Chyť mě! (13.6. - 19.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Kaolín11 jsem na tom stejně. Restart stíhá restart nebo vypnutí, ách jo.:cry:
     
    babina51, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak přípravu bychom měli úspěšně za sebou...
    [​IMG]
    ...teď jen semlít a obdarovat.



    Tak hlásím - Hotovo!
    [​IMG]
    Teď jen využít bonusů a uvést Farmu do tradičního režimu...
     
    Naposledy upraveno: 13/6/24
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gratuluji hotovsonům. Já jsem právě zasela na pidi. Snad se mi podaří v práci sklidit, dvakrát, doufám :) Zítra toho moc nenapěstuju, vzala jsem za kolegyni odpolední směnu, tož se k farmě moc nedostanu. Víkend a "hodný" Vehikl to snad jistí :)
     
  4. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    No a já teprv rozpěstovávám xD......
    Též velká gratulace hotovsonům :)
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Přidávám se ke gratulacím a řadím se do řady k těm, kteří právě rozpěstovávají.
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ešte chvíľu budem chytať odmeny, bonusy bežia:p

    [​IMG]

    nech sa vám darí;)
     
    Naposledy upraveno: 13/6/24
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Tak napěstováno jest, ale chybí padátka. Neva... dopadají.
    Přeji pěkný večer a hotovsonům velikááánská gratulace. :)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, hotovo nemám, bo teprve rozpěstovávám :cry:
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali aspoň ty si ma počkala,aj keď,zase si začala bezomňa! 8);)
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    52/72. Blížím se ke stonku, hotovo budu mít zítra. Rychlík ještě nejsem, ale spěšňák už bych býti mohl 8):D.
    Nějak stávkuje iq-úložiště a na jiné se mi nechce přihlašovat, takže asi pojedu bez vkládání obrázků -.-.
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, tak i druhá akce dokončena ;). Napěstováno bylo včera a padátka dopadala teď ráno ;). Pěkná akce :).
    Všem hotovým rychlíkům posílám gratulaci a těm, co akci plní, přeji ať se daří ;).
    Hezký páteční den a ahoj :)
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,chytám odměny navíc a docela to jde,zatím 20 florenů , 2 piccolo ,superko .Opět jsem zasela;)xDdalší krmení,většinou superko taky dobrýxD
     
    Naposledy upraveno: 14/6/24
  13. Barboritaa

    Barboritaa Zelenáč fóra

    Tieto padátka sú pri každej akcii moja nočná mora :oops: normálne ich tlačím očami pri zbere nech padajú xD
     
  14. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, aj vám padá málo vyskakovátok? Nejako sa im nechce. Zatiaľ som na 21, peknú hru všetkým :)
     
  15. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Nasázeno by bylo,ale chybí padavčata(odehráno 35her).Asi jsem je minule přechválila.Sázím laskavec,ale kropit zeleným nebudu.Času je dost.Teď jenom nezapomínat lovit ryby.
     
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Tak a co "fčil" ? :p
    Měšců docela dost , akce splněna 72/72 , ale ta truhla s pokladem na mě cení zuby a provokativně
    vyplazuje jazyk jako by chtěla ještě dále "žrát" .
    Potvora jedna nenasytná . Tváří se jako banka , když splácíte úvěr.

    Dobře , dobře , tak jdu na to a pěstuji dále . Každá odměna , kterou na mě vyplivne se hodí
    ;)
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Potřebuji ještě 2 měšce a akce bude hotová. Stonek už stonkuje. Dokončení, to je takové polechtání na patě.xD
    O víkendu se moc k PC nedostanu, proto jsem si musela trochu máknout.
    Nyní nezapomenout vybírat bedny po 23 hod. Musím je časově skloubit .
    Přeji pěkný víkend.
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Ve FAQ nemůžu najít nic o pravidelném vyzvedávání čehokoli, natož o lovení ryb nebo vybírání beden. Koukám špatně? Nebo jsou ta tvrzení něco jako heslo: "kocour už je v troubě"? Mohl by mi to prosím někdo objasnit? Já jen abych věděla jak hodně se mám snažit akci dokončit nebo jestli můžu jet lážo plážo.

    Jinak moc gratuluju těm co už mají hotovo, jste teda rychlíci. :)
     
  19. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Jó, taky jsem promeškal den :D, v tej akci se tuším "začíná" dodávkami medvědů, či čím, takže je fajn ju začít hned, a já místo teho čekal až dostanu ty potřebné další bebechy xD (no nečetl jsem) ... . No už jsem to napravil :D. Potom už jsou časomíry na 23 hodin ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.