Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    myš59: těžko říct, nikdo neví, kolik je vývarů v poledním úkolu. (tedy pokud už modíci nemají nějaké info)
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    myš59 - na to ti, bohužel, nikdo nedokáže v tuto chvíli odpovědět. Nevíme, jak bude vypadat další akce ;)
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    evoku57 díky teď už to vím taky... Ale já se do toho vždy pustím rovnou a nekoukám na kalendář kdy co bude... Chce to víc přemýšlet a méně šlapat na plyn.... A to ve svém věku už bych trochu myslet mohl.... Nojo stáří rozumu nepřidá...
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A vite kam muzou jit u me dneska vsechny ruzove kondy? Klidne, dle pane Zemana, sem i tam, protoze na KS se mi objevilo guano! Nikoliv vsak ve vyznamu odpadniho produktu popr. vyznamu dratu do voka, soli do rany nebo cukru do kafe... A tak jsem zavrela oci, zatocila a kdyz jsem je otevrela.... :inlove:
    [​IMG]
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak tohle moc nebolelo - hadice byly připravené, SK také, takže OK ... i Ingrid si trochu zacvičila ;), zřejmě jí vývary od hadic chutnaly, vrhala velmi dobře xD
     
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    hotovo ;)
     
  7. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Vyměníš za oranžový kurník? :) Gratulace!
     
  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Já jsem se až dnes pořádně podívala na popis akce a zejména odměny a za sebe jsem vskutku spokojená, takže já si šlechtící akci rozhodně splním. Na baha pěkně poskočím a budou banány do chrámu, o které mi jde především. Množství SK a SH taky není zanedbatelné. Hadi už se tulí, ale vypustím je až po začátku BB.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Malafous, gratuluji :) Mně dneska Adélka vytočila žúžový medvědy.... Ona má snad radar, ať je kde je, tak jak si dám KŠ, max 2 lístky a je u PC :music:

    Ještě hodinku a sklidím tulící se hady.... to znáte š... š... hadi, to bylo ocasů :inlove:, tak doufám, že budou alespoň dva KS od všech šlechtěnců, aby bylo do družstva :p
     
    Naposledy upraveno: 18/1/19
  10. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Tý jo,ze sta chlívků jsem dostala 108 odznaků:inlove:.A 136 anakond zpět.
     
    jindrasofr a radyn.m tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo ;) a růžovka nebude, bo to neskáče, jen já o 4-5 úrovní, dala jsem posledních pár tulidomků a končím :p:D
     
    Naposledy upraveno: 18/1/19
  12. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak kondy behem pul hodiny hotovy, pohodova akcicka, at zije BB
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pořád mi vrtá hlavou, na co máme ty DeLuxe parfémy, když je ani jednou nedají do BB. Mimo BB nemá smysl cokoliv šlechtit, to přece musí vědět ne ? Takže by na tom vydělaly 849x víc, než když to plácnou přes týden mimo BB.
    Tu jejich ekonomiku bych rád prostudoval zblízka, abych věděl jak dokážou při tak mizerném nabízení produktů, pořád vydělávat těžký prachy.
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jeste, ze jsem tu ruzokondovku zavrhla (diky RT, zes ji udelal tak hnusnou a tak dlouhou), protoze s timto vysledkem bych ji stavela tak 20 let :eek:xD Z plneho baraku: 173 albinu, 47 kobrakond, 8 smaragdovych, 1 jedovata a 1 mrizkovana.

    EDIT: Bezejmenný A kdo to by kupoval, kdyz to nefunguje? :music:
     
    Naposledy upraveno: 18/1/19
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jj, je škaredá růžokonda, vůbec se nehodí k růžovkám, tak si počkám, až někdy vyskočí xD
     
  16. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    matlafous123: To jsi na tom celkem dobře, protože na me mrizkovana teda nevyskočila :p Ale ja na růžovky prdim tak i tak, vzdyt to na ne naslechtit snad skoro nejde. Rozhodne je na růžovku mych 1300 ks SK malo.
    Jinak akce super, ještě sklidim poslední varku v tulidomku a hotovo, za me super :)
     
    jindrasofr, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Díky BB za 10 minut hotovo. Podařil se 1 pěkný přeskok ze základní na nervózní anakondu. Dál nepokračuju. ;)
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Šlo to rychleji, než jsem čekal... ;)
    [​IMG]
    A ještě mi něco zbylo...
    [​IMG]
    Mohl bych asi šlechtit dál, nicméně drahocenné superkrmivo nevyplýtvám na stálý úkol (hadi sice dokážou být bleskurychlí, ale myslím, že se mi s tím stálým úkolem nikam neodplazí).
    Všem přeji hodně přeskoků, což v případě hadů zní celkem zajímavě.
    Skáčou vůbec hadi?
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Lenca_85 Kdyz je za co a co kupovat, tak na ne naslechtit jde xD (postavila jsem pri minule akci ruzovou lanyzarnu za par set mega)
    koljan74 Zkontrolovala jsem ted stav a oranzovych kurniku mam dost... nemel bys tam treba zlutou vyrobnu vajec? xD;)
    Akce z nutnosti hotova, zazraky se nekonaji tzn. se slechtenim koncim a jdu na trh strelit zbylych 1200 kond do hlavy ;)
    [​IMG]
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hmmm ... teď jsem se do toho nějak zamotal, takžééé
    Překlenujou se protihodnoty vložených zvířat do dalšího chlívku, nebo to musím hlídat přesně ?
    Třeba když mám hnedky v prvním dodat 15 000 ale mám tam hadovku za 17 000, tak mi ty 2 000 zmizí, nebo se mi započtou dál ?
    Úplně mi vypadl orientační smysl, takže ani nevím jestli se ptám ve správném tématu, protože jsou k tomu nějaký polívky a zmrzliny mi padají i ze zelí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.