Cirkus iluzí (9.6. - 15.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky, tuto akci vynechávám, bohužel nemám tolik času na farmičku jak bych potřebovala a ve stodole nemám skoro nic tak alespoň něco přibude. Všem přeji mnoho úspěchů ve hře.
     
  2. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    skali díky, tak tam jsem ji nehledala.
     
  3. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak aktivace stonku "jen" za 333 hodin ?????
    A co třeba za 666..... Tak třeba se brzy dočkáme :p
    Do akce jdu, ale žádná křeč, když nedodělám.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádky klikám jednou za den, když něco dají, tak dají, do akce jdu, jako do každé předchozí i následující :)
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    O akci jsem se dozvěděl teď - na pohopolích konvalinky, chlévy a stromy xxl... Nu, vše sklizeno a vypuzeno do lišty(vyjma arboreta s třešněmi) a na pidipolích nachystána, zelenými kapkami povzbuzena, hortenzie. Je jí potřeba neustále, tak jí potřebuji doplnit.
    Jdu na odpolko, tož nevím, kdy se dostanu k základní čáře, ale tahle akce mi baví - a stonek neřeším. Jen chci trochu mincí na tecomu - mám jen jednu. Další štětkovník rovněž nezamrzí. UP na psa ušetří floreny.
    Tak jsem šel znovu do FAQ - jojo, dal jsem dohromady 2 akce. Ale tím pádem jsem oznámil, že pojedu obě.:p;)
     
    Naposledy upraveno: 9/6/22
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Idem akciu robit, ale cez vikend, dnes na to cas nemam.
     
  7. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    to bude asi omyl..malo tam byt 33hod..to by šlo..ale 333hod??? ved to je na smiech...keby tam bolo niečo top..ale jedna bedna a pár BS?? nemam slov..
     
  8. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak konečně hotovo a teď jdu někam narvat tu dekorku:cry:
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Královno bramboro, já budu za půl hodiny sklízet druhé rozpěstování, abysem měla na pidipole. Tak Ti přejí úspěšné hledání, já mám pořád spoustu dekorací, co se hodí do Mazlíkárny, na jiných plochách. U mně to ještě dlouho potrvá, než plochu otevřu, tak psa neřeším, půjde k majáku, tam vyberu něco, co můžu zrušit...
     
  10. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Yno kolo dalo 100%, pustila jsem jednoho jacka a za chvilku bylo vymalováno;), zítra jdu do práce tak nebude čas. Já mám plochu otevřenou celou a už plnou, jestli nám začnou dávat takovéhle mazlíky jako kráva tak to, aby nám ty plochy přidali rovnou dvěxD
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    to si dělají legraci s tou dobou aktivace řádku? možná je to překlep a co takhle dát aktivaci za rok,to by byla prča..:D:D:D
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký cirkus všem :) tak už taky hotovo, kolo bylo tentokrát hodné :p a držím palečky, ať to jde rychle ..


    [​IMG]
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som odohrala este len 10 hier,ks je skupe,jack sa mi vyhyba a tak sa plazim ako slimak, no casu je dost.Rano este skusim Ks ci si to nerozmyslelo xD a uvidime snad to dam, ked uz rychlici maju veget :music: Posielam Vam gratulku ;)
    Zajtra poobede pride dcera z vnuckou,tak tu nabehnem len ked budu spat, vnucka ma prednost :inlove:
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezký den,farma zase v normálním režimu,kš a SH pomohlo abych se v klidu připravila na návštěvu pravnučky.Hezký víkend všemxD
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám jen dvě hry, ale věšet se nebudu, času hafo a v pondělí mám volno, to pude... :)

    Gratuluji hotovsonům ;)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera se mi podařilo vytočit 200% na 12 hod, jela jsem na pohopolích s SH a vrtulkami - 53 ks z pole. Teď už bonus skončil, tak pojedu o hodně pomaleji. Mám odehráno 23 her, zbytek dojedu v pohodě.
     
  17. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásné ráno,teprve rozpěstovávám.No a koukám ,že někteří už mají konec o_O.Gratuluji a hodně sil všem co jedou pohorežim :D.
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    MOC gratuluji všem, co mají hotovo :). Kolo se mnou opět nekamarádí, dalo jen 2x +1 na 6 hodin, tak zaskakují na pomoc kapky, občas vrtulky a 2x Jack. Ale vše se blíží ke konci zásob ..... no, času dost
    [​IMG]
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som v troj hodinovom sklze,lebo sme boli včera bez elektriny ale nevadí.Koleso sa tiež so mnou nekamaráti.Minul som trocha zelených kvapiek aj vrtuliek a už sadím a dávam iba bobky a vodu.Času je ešte dosť;);).
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Byl to teda pěknej hokej! Až se divím,že jsem přepěstoval pouhých 1.122 ks.:wuerg: Akci jsem dorazil včera k večeru se třemi jacky a jedním +1 na 6 hod.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.