer z Brna :) se z šalinky dostat do baráku je jako dětské hřiště - samá prolézačka ... opravují (po hlavní trase z města) most a jeden dřevěný přechod pro chodce udělali tak prudký, že ani kočárek tam nevyjede xD já chodím po silnici, protože mi to po čtyřech moc nejde :p ... jen mě to stále udivuje a bude asi rok a půl.

    Oba cirkusy jdou dobře, pódia skoro stíhají, víkend je volný a bude čas i sklízet při domácích aktivitách. Na farmičce to jde trochu pomalu, ale bahamku už dala do původního stavu a zbytek dopěstuji na jedné ploše, protože zvířátka chtějí z lišty ven :p
    Přeji všem hodně pódií a ať to odsejpá ;)


    [​IMG]

    [​IMG]

     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Evo, koukám, že se tam uhnízdila ta zlodějská pirátka! Bacha na ni - chvilku nebudeš koukat a máš po zásobách banánů...
    Jo a když vidím toho lva, tak si říkám, že by to chtělo autorovi poslat lístek do zoo! Takhle zparchantět krále zvířat!
    Makám, ale moc se mi nechce, vodopády jsou vysloveně skoupé na padátka, ale zatím jich je dost - kde to vázne? Inu, na bejlí… Babka kořenářka mi ukázala dlouhý nos a tak musím makat sám...
    A k tomu mi žaludek do všeho remcá, neb jsem chytil jakéhosi malého mizeru a zkazil mi zažívání. Prý si vždycky vybere to nejslabší místo v organismu(ten vir) - jsem rád, opravdu rád, že to není mozek...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si rozpěstovala a poprve zasela včera večer po návratu z roboty. Následně jsem usnula u PC, tudíž dárky (bonus +1 na 48h a dekorace) zmizely v propadlišti dějin xD O půl druhé ráno, když jsem se u stolu probrala, už opravdu nic vyzvednout nešlo. Tak jsem si zatočila kolem a 100% do stodoly (sice jen na 24h) vypadlo. V práci bych akční nestíhala hlídat, tak jsem zasela pokrácené dlouhodobky na pajdátka - na farmě artyčok, na Baha čajot. Vyšlechtěné bonusy a doplňkové produkty od alchymisty mi umožnily dlouhodobky otočit dvakrát. Čajot mám na svém limitu, artyčok je za polovinou; ale hlavně mám pajdátka do rezervy, až budu pěstovat akční - není to moc, co napadalo (oproti jiným borcům), ale na farmě je to 522 a na Baha 524. Samozřejmě i se včerejškem a dárky... Ale jsem spokojená. Víkend to jistí, někdo z mladších farmářů má třeba střídavou péči, já budu mít střídavé spaní...
    Jo a když jsem kdysi hleděla, že je hnůj za skoro dva tisíce, dnes jsem ho bez mrknutí oka kupovala za 4,2 tácu za jednotku... bo mám ten vytočený bonus. Kdyby byl i ten zaspaný, ty krejcary by mrzely míň ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/11/18
  8. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Makám, ale stejně mám ještě dost málo - horko těžko mám denní limit na farmě a na baha (díky královně) jsem ve skluzu. Snad to doženu, sice jsem si říkala, že stačí k továrnímu vylepšení, ale po tom vylepšení větve, váhám... Nu, když tak až k tomu SK - toho není nikdy dost. Z posledního šlechtění šla samá genetika - až jsem si skoro uskřípala zuby(vzteky).
    Na kole jsem dnes profrcala přes dvě sta zelených lupenů - a nic. A to mi jich ještě hezkých pár desítek čeká - sákryš, kde se to pořád bere?
    Jinak moc a moc děkuji Tassíčkovi, že tu dělá tu denní statistiku, vždy si hned uvědomím, že musím přitáhnout opratě - mám zasazeno i na noc akční na baha a na farmě, kde je to lepší, alespoň jedno pole. Na padátka mám vytuněné karafiáty, kdyby se jim náhodou dost nechtělo na svět. Ještě musím udělat nějaké ty elixíry, abych mohla také točit něco delšího na baha bez bobků - moje skrblické já, ty horentní sumy prostě nedá.
     
