Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Vyraz przneni se uz nepouziva - tomu se dneska rika kreativita :pxD Ja prvne smele vyrukovala s tim, ze na akci hazu lejtu a budu setrit hadice na ruzovku a kdyz jsem pak videla delku jejiho rustu a navic mi sjelo vyvalene oko na to ehm... kreaturni hristatko pro anakondítka.... tak ted premyslim, co s tou akci vlastne provedu xD
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Pro samé hady není ve stodole kam šlápnout,aspoň se té havěti zbavím,mám jich cca 5000 a SKčka ještě o trochu víc,takže se této akce nebojím,jen mi přijdou někteří šlechtěnci podivně nazvaní,kobra,nebo jedovatá??
    Vždy jsem měl za to že je anakonda škrtič,jak potom vysvětlit dětem že jedovatá anakonda vlastně neexistuje:p:p:p
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Máťo_BMV - nejméně 800 - je třeba 200x šlechtit ;)

    Edit: oprava, není jich třeba tolik, třeba akci zvládneš s menším množstvím, jak píše dolejc Casey, základní anakondy se při šlechtění vrací a také můžeš šlechtit vyšší anakondy a ne základní
     
    Naposledy upraveno: 15/1/19
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sirchose: třeba tak, že je jedovatá od pohledu a žije na bláznivé farmě, kde jsou některé věci trochu jinak než ve skutečnosti (asi jako v pohádce)

    Mám těch hadů pořád málo a co už snědli králíků a slepic a ještě papričky ,-)
     
    maribeja, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pokud můžu někomu udělat radost a má stejný trh jako já?
    Prodám mu hadice za hubičku!

    PS: samozřejmě myšleno obrazně.
    Kdo bude mít zájem ať pošle draka, vlastně holuba na mou farmičku.
    -Jonsdorf-
     
    maribeja, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evoku57: S tím tvrzením nejméně 800 hadů bych si dovolil nesouhlasit..... nezapomínej, že ze šlechtění padají taky základní zpět ,-) A i šlechtěnce můžeš dál šlechtit, takže na 200 šlechtění není nutné mít na začátku 800 hadic.
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Casey, tak to máš pravdu, někdy jich člověk má po šlechtění víc jak před šlechtěním, to mne nenapadlo, ale logicky mi vyplynulo, že je třeba 200x šlechtit ;)
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Evočku...
    Pozor na to.
    Vše co napíšeš může být použito proti tobě.
    :D
     
    vilm4, Honzulka05 a evoku57 tohle ocenili.
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali na první pohled mě připadalo to stejné teď to vypadá jako dětský koutek v nějakém hotelu
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jj, přesně to jsem chtěla Skali a evoku napsat, jenže casey byl rychlejší.

    PS: Mám vyzkoušeno, že zatím při všech nových šlechtěních, co jsem uděla akci celou mi stačilo 350 ks základních zvířat a BB Tak snad teď bude také :oops:
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vůbec jsem se hadí akce nechtěla účastnit - šlechtění nemusím, nebaví mě a ani mi moc nejde. Stonek bych si nechala ujít, ale když se ukázalo, že vývary pro Ingrid se dají získat jen v souběžných akcích, říkala jsem si, že alespoň vyzobu ty vývary. No,pic kozu do vazu, vývary jsou po celé délce úkolu -.-
    Mám dojem, že se vykvajznu i na Ingrid - něco získám z Polární akce, něco možná z Narozeninové a když to nepostačí, tak nebudu mít ani tuhle větev, no.
     
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Protože mám hady ráda,šla jsem na to jako anakonda myslitelka a vymyslela jsem,že-Ingrid nezadržím,protože je celá žhavá po sekyře,takže připošlechtit musím.S tím,co vyšlechtím,naložím po dalším myšlení asi tak,že to částečně použiji do úkolu a částečně střelím na trhu.Nadšená jsem zatím jen z toho,že mohu denně posílat smysluplný dárek-Horký elixír života-který mé sousedy jistě potěší.Všem přeji,ať se daří!
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, postav si růžovou výrobnu keramiky, ta vzhledově celkem ujde...
     
    maribeja, matlafous123 a evoku57 tohle ocenili.
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Kobrakonda?To kto vymyslel?xD
     
    Prepperka a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Peto myslím že je to smíchanina kobry a anakondy a vznikla Kobrakonda
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak tady pozor na překlep ,-)))) kobra sem kobra tam ,-)

    Taky si myslím, že by mi mohlo stačit přes 350 hadů na šlechtění, dva kroky zpět a budu u základních ,-))))
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jojo, taky jsem na ten vánoční hit pomyslela :) Kobra sem, kobra tam, já je všechny znám :)
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Myslis to cervene cosi, navlecene do bileho cosi, vypadajici jako neidentifikovatelne cosi? xD
    Ja vam nevim, ale zacinam mit dojem, ze tahle (a pridruzene) akce se nepovedla od zacatku do konce a to se vsim vsudy :eek:
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, není to žádná hitparáda, ale pořád lepší než ten cirkusácký nepodarek, vydávaný za růžové terárium ;)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni ze vetsi dekorka ma mene BZ nez ta mensi...
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.