Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - taktak, až po šlechtící akci (asi 21.1.) :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Vzhledem k tomu,že se o šlechtění hadů mluví už dlouho,tak nějaké zásoby byly připraveny a proto...

    [​IMG]
    ...hotovo. Štěstí přeje připraveným. ;)

    Hodně úspěchů.
     
  3. opetka1964

    opetka1964 Zelenáč fóra

    Také mám hotovo:))))))Hodně úspěchů ve farmaření ……..
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    já se jdu pustit do akce... odpolko jsem vhodila anakondy - základní do 1. úkolu... jen na zkoušku.

    ...a teď mi po návratu z cest došlo (jo, mozek je už po celém dni unavený, a možná proto loví z hluboko uložených informací), proč mám v Tulidomku Anakondy šedé... a tak už jsem na Baha v Chrámu chov anakond aktivovala ;)
     
    jindrasofr, monsaf a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Ahoj ,prosím ,bude mi stačit asi 500 základních anakond na stonek při předpokladu BB?díky za info
     
  6. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    ...BB nikde, počkám na něj, sic bych to "dal" aj bez něj, ale fakt škoda anakond :eek:. Jinak, výkonnější než výrobna keramiky (či jak se to....) jsou u mne bedny :Da nemusím ani do nich ty hady strkat :):D. Ovšem v pátek hned po směně odjíždím na toulačku, takže buď akci zvládnu někde kdesi o víkendu, anebo šmytec, šlus, kondy jsem množil zbytečně xD:cry:
     
  7. irsko

    irsko Aktivní autor

    Tak jsem odkryla asi stovku tajemnic a byly tam :) Čtyři oranžové a jedny růžové :)))
    Kupodivu žádná červená a ani žádná keramická dílna :-( (jo a spousta oranžových tuleňů, koal, delfínů, pár tygrů... plameňáci a hrošíci stále chybí).

    [​IMG]
     
  8. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Už konečně také hotovo :D ale žádné přeskoky, ani jeden jediný :(
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mělo by stačit, nějaké základní se vrátí zpět a pokud budeš mít štěstí tak i přeskok bude ,-)
    Aktivuj si v chrámu 6té místnosti anakondy, je tam i runa se základními.
     
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovo.
    Zbytek šlechtění Anakond si nechám na BB.
     
  11. monča81

    monča81 Pilný autor

    Prosím kde najdu tabulku protihodnot hadů ? Děkuji. Moc.
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,tolik odvážlivců už má hotovo.Počkám až na BB,času dost!:eek:
     
  13. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    BB potvrzeno, zítra začnu plnit akci;)
     
    radyn.m, jindrasofr a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Faraonka

    Faraonka Zelenáč fóra

    Ja by som aj šľachtila ale nie je Superkrmivo. Teraz by ste mali predávať ho určite by bol veľký záujem.
     
    myš59 a jindrasofr tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Faraonka - musíš vydržet s nákupem do zítra. Můžeš mrknout do ramaobchodu, jestli tam máš nějaké SK k dispozici. A nebo něco vyzobat v družstvu....
     
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem zatím dala 6 tulidomků a vylezlo z nich 5 albínů a 1 kobrakonda, ale co je důležité, měla jsem 8 hadích očí, tak mám zatím 2 úkoly splněné, ostatní počká na BB, alespoň bude menší spotřeba kober na dodělání této akce.
     
  18. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Anakondy došly, měl jsem jich asi 300.... Ale už mi toho moc nezbývá, tak nechám chvilku pracovat stáje... Původně jsem to ani nechtěl, ale když už jsem se dostal tak daleko, tak to teď nevzdám, to bych se musel hanbou propadnout...O víkendu by to mohlo být.....
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jardo.draku, tak jsi měl počkat do víkendu se vším a těch 300 by ti možná stačilo, kdyby se občas povedli dva šlechtěnci ;) bez BB to nepřibývá
     
  20. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    mám malý dotaz, když neudělám tento úkol celý, nestihnu ani Ingrit?
     
    puntík50 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.