Cirkus iluzí (9.6. - 15.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek v provozu, ještě musím počkat na jednu sklizeň akčního plevele, barevné šnuptychle jsem pomlela z minula, pak by mělo být hotovo. Do večera v rámci bonusů doplním krátkodobé plodiny, co mi užírá zvěř na pasece...

    EDIT: tož fertig. Na řadě jsou ty krátkodobky.
     
    Naposledy upraveno: 13/6/22
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak uz aj ja som sa doplazila do ciela ;):pxD voda,hnoj a hnoj,voda sem tam +1 :oops: bosorka bude mat hotovo az rano :)
    Rychlik u nas nestal a tak sme museli ist osobakom xDxDxD
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak už to mám taky za sebu.

    [​IMG]
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    no, já furt ještě 25/28/32 8)
    ...ale protože víkendové výpadky do reálu bez internetu a notebooku, tak žádný div
     
  6. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    Akci mám hotovou od soboty, nemůžu však zprovoznit stonek, protože mi hlásí, že dekorace "Lehčí než vzduch" nemám ve svém inventáři. Může se stát, že ji dostanu někdy později?
     
    sovicka64 a babina51 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vrtulnice - zdravím. A není možné, že sis dekorku šoupla někam na plochu ?
    Pokud máš nesrovnalosti, budeš muset kontaktovat herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu
     
  8. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    Děkuji za reakci. Projdu to ještě jednou a pak použiju pomoc podpory. No jasně. Omylem jsem ji vložila do stonku u hry Tropické historky ze stáje. Děkuji moc za radu :D
     
    Naposledy upraveno: 13/6/22
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vrtulnice - není zač. Hlavně, že se našla ;)
    Hezký večer
     
  10. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    juchuuuu, stonka stonkuje :D este zajtra dopestujem na vylepsenia dokorky a mam pokoj :D
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně nezbylo nic jiného, než se do akce nakonec pustit, protože jsem si 2x vytočila 100% do stodoly, ale dva dny po sobě, takže to vlastně bylo na 48 hodin, a to by byla škoda toho konečně využít, jinak mi při akcích moc často nepadá bonusů, takto už mám stonek a možná bude i na uprage dekorace, jsem z toho paf, jinak všem, komu se vedlo také dobře a má hotovo, veliká gratulace.
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, tak tentokrát jsem se k tomu, abych vyšplhala alespoň na stonek, docela natrápila .... teprve před chvílí jsem došla na 28 a aktivovala stonek .... uff. No jinak pěstuji dál, zkusím ještě do zítra získat alespoň jeden upgrade na Sídlo... ;). Všem, kdo mají komplet hotovou akci posílám velkou gratulku. Hezký den :)
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dokončeno už v sobotu, jen nějak nebyl čas sem napsat. Ještě jsem ani nenasadila tajemno a piccolek už se mi v inventáři taky nahromadilo 64 kousků. Holt nejsou lidi.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    ;)Taky konečně hotovo;)
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    [​IMG] Tak také hotovo :p:inlove:
     
  16. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte Farmárikovia AKCIA UKONČENÁ
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Momentálně 31/28/32 8)
    Takže stonek už od rána stonkuje... a ještě těch 100 farmářských mincí. A ty budou ráno!

    Časomíra do konce akce 17 hod.



    EDIT ráno:
    hotovka :music: 32/28/32
     
    Naposledy upraveno: 15/6/22
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG][​IMG]

    No jen tak tak teda, bylo to o nervy a tech vrtulí a SH co jsem vyplýtvala :oops: Jestli bude další jobovka tak si dám voraz, chci pěstovat do úkolů, kdyby byla na baha nebo na děsce tak se možná připojím :p
    Hotovím gratulace, dohánějícím držím pěsti ;)
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak končím na stupni 31, ten poslední už vzdávám a dál nerozpěstovávám. Šetřím nějaké to SH na novou akci. Nu což, 3 bonusové upgrady jsem stihla a dekorku na bednu s bonusy musím oželit :(. Svět se nezboří ;). Hezký slunný den všem :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.