  9. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Padátka celkem padají teda v rámci mé farmy, na farmě něco k 500 a baha ke 400 ale dojela jsem královnu ....a hledám motivaci. Asi budu prodávat hnůj mám na ploše na farmě dvě plochy zvířat, stav hnoje skoro pořád plný zato SH ubývá...ani jsem se nedívala na odměny a up továrny se mnou nehne. Tuhle akci vynechám, královna stačila - zbohatla jsem o 100 sk. Čau
     
    k.vitek, tydýtková a evainfo tohle ocenili.
  10. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Po spuštění této akce jsem královnu ukončila,nebylo skoro co sbírat.Zbývá mě splnit 10 políček.Jsem moc zvědavá,jestli mě konečně z taj.stáje vyleze morče.Měla jsem na něj 13 taj.stájí a nepadl ani jeden!Dokonce jsem dostala žlutou výrobu vajec,což je hluboká minulost farmy.Stájí ježka mám dokonce 29.Už aby zas přijel vláček.
    Do úkolu "zásek" potřebuju morčat 320ks,takže nákup by mě zrujnoval.Název úkolu je příznačný.
    LV 157
     
    Naposledy upraveno: 3/11/18
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Protože bonus z kalendáře jsem aktivovala až po rozpěstování akčních plodin a protože jsem nejela akci "královna", tak můžu v tuto chvíli říct, že mám jak na bahamce tak na obyč farmě napěstováno a téměř hotovo[​IMG]. Dala jsem už jen mlít do mlýna 2x 40 ks šapito a až bude semleto tak při nějaké další návštěvě farmy naházím do úkolu.
    Již jsem i přestavěla farmu do normálu a budu si snad chvíli užívat farmářského klidu se sklizní ráno a večer. Snad se povede i odtajnit tajemné stáje a sazenice, které jsem získala při nějakých minulých akcí z odměn a zatím jsou v liště, protože jsem je zapomněla dát na plochu ....

    Tentokrát jsem SH přišetřila, i když jsem jej na vyplnění času první den také použila asi 2x na všechna políčka. A protože padala padátka z počátku za pomoci J.C. velmi slušně, tak jsem i na noc sela akční plodinu. A když člověk chodí pozdě spát, je to pak znát.

    Všem krásný víkend. [​IMG]
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Pětašedesát Superlupenů vytočenejch a ani kus navíc,tak jedu postaru,sázím,kropím,sklízím a frflám,že mě ubejvaj 3hod. kupóny kvůli 5ti min.
    21/21/40
     
    Naposledy upraveno: 3/11/18
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Na dve plochy ty dva bonusy dobre pomohly, ted jeste rakvovy bezi a je to znat... na Baha teda zpozdeni kralovnou, ale zase tri plochy, to se dozene...

    Vypadavat ma 240 padatek/den, v tuto chvili ma byt 448 (nebo chybet 992 ), mam 1184 (chybi 256 ), mam 82% hotovo.
    Stav farmy : idealne 7950 kusu (4267/den ), mam 15227 z 25600 (59% ).
    Stav bahy : idealne 6273 kusu (3367/den ), mam 9020 z 20200 (44% ).
    Zatim uplynulo 31% casu, zbyva 99 hodin.
     
    Honzulka05 a rijkax tohle ocenili.
  14. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak se přidávám k těm, kteří tady psali, že se jim líbil ten děsivý cirkus, co proběhl. Tahle akce mi po dlouhé době fakt bavila. Nebylo to jenom o tupém pěstování do zblbnutí:) Ocenila bych takových děsivek více;)
    Do této akce půjdu tak napůl plynu, bedny nepotřebuji, mám jich ve skladu možná víc ne Toptrans xD jen jsem tu zahlédla termín " bonus z kalendáře " Co to bylo? Asi něco, čeho jsem si nevšimla. Mám jenom booster na úplňkové rostliny, to nebude ono že? xD
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jamibe1: bonusový dárek z rakviček byl +1 na sklizeň na 48h a dekorace k tomu...
     
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Y_n_O : tak to jsem někde už prošustrovala:p Díky
     
    k.vitek a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jamibe1: já taky, šetřila jsem si odkliknutí na první sklizeň akčních do cirkusů a probudila jsem se za stolem u PC až o půl druhé... to už fakt nic vyzvednout nešlo xD
     
    jamibe1 tohle ocenil(a).
  18. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Dnes ráno jsem si na KŠ vytočila +1 z pole. Jenomže až po sklizni xD , takže mi to vyšlo jen na jednu sklizeň a napěstováno budu mít až dnes večer. Mohla jsem mít hotovo. Holt je třeba při farmaření přemýšlet. Snad mě omlouvá to, že jsem přišla z noční :p Padátek mám 810, ale z XXL stromů, zvířátek a dlouhodobek to napadá. Ať se vám daří.
     
    Honzulka05, radyn.m a Janina0971 tohle ocenili.
  19. iváška

    iváška Pisálek fóra

    Jo, jo, a názvy Cirkusová hojnost jsou výsměchem všem hráčům, odměny mizerné. Akce jsem sice začala, ale zruším je, za ten počet akčních to nestojí.
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jsem teprve získala 40x zuzi hnojivo... tak to byla 6. dodávka...
    Nu, snad se doplazím alespoň pro upgrade továrny.
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.