Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný: nezapočítavají, přebytek zmizí nenávratně ,-)
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, úkol také hotov. Zkouším dodělat stálý úkol na šedivé plyšnatce, ale jde to ztuha. Snad se zadaří.


    jan.svatek: Bojga zlatá umí plachtit ze stromu na strom i 10m. Tak bacha a koukat nad sebe :p


    Hezkou hru ...
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak z necelých 400 anakond zbylo:
    61 základních, 66 bílých, 8 kobrakond, 6 smaragdových, 3 jedovaté, 1 mřížkovaná a 3 nervózní.
    Akce hotová, stonek aktivuji ráno. (20h, takže k rannímu sběru, jako všechny s takhle hloupou aktivací)
    Husu odehraji, až malá usne.:music:
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A úkoly se šlechtěním a výrobky už jsou nebo teprv budou? Nějak věci přehlížím....
     
    Honzulka05 a Zrzinka11 tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -pechfógl- : naskočí po skončení akce s hady ;)
     
    Honzulka05 a Zrzinka11 tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mazané! Teda ne že bych se do toho hrnula....
     
    MatysekKamilek, Honzulka05 a Zrzinka11 tohle ocenili.
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hotovo a teď nechutně bohatnu.
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No moje prerostly zizaly jsou fuc, dve plny otocky, takze mam srovnani :
    Bez BB : 132 slechteni, 122 albinu, 20 kobrovek
    Pri BB : 132 slechteni, 183 albinu, 45 kobrovek, 2 smaragdy, 1 jedovka, 2 mrizkovka

    Ukol pokryt z albinu-1 kus a dodani zakladnich na pocet, to je nejpohodlnejsi a je to rychle... stonek dodan, dekorky oproti puvodnim maji prohozeny parametry u BZ jak jsem cekal...
     
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Začala jsem až dnes a celkem mi to jde a celkem něco z BB padá :music:Snad to stihnu :music:
     
  10. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    tak jsem překonala fobii a hady vyšlechtila. Soutěž jsem zvládla, něco zbylo do úkolu, ale po pravdě, žádné obrovské přeskoky.
    Všem hezkou hru a splnění úkolu.
     
    radyn.m, evainfo a L.Lady tohle ocenili.
  11. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja si jeste vyslechtila ke splnenemu ukolu jedny cervene a dvoje oranzove kamaradky a tim koncim
     
    evainfo, Honzulka05 a L.Lady tohle ocenili.
  12. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Ze zatím 20 pokusných šlechtění základních hadů se mi jich 47 vrátilo zpět, dále se vyklubalo 42 albínek, 8 kobrakond, 2 smaragdové a 1 nervózní. Někoho by to možná neuspokojilo, ale podle mě je to více než dobrý výsledek :) Jdu to rozjet ve velkém :p:D
     
    monsaf a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Mých 183 šlechtění (17 hadích očí jsem dostala navíc) dopadlo takhle:
    [​IMG]
    Vrátilo se mi 218 základních.Teď je půjdu nacpat do chrámu xD Ať vám to skáče ;)
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem odchovala požadovaný počet háďat - kvůli Ingrid - a nakonec jsem měla lepší výsledky zrovna tady. Objevila se i 1 nervózní anakonda (může být had nervózní?), 3 mřížkované, oba druhy těch zelených jsem ani nepočítala... no docela dobré. Všechno ze základních, samozřejmě.
    Za to Ingrid dnes stála za houby s octem, v těch runách jsem se pohybovala mezi půl a dvěma tečkami :p
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kiki2305 - může být nervózní. Pak tě může i kousnout. Dost to bolí ;)
     
  16. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, dárky z chrámu jako anakonda-socha se dá někde najít? Soutěž jsem ani nezačala, mám jen 30 anakond, zas nic nestihnu. Děkuji za odpověď
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lidus61 - chov anakond - aktivací této sochy získáš možnost šlechtit anakondy (30 zlatých banánů nebo 200 Fl, 6. místnost starověkého opičího chrámu)

    Pak jsou tam ještě další dvě sochy, týkající se anakond (rovněž 6. místnost, aktivace za 30 ZB)

    sochy.png

    Po aktivaci sochy Startovací balíček pro chov anakond najdeš vše ve svém inventáři - anakondy, parémy, SK i sólo výběh.
    Mřížkovaná anakonda jako dárek - najdeš ji mezi šlechtěnci ve stodole - záložka Vyšlechtěná zvířata (je to šlechtěnec anakondy)

    mříž.png
     
    Naposledy upraveno: 19/1/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak mám také hotovo, využiji BB a pokusím se nachovat do budoucího úkolu nejvíc, co půjde. Přeji nám všem, aby to poskakovalo víc, než jen o jedno. Jára
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, 30 anakond je málo, jedině kupovat na trhu (potřeba hodně KR) plus 20 v chrámu.
    Přečti si občas vlákno FarmOrákulum, jsou tam avizované akce (v náznaku) dlouho dopředu, hadi se dali vychovat na farmě ,-))
     
  20. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Na šlechtění hadic jsem se vyřádila, jak zatím ještě nikdy u žádného zvířete. Tak nějak mě zastavilo superkrmivo, ale úkol v chrámu splněný a na všech třech plochách mám plno anakondích barevných "terárií" i výroben. Jenom ta grafika těch růžových je taková... ani nevím jak to definovat. Takže jdu raději nahnat do mlýna pár stovek slepic a králíků, když to živočišné krmivo u anakond nechali.
     
    jindrasofr, evainfo a L.Lady tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.