Chyť mě! (13.6. - 19.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rataj62 a neschovala sa ti truhla náhodou hore pod kombajn?
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Větev na Stonek jsem právě získala :music:
    A teď už jen ta vypadávátka a dojedu do cíle za poslední zatáčkou 8)
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké pondělní odpoledne, příšerka nakrmena k prasknutí. KŠ bylo hodné a podarovalo mi 100 % do stodoly (to pomohlo i s kočičí akcí). Pěstování odsýpalo. Aby padátka nebyla pozadu, na Mýtině jsem točila šlechtěné karafiáty.
    Teď hlavně nezapomenout pravidelně vybírat bedny z dlouhodobé akce.
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Mám také hotovo, v sobotu jsem měla výpadek, ale jinak to šlo v pohodě. To vyzvedávání je trochu problém, ale času je hodně, tak snad nějakou tu perlu ulovím. Rychlíkům tradičně gratuluji. Pomalíci to nevzdávejte a makejte.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    72/72 hotovo
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tohle jsem myslela, že nestihnu, ale ještě jeden sběr a mám to.. uf :p
    [​IMG]
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Už několik let se mi nestalo abych měla problém s padátky. I přes Johny Citróny, dlouhodobky na noc, abych dokončila musela jsem 100 padátek dokoupit. Byla to tentokrát u mě s padátky naprostá bída, zaskočilo mě to, ještě jsem to nezažila, jindy mám padátek několik desítek až stovek navíc a teď taková padátková žebrota. Hotovo sice mám, ale spokojenost na nule.
     
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    pajaable, mám vytuněnou cibuli, sklizeň okamžitá a padátek mám vždy dost. A cibule je vždy potřeba.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    polacka, když jsem psala dlouhodobky, vyzkoušela jsem vše možné, u mě zaručený laskavec nebo pohanku a byla to bída. I cibule zklamala. Jak jsem psala již v předchozím příspěvku, vždy mám padátek přehršel a bez dlouhodobek, jen s akční květenou, tentokrát ale ne.
    :p
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.