Cirkus iluzí (9.6. - 15.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Já zase špatně počítala, do konce mi chybí necelých 200 ks kvítí, ale za hodinku bude hotovo.

    -Kuteno- Nic si z toho nedělej, ráno jsem protočila 86 PL a bonus na 100% se mi ukázal jen 2x. Já samozřejmě vytočila nějakou výrobnu :cry:. Občas zatnu ty svoje falešný zuby a počítám nahlas do XXXX, abych do toho NTB nekopla :wuerg:xD. Ale na druhou stranu, je teprve pátek a vlastně mám hotovo o_O

    kaolín11 Gratuluji k završení akce

    Edit - HOTOVO :)
     
    Naposledy upraveno: 10/6/22
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ešte som bola v kondičke z hokeja, tak som sfúkla rýchlo aj tento cirkus, končila som v noci, počítať už sa nedalo:music: a dosť som prepestovala, farma je v pokojovom režime na 2xdenne, nech sa vám darí;)
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj,tak kolo po oba dva dny je ke mně skoupé,protočeno cca 80 modrých lístků a bonus žádný ,takže včera s kapkama a mašlema dnes už pouze voda ,hnůj ,ale času je dost.Všem kdo mají hotovo gratuluji.
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám před poslední sklizní, snad jsem počítala dobře. KŠ mně dalo 3x +1, tak jsem pustila nějaké kapky, když byl aktivní řádek a u výpliva 2x100% - tak tam to bylo v pohodě. Zvláštní - další akce kde nebyl problém s padátky.
    Mějte se!!
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Krásný sluníčkový den vinšuji, taky mám před poslední sklizni, šlo to celkem jak po másle, vezmu-li skutečnost, že jsem jela jen na hlavní bez pomocí KŠ, nějak se mi ze stodoly vytratila zvířátka takže je divoška musí nějaký čas produkovat, naštěstí jsem mohla vytáhnout bonus 100% na rostliny a Jacka, využila opět pohopolí, tak ani spotřeba SH a ZSH nebyla tak náročná a zůstalo mi i na příští akci. Všem co ještě plní akci přeji zdárný konec
    [​IMG]
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Pomalu se blížím ke konci,času dost,padátek nadbytek,tak není kam spěchat.
    FA236...BAHA600
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Gratulujem všetkým čo máte hotovo.Ja prídem do cieľa až ráno,lebo nestraším do polnoci.Rukavíc už mám aj navyše;);).
    A je to.
     
    Naposledy upraveno: 12/6/22
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já se teda nechytám.. kolo nedalo nic a mám volno tak jedu voda a SH už nemám ani hnojivo obyč a jsem teprve na 22 :oops:
    Hodně jsem přemýšlela jestli do akce půjdu.. asi sem neměla :sleepy: bez bonusů je to na levačku.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nesmutni, já jsem teprve na 20 a kam dojdu se uvidí.:p;)
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Stonek od včera hotový a ted čekám na poslední sklizeň a za 4 hodiny bude hotovo
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem stonek mám hotový od včera od večer ,farma dána do normálního stavu,ten zbytek napěstuji i tak času dost,jinak kolo mi nedalo za celou dobu nic a to jsem protočila okolo 80 modrých lístků,a tak jsem použila bonus z lišty,jinak zase opět jako z každé akce vše do lišty,pokud nezískám chlívek konkrétní z nějaké akce nebo sezony či darováním ,tak šance není ani když koupím za reál,ale to už jsem si zvykla a akce dělám i když to někdy zamrzí.Přeji všem krásnou slunečnou neděli.
     
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hlasim hotovo.
    Koleso dnes bolo ku mne mimoriadne stedre, z cca 180 PL som dostala 4x +1 na rastiliny, 2x +200 a 1x +100, tak som zberala
    18 rastlinky a nebolo potrebne aktivovat Jack darcekov, ci nieco ine z listy.
    Pekny den!
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no já když protočím 180 PL Tak max. 1x100 procent>:( jinéč 25 her odehráno:p
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No já když protočím, tak max. nula :D, ale od toho je časomíra, která nám je příznivě nakloněna, 26 her.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nějak to loudám, teprve 22 odehráno, ale všechny co chtějí mlýn jsou hotový včetně toho co teprve bude... nechtěl jsem se zdržovat mlýnem na závěr a když bylo někde požadován klobouček nebo kapesník na kterýkoliv pozici, tak jsem na to počkal... teď už jen čekám na kytku a to je času ještě dost...
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahojky, konečně jsem se dostala k PC, sice se mi občas podařilo sklidit na mobilu, ale jsem ve skluzu..
    Snad to za zbývající čas dotáhnu - chybí mi asi 6 úkolů + prémiové... A když ne, tak se také nezblázním xD
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Čáry, máry, fuk a je hotovo. Farma půjde zítra do normálního stavu.
     
  18. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Akcia ukončená. Ostatným želám veľa šťastia v plnení úloh. ;)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kolo se spletlo a vydalo 100%. Tak jsem do diamantového slotu přidala poslední bonus taky na 100%; s vrtulkama 51 ks z pohopole, s vánočkou a nevinností to voda, hnůj a kapky dají za stejný čas, jako pidipole s vodou a hnojem, 4.20. Když nezazdím žádnou sklizeň, v průběhu zítřka mám hotovo. Paráda.
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akce ukončena v neděli večer. Jednou jsem pustil jacka a jiný den +1 na 6 h. MOhl jsem sice pustit zelené kapky, ale jsem byl v práci. není možno se neustále přihlašovat. I tu jednu sklizeň na dvě pole dělám i 15 minut. No, alespoň tam nejsem pro okrasu.
    Na K a E jsem dorazil akci dnes ráno, neb mi chybělo pár rostlin. Hlavně, že je to za mnou.
    Gratulka KŠ, že mne opět zásobil UP výroben či stájí. A kde bych byl bez krejcarů a parfémů. :oops::wuerg:;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